Menu

Nejlepší výsledky v Gothicu 3

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Saladin » stř 26. led 2011 11:38:00 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:46

Herní obtížnost:Lehká, občas střední

Verze patche:Nemám

Alternativní vyvážení:Ano

Alternativní umělá inteligence:Ne

Dohráno za:Innos

Statistiky a váš popis:

Tak moje první hra, kterou sem nehorázně odflákl mám splněno asi půlku úkolu, Myrtana komplet osvobozena, Varant tak na půl, Nordmar také. Ze začátku sem se snažil naexpit, plnil sem úkoly, ale když sem byl silnější tak se mi nechtělo plnit tak odflaknuto. Teď si jdu zahrát G3FG, a pak se k tomu zase vrátim a možná ukážu lepší výsledky.
Saladin
Uživatel

Příspěvekod simon123 » pát 11. bře 2011 16:53:37 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:okolo 80

Herní obtížnost:najprv lahka potom tazka

Verze patche:1.60
Alternativní vyvážení:nie

Alternativní umělá inteligence:nie

Statistiky a váš popis: Prvu hru som hral bez cp 1.7 a preto som ju ani nedohral pretoze asi v polke ma to prestalo bavit kvoli prilisnej lahkosti. Splnil som skoro vsetky vedlajsie ulohy a v myrtane som oslobodil dve mesta.Teraz som si stiahol cp 1.73 a idem hru hrat odznova :D
sila okolo 250
obratnost okolo 190
ancient knowledge okolo210
a ostatne vlastnosti maximalne 50
FOR INNOS
FOR THE KING
simon123
Uživatel

Příspěvekod Raynor » úte 15. bře 2011 13:31:31 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: 89

Herní obtížnost: Střední

Verze patche: 1.74

Alternativní vyvážení: Ano

Alternativní umělá inteligence: Ano

Statistiky a váš popis:

Ze začátku jsem šel do Varantu a bylo to pekelně těžké. Šel jsem za čistého mága, tudíž žádné bojové schopnosti ani síla a bez regenerace many a jejího velkého množství se moc kouzlit nedalo. Takže jsem prolezl co se dalo s Diegem. Také jsem měl problémy s penězi, jelikož je Varant narozdíl od Myrtany velmi chudý, byl jsem tak donucen prodávat zuby a drápy, naštěstí kůže jsem si šetřil a udělal z nich pěknou sbírku.

Původně jsem chtěl hru hrát na jeden život, názor jsem změnil, když jsem šel do chrámu Al Shedim :lol: tamní nemrtvé velekněze se mi podařilo dát tak na 18. pokus, jelikož mě zabil na jednu silnější ránu a slabší mi ubral 90% života.

Po dosažení 200 AK a naučení regenerace + nějaká ta mana jsem si udělal menší výlet po poušti, který trval několik dní a do města jsem došel asi s 230 zkušenostními body.
Od té doby už to bylo čím dál lehčí.
Prolétl jsem Myrtanu, pak Nordmar, splnil co nejvíce úkolů...ke konci se ke mě už nic nedostalo, magie rulez :)

Zabil jsem VŠECHNO, teda kromě Xardase, se kterým se ještě dostavím k portálu a konec. Zemřeli jak přátelé, tak orkové, jak hadi, tak černí trollové, osvobodil jsem města od orků, tábory rebelů, Vengard od orků i lidí, Normarské vesnice jsou prázdné, Hasishini též mrtví i s Nomády.

Posledních 5 levelů nebyla nic jiného než otrava, posledních 10K expů jsem sbíral na respawnutých vlcích :roll:
ale řekl jsem si, že ty 2 mega expů dám, když už mám i tolik zlata. Každopádně, jsem si G3 zhnusil na dlouhou dobu dopředu. Ještě zde pár screenů.

Všechny současné úkoly a reputace
Obrázek

Statistiky
Obrázek

Sbírka unikátních zbraní a hlavně holí
Obrázek

Tohle všechno jsem zabil, ty 4 kousky čisté magické rudy tam taky pěkně svítí :D
Obrázek

A poslední, ještě před zničením artefaktů jsem si hru užíval. Konkrétně zde lze vidět souboj silných mágů 8-)
Obrázek
Raynor
Uživatel

Příspěvekod Meril* » stř 13. črc 2011 9:23:41 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:84

Herní obtížnost:těžká

Verze patche:1.6

Alternativní vyvážení:ne

Alternativní umělá inteligence:ne

Statistiky a váš popis:hrál jsem za rebely ale neobsazoval jsem města a udělal jsem snad všechny úkoly co jdou i orků hašišmenů a tak a až nešlo udělat nic jiného tak jsem obsadil města skřetů a hašišmenů + vyzabíjel jsem komplet všecky příšery co tam jsou :D
Láska je jako válka.. lehké je začít ale těžké skončit.
Meril*
Uživatel

Příspěvekod palo » čtv 04. srp 2011 21:30:25 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 80

Herní obtížnost: stredná

Verze patche: 1.73

Alternativní vyvážení: ano

Alternativní umělá inteligence: ano

Statistiky a váš popis: sila 350, AK 260, život 1618
Gothic som dohral druhýkrát a musím povedať že som sa zabavil. Moje prvé dohranie bolo vydreté, teraz som už ale vela vecí vedel a tak to išlo hladšie. Išiel som cestou meča a kúzla, teda jednoručáka, štíta a ohromne mi pritom asistovali ladový šíp a démon. Myrtana slobodná, varant a nordmar tiež. Ohromne som si užíval veľké boje, oslobodzovanie miest a vysokej pece a týmto by som poradil hráčom čo pri oslobodzovaní skúšajú všelijaké triky, že stačí vám 1200 života (v gelderne radšej 1600) a v priamom boji proti hordám škretov určite nepadnete.
palo
Nováček

Příspěvekod Meril* » ned 07. srp 2011 7:37:17 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Takže dohrál jsem znovu... už asi popáté tak to sem dám tentokrát s CP 1.74

Dosažený level: 87

Herní obtížnost: těžká

Statistiky a váš popis: Hrál jsem vyjímečně za Xardase.. vybil jsem snad celý svět, udělal všechny úkoly ale výš než 87 to prostě nejde.... vybil jsem fakt úúúplně všechno krom Xardase...
Jinak hrál jsem za takovýho univerzála... bojovník-mág, měl jsem asi 200 znalostí prastarých (tabulky) a asi 450 síly, lovecké schopnosti skoro žádné myslím jen těch začátečních 100 (možná 110 díky questům), měl jsem těžkou zbroj Nordmarského bojovníka a k tomu Mistrovskej Meč a meč předků oba meče upravené (broušení, posvěcení), uměl jsem převážně Innosova kouzla, a pár destruktiních od Beliára
Meril*
Uživatel

Příspěvekod Marcel od Zvonu » úte 11. říj 2011 2:24:00 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Ave, Salutti, Heroes Gothika 3...já bych si To po Dvouch Letech dovolil ,,shrrrnout,,. K mému hodnocení: Pochopitelně , že vítězí dohrávky Her, čisté! Bez Cheatů(kromě vynucených - Bugem...) a HARD! jedno jaká verze(do 1.7 a s 1.7xxx, To je podobný jako G2 a G2 +H málem, ale G2 a G2 + H bez konkurencem,že!))...s patchem. Tož u Mne: 1./ ORI: za Innose, klasik sehrávka + cena,,Cesty Dobra,,...
2./ Bran MakMoorn: též Klasika + cena Sympatico...
3./ Meril*: no 5x dohráno, i když vybil všechno - kromě Xardase?!
4./ Eru: taky vybil Všechno až na 4 Přátele a LEEa?!
No a 5.- 6./ Nemeless Hero : neúplná Hra za Xardase
Pablo: nezačal na Hard(až od cca 20. levl)
No je Tady jeden Extra Exemplář, kterej asi Gothiky i jiné RPG hrát,,na Ferofku,, neumí či je To jen pod Jeho důstojnost a Nuda, jen jimi ,,prolétá,,. Jaksi coby RPG,,Frajer,,?! či čo?! DEj si To Někdy Poctivo a na Harda jak na 1.6xx tak i na 1.7xx s AV i AI Ano!... a pak povídej, jinak:,,PEC,,, a Ozvi se, popovídáme si o Poctivém Boji v Gold RPG, nic ve Zlým, že...Každej ať To hraje po svojom, ale Nikdo mi Tu Gothic 3 hanět nebude! Nemluvě o G2+H či G1, hech...vono , když se To vezme hodně sportovně a s,,Tolerancí Samou,,...Dá se Hrát i ten zatracenej G3: FG...i když je To šílenost od Joudů Ta největší,...Hrál jsem To ještě čerstvý, (bez dalších Patchů a úprav a jen jeden Marvin- v Trelisu, že)... jak To vyšlo a celej natěšenej, jo Tento Dodatok již patří vedle...Omlouvám se, ale má To souvislost s TOP hraním a dokončením Gothica III. a jeho pověstí!!!...Díky za Pochopení, mám rád Věci a Myšlenky Komlexní a Kompletní...Druid Ogden Béér, občas Tulák Marcel od cave Zvon...Hmmm a kde jsou Moje TOPy, no jen Co To po X - té dohraju,,dočista a na Férovku! zatím 40.Day/30.lvl - tuhej Varant u Chrámů, bez Brnča, hehe, co by stálo za datlení,,...či najdu v Tom Bordelu, staré Finál SAVE,Hehe...Tož,,Šafle Hore, Heroes...!,,.Pod Modrou Oblohou Gothica 3 ,i pod Tou Hvězdnou s Lunou, nad Hlavou.
Marcel od Zvonu
Uživatel

Příspěvekod 123453 » sob 11. úno 2012 18:36:41 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 83

Herní obtížnost: Stredná

Alternativní vyvážení: áno

Alternativní umělá inteligence: áno

Statistiky a váš popis: Dohrané za Xardasa. Myrtana oslobodená od orkov a kráľa, Varant oslobodený od Hašišinov, Nordmar oslobodený od orkov. Hral som bojovníka, zo začiatku jednoručka + štít, neskôr 2 jednoručky. Keď som získal aj druhý Mistrovský meč, tak to už bolo značne jednoduché

http://oi40.tinypic.com/6f38nc.jpg

http://oi43.tinypic.com/21nffpy.jpg
123453
Nováček

Příspěvekod Huro » stř 22. úno 2012 22:49:22 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: 81

Verze patche: CP 1.74

Alternativní vyvážení: Ano

Tak uz som to dohral aj ja.

Ukončene z Adanosa Vojna vyhrata General Lee sa pomstil Kral Rhobar je v riši Beliara hrdina s Xardasom v neznamom svete Myrtana Nordomar a Varant oslobodene. Pôvodne som to chcel oprejst za Beliara ale povedal som si že najprv to prejdem za Adana az potom za Beliara ale poviem pravdu že aj ked som krala zabijal s Leem tak som musel hru uložit a znova nahrat pretože Leeho my vždy zabili tak som to musel vyriešit takto ale hlavne je že bola vykonana spravodlivost.
Huro
Uživatel

Příspěvekod Meril* » stř 28. bře 2012 11:22:57 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: bohužel 86- mohlo být více :( protože nedohráno :((

Herní obtížnost:Těžká

Verze patche: 1.74.14

Statistiky a váš popis:Hrál jsem za mága snažil se dělat úplně vše a nevynechával nic, a když jsem měl lvl 86, elitní hašiš zbroj a AK kolem 450 reg. many, manu 500 Hůl mága ohně a naučenýho mága vody, vybitý nordmar, 2 města v myrtaně a vybité nomády a mágy vody a hašišmeny (takže rpostě nordmar a varant vybité komplet ) zbývalo mi pár měst myrtany, no a pak jsem musel přeinstalovat pc a zformátovat disky takže bohužel jsem o tento save přišel a nepodařilo se mi překonat můj rekord který je stále lvl 87 ( ale věřím že kdyby se nestala ta záležitost s diskem tak bych nahrál víc než 87)
Meril*
Uživatel

Příspěvekod kosic2222 » ned 08. dub 2012 16:47:03 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:65

Herní obtížnost:těžká

Verze patche:1.74

Alternativní vyvážení:ne

Alternativní umělá inteligence:ne

Statistiky a váš popis:Hrál jsem za mága ohně,vody(kromě regenerací,fireballu,led.kopí a deště jsem nic jiného nepoužival),zezačátku bojovník jednoručka + štít jinač
Dohráín za innose,osvobození myrtany od skřetů a varantu od hasishinů
kosic2222
Uživatel

Příspěvekod Meril* » pát 25. kvě 2012 14:10:20 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Zdravím opět na foru :) znova jsem rozehrál G3 a po minule nepovedeném pokusu (pár příspěvků výše) se vracím abych nahrál tentokrát opravdu lvl 89, po dohrání přidám samozřejmě i screeny, budu vyjímečně, poprvé hrát za lovce, zatím jsem nejvícekrát hrál za bojového mága jednou za čistého mága a jednou za čistého bojovníka ale nyní na G3 monstra skočím s lukem, doufám že tento můj příspěvek nebude považován za spam (no musel sem se o to podělit že to jdu zase hrát :D) tak držte palce at se mi zase nezaviruje PC a tentokrát lvlu 89 dosáhnu :)) Meril
P.S. hraju na patch 1.74.14 UI-ano ALV-ano obtížnost-těžká
Meril*
Uživatel

Příspěvekod Garvell » úte 06. lis 2012 14:15:37 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:65

Herní obtížnost:Těžká

Verze patche:1.74

Alternativní vyvážení:Ne

Alternativní umělá inteligence:Ne

Dohráno za:Innos

Statistiky a váš popis:
Síla: 453
Lovecké schopnosti: 250
Znalosti prastarých: 10
Zlodějina: 70
Kovařina:60
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod UnknownName » pon 06. črc 2015 21:29:05 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: 69

Verze patche: CP 1.7

Alternativní vyvážení: Ne

Dohráno za: Innos

Statistiky a váš popis: V této hře jsem si dal jasný úkol a ten byl naučit se skoro všechny schopnosti což se mi povedlo :)

Síla: 315
Lovecké schopnosti: 239
Znalosti prastarých: 78
Zlodějina: 78
Kovařina:64
UnknownName
Nováček

Příspěvekod Lee77 » sob 23. črc 2016 16:10:15 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený levl : 73

Herní obtížnost : střední

Verze patche : 1.74

Alternativní vyvážení : ne

Alternativní umělá inteligence : co to je ? :D

Dohráno za : Innose

Statistiky a váš popis
: tak todle byla moje první hra za bojovníka a připadalo mi to lehčí a zábavnější než hra za mága.

Síla: 643
Lov: 141
Znalosti Prastarých: 183
Kování: 50
Zlodějina: 21
Alchymie: 82
Životy: 750
Výdrž: 364
Mana: 140

Ochrana proti čepelím : 150
Ochrana proti nárazu : 150
Ochrana proti střelám :125