Kniha přání a stížností Vol. II.

Moderátoři: Správci Off topicu, Moderátoři GOTHICZ.NET fóra, Moderátoři RISEN.CZ fóra, Správci fanartu

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Vojta1122 píše:
Nemrtvý rysec píše:Co teď s překladem?

Překlad je k ničemu. Ptej se co se sebou.

Možná máš pravdu, tolik času jsem ztratil prací pro tuhle komunitu která se už stejně skládá spíše ze zoufalců typu Vojta a Kaiser. Mohl jsem ten čas ztrávit rozhodně líp, včetně Deusexa, Akyho, Garruka, Triveta, Shadegma, Bukviara a dalších. Ale teď je už pozdě a nevzdám to kvůli nějakým provokacím od Vojty a Deusexe, který by jenom z nenávisti vůči Kaiserovy byl schopný překlad protáhnout o tolik. Nevím čeho chceš dosáhnout Vojto, myslím že překlad hodně lidí ocení. A ty se svým trapným fanartem ze kterýho je cítit zoufalost a upínání svýho života k dílu PB se můžeš jít vycpat a vystavit v muzeu ubožáků. Přišel jsem sem někdy na podzim a potkal hodně lidí, horší i lepší. Jestli jste se takhle chovali k Baalovy tak se ani nedivím že to tak lajdal. Jedinej důvod mé aktivity tady za poslední 3/4 rok bylo to že jsem si chtěl zahrát poprvé v životě namódovaný Gothic když nepočítám textury a to rovnou v cz. Nikdy by mě nenapadlo že u toho ztratím tolik času, že se stanu velkým překladatelem komunity.
Emperore klidně mě zabanuj jestli o tom teď přemýšlíš, jsem tak zhnusený z týhle komunity že je mi tu už všechno jedno. Kdysi jsem se opakovaně navážel do Kaisera ale vy ste stejný, jedinej rozdíl je ten že od vás nic nepotřebuju. Ty hádky mě přestávají bavit, až Kaiser dodělá snad až dodělá češtinu tak se o ni rád podělím s těma co mají na ni zájem a ten zbytek ať jde se svou kritikou a hloupýma rečma někam.
Nechci vypadat jako příznivec Kaisera ale jako ten co už si chce prostě zahrát Gothic po dlouhé době
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 08. dub 2017 10:48:55 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Nemrtvý rysec píše: ... až Kaiser dodělá snad až dodělá češtinu ...

přál bych vám to, zároveň ti závidím tvou neochvějnou víru v něj ...

jinak jsou tu různé možnosti

1) že tě zabanuju (ano, to já dovedu a mám tu moc)

2) přestaneš toto fórum navštěvovat, když to tu je tak hrozné, ušetříš mi tím práci a sobě starosti

Navážet se do Vojty a jeho tvorby tady - inu, typicky kaiserovské, cos dokázal ty? Předveď se ...

asi nečekáš, že tě budeme brát vážně potom, cos napsal, tedy Vojtovo doporučení bylo zcela na místě, neber to jako provokaci, ale jako návod k zamyšlení nad sebou ...

ještě jinak - nikdo se tady z kaisera nepokaká (a ani z tebe), ten člověk dostal šanci něco udělat a podělal si to on sám. Je to nedospělý jedinec se sklony k narcisismu, nespolehlivý, náladový, inu diagnóza vhodná pro studium nějakého psychiatra, ale toto je herní fórum, ne pedagogicko-psychologická poradna pro děti s vážnými poruchami chování, ani hřiště pro skopičiny a sociální experimenty a hry typu "proč mě nikdo nemá rád".

Tímto bych diskuzi o kaiserovi ukončil, protože nestojí za to se mu věnovat více, má svůj prostor na DFF, tak ať se tam realizuje a nikdo ti nebrání se k němu přidat - spokojenost bude na obou stranách ... hlavně tu prosím tě přestaň brečet a stěžovat si, je to trapné a nedůstojné jak tebe, tak i pro ostatní.
Obrázek
Emperor
Templář

Příspěvekod Nemrtvý rysec » sob 08. dub 2017 11:03:31 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Ok, to jsi napsal hezky. Moji tvorbu snad budete moci brzy ohodnotit. Volil bych možnost 3) nějak to přejdu a budu doufat že se jednou dočkám. Trošku mě rozčílil Vojtův post protože tý češtině jsem dal tak cca. 150hod
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 08. dub 2017 11:34:37 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
v poho ... chápu dokonce i tvoje naštvání z toho všeho (třebaže ty výpady vůči Vojtovi či mně sis mohl odpustit) ... nikdo ti tvůj podíl na překladu neupírá, cením si práce tvojí i ostatních, o to víc mě štve, že to kaiser takhle podělal ...
Obrázek
Emperor
Templář

Příspěvekod deusex » sob 08. dub 2017 20:35:07 » Re: Kniha přání a stížností Vol. II.
Aha takže kaiser zase vse prevraci ježíš promiňte vlastně rysec:D Nakonec ja zdrzuji překlad tim ze sem chtěl veskery prelozeny obsah od rysce a poslat ho někomu kdo uz by češtinu vytvořil tim pádem by to vse nebylo zavisle na kaiserovi (ryzci) . Uz se prober ty pako jety ja netravil 3 mesica života překladem abych ho jeste zdrzoval.:D Uz jen ta tva emočně utrápena hysterie mi tak připomíná kaisera:)
deusex
Uživatel

Předchozí