Menu

Nejhezčí & nejhorší hlas

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Nicolas » stř 11. črc 2012 19:08:54 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Nejlepší hlasy mají hashishini a ten alchymista z Geldernu. U toho se vždycky :lol:
Nejhorší hlas má podle mě Gorn. Takový... klidný, vůbec mi k němu nesedí.
Nicolas
Nováček

Příspěvekod Brouzi » úte 14. led 2014 17:23:24 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Zhodnem sa s viacerými (asi so všetkými) že najlepší hlas majú Hashishini. Tiež ráčkujem a ženy mi vravia, že je to sexy :wink: Ale späť k téme. Páčia sa mi aj tie ich hashishinské metafory :D Najhorší hlas má podľa mňa Rhobar a Myxir. Úplne otrasné hlasy :???:
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod Emily Monastic » stř 15. led 2014 17:13:04 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Hmm... já zbožňuju Varantskou angličtinu s dialektem :) ta je moc krásná... Nejhorší hlas má podle mě Saturas, protože chraptí a mluví pomalu, což mě rozčiluje :D :D :D
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » stř 15. led 2014 18:32:53 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Ale tak zober že Saturas je už aj dosť starý :wink: Mne nejak jeho hlas nevadil :D
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » úte 06. led 2015 16:11:00 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Hašišinové jsou prostě best :).

Ale pokud jde o nejhorší tak jako jednotlivec Bram :D. Když ho ti vlci trhali na kusy znělo to někdy jako kačer :D
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod nunacek2001 » čtv 30. dub 2015 10:57:19 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Hašišíni mají jednoznačně nejpříjemnější hlas z celé hry..
Nejhorší hlas mají farmáři kteří mluví opravdu strašně :x
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod Omega maybe? » sob 09. kvě 2015 22:04:18 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Mně se líbil Sebastian. Srdcovka kvůli Diablu :)
Nevím jestli to byl ten stejný dabér jako Cainův, ale nejspíše ano.
A hassassini mají uRčitě ten nejvíc dobRý způsob Řeči
Omega maybe?
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » sob 23. kvě 2015 7:45:34 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
Nej hlas má Rhobar je to opravdu královský přízvuk a nechápu ty kterým se jeho přízvuk nelíbý, no a pak Zuben a jeho Hašašíni :) :) :) :D
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » sob 23. kvě 2015 7:50:29 » Re: Nejhezčí & nejhorší hlas
A nejnepříjemější má Gonzales.... právě proněj zabijím mágy vody z toho nemám moc dobrej pocit ale ten jeho hlas když si du pro odměnu brr... :???: je zněj cejtit zlo...
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Předchozí