Menu

Nejlepší výsledky v Gothicu 3

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Kilous » stř 25. lis 2009 21:07:58 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Ver nebo ne, ale z vlastniho vyvolaneho demona :D
Kilous
Nováček

Příspěvekod pecha nuda » čtv 26. lis 2009 7:41:42 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
ja mel za to ze to de jen bez patchu.....to je jedno tak aspon vim zese neco novyho :D
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Bullitt.EvoX » ned 20. pro 2009 17:58:43 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
1x HRANIE:
Dosažení level: 55

Herní obtížnost: stredná

Verze patche: vím ja? :D

Alternativní vyvážení: jo

Alternativní umělá inteligence: jo :)

Statistiky a váš popis:

Noom Myrthana krásne každý quest poplnený, Nordmar tak napoly a Varant odfláknutý jak svina :P

2x HRANIE:

Dosažení level: 79

Herní obtížnost: stredná

Verze patche: vím ja? :D

Alternativní vyvážení: jo

Alternativní umělá inteligence: jo :)

Statistiky a váš popis:

Neni som uplne na konci Hrám za "inosa" posledné si nechávam zabiť Xardasa. takmer všetky questy a príšery vysekané xD
by bUlliTT.EvOX
Bylo nebylo pět skřetích šamanů, kteří se rozhodli, že pro svého boha Krushaka (spáče) postaví podzemní chrám. Až bylo vše hotovo, darovali mu svá srdce. Aby se jim Krushak odvděčil, proměnil je v nemrtvé bestie. Stejně tak jako všechny ostatní, co pracovali na stavbě chrámu. Srdce šamanů jsou nyní zdroje moci Krushaka.
http://www.youtube.com/watch?v=aNhdt8NbOho
Bullitt.EvoX
Nováček

Příspěvekod Lord Hagen » pon 11. led 2010 10:08:51 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dobojované za: Innos za 60 dní

Verzia 1.6.

Úroveň: 80 ( 1.620.300 )

Sila: 475
Lov: 253
Znalosti prastarých: 252
Kovačstvo: 93
Zlodejina: 123
Alchýmia: 129
Životná energia: 352
Výdrž: 232
Mana: 150

Najlepší jednoručný meč: Meč predkov
Najlepší obojručný meč: Moc predkov
Najlepšia zbraň orkov ( skřetov ): Krush Tarach
Najlepšia kuša: Válečná kuša
Najlepší luk: Runový luk
Najlepšie kúzlo: meteor
Najlepšie brnenie: paladínske
Najlepšia prilba: Adanasova koruna ( neskôr prilba 1. paladína )

Naučené znalosti:
bojové schopnosti ( všetky )
lovecké schopnosti ( všetky )
kováčske schopnosti ( všetky )
zlodejské schopnosti ( všetky )
ostatné schopnosti ( všetky )
magické schopnosti ( nenaučené: všetky schopnosti s palicou a vylepšešenie rúcha /ľahkého brnenia/ )
umenie alchýmie ( nenaučené: výroba výbušných a ohnivých šípov, lektvary transformácie )

Reputácie:
Nordmar: 100
Orkovia ( skřeti ) : 24
Rebelovia: 99
Hraničiari: 100
Hašašini: 75 ( a že to nejde :) )
Nomádi: 86

Oslobodena Myrtana, Nordmar, Varant /napriek tomu zlý koniec pre Nomádov/

snap__11. 12. 2009_0000.jpg

snap__11. 12. 2009_0002.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod Marcel od Zvonu » úte 12. led 2010 11:32:04 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Jo Dobrý Lorde Hagene, ještě mi pošeptej do Ouška: Obtížnost? a s kolika číty na Konzoli? Dej si znova, ale čistou Hru na Harda v 1.72 s AV a AUI zapnuto, BEZ Konzole a Čítů!...Bez toho to soutěžní,,Numera,,jaksi nemohou být, že...Tož Repete a snaž se Fér plej a pak si zase popovídáme, Díky...Tímto jseš Lorde Hagene vyzván na Kolbiště Gothika 3/1.72. Souboj,,na Dálku,, na HARD..., vše zapojeno...Druid Ogden Béér, cave Zvon.
Marcel od Zvonu
Uživatel

Příspěvekod Lord Hagen » úte 12. led 2010 14:08:40 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Marcel od Zvonu píše:Jo Dobrý Lorde Hagene, ještě mi pošeptej do Ouška: Obtížnost? a s kolika číty na Konzoli? Dej si znova, ale čistou Hru na Harda v 1.72 s AV a AUI zapnuto, BEZ Konzole a Čítů!...Bez toho to soutěžní,,Numera,,jaksi nemohou být, že...Tož Repete a snaž se Fér plej a pak si zase popovídáme, Díky...Tímto jseš Lorde Hagene vyzván na Kolbiště Gothika 3/1.72. Souboj,,na Dálku,, na HARD..., vše zapojeno...Druid Ogden Béér, cave Zvon.

Takže obtížnosť bola Normal, CP 1.6. , cheaty žiadne, konzola použitá len na vyvolanie 3 NPC ktoré sa prepadli pod textury. Samozrejme obtiažnosť hard pri CP 1.6. by nič neriešila a pripúšťam, že nový CP 1.7 s AI na hard kde sa do teba pustia viacerí je ťažšie. Ale myslíš si, že je to ťažie ako G2A Noc havrana? Toho som dohral 2x. Ak áno tak to stojí za vyskušanie. Ináč sa mi to nechce hrať od znova. A samozrejme si nemyslím, že su to najlepšie výsledky aké kto dosiahol. Ale sú to moje výsledky. :)
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod Marcel od Zvonu » úte 12. led 2010 14:24:44 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Obtížnost HARD v 1.72 G3 se plně G1/G2 i Havranovi(teda až u Zvěře na kterou na žádost Hráčů?! šáhli taky...bohužel)... vyrovná, doporučuji Ti to dát si Repete...třeba časem. Já při mé skleroze si tenhle luxus mohu dovolit častěji, HE...Lorde Hagene. Těším se na Tebe, ozvi se mi díky. STarec Marcel od Zvonu.
P.Z. Na podnět od Wattyho: Nevychloubám se, a jestli si to někdo myslel(či myslí?!), pak se Všem omlouvám, a každému rád u Gothiců pomohu, pochopitelně, když bude mít zájem...a ozve se mi na SZ.
Marcel od Zvonu
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » pon 18. led 2010 14:26:12 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
tak konecne som to dohral a dokonca dva razy za sebou za 1 tyzden. Davam lepsie, druhe score:

Dosažení level: 60

Herní obtížnost: Easy, zo zaciatku medium asi do lvl 20

Verze patche: 1,6 CP

Alternativní vyvážení: tomu nechapem, default

Alternativní umělá inteligence: -//-

Statistiky a váš popis:

sila 191
lov 207
AK 400+
hp okolo 500
mana 500+
arcimag, darkmage, frost mage a firemage naucene... kuzla ohniva gula neustale, raz za cas fire rain - pohode vsetko zdolal som, najveci problem robil xardas, ale to som ho zabijal len tak zo srandy, nechal som mu odstup a zabil ma na par ran + armor paladina dve zbrane katana a bastard... nabrusene... reputation nordmar 90+, rebely 75+, orkovia u nich som mal najmenej asi len 13+ nomadi vyse 55...
Exodus Genesis
Uživatel

Příspěvekod Wem » pon 18. led 2010 16:37:02 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Exodus Genesis píše:Alternativní vyvážení: tomu nechapem, default
Alternativní umělá inteligence: -//-
Mrkni na tohle: Český manuál k CP 1.72 (str. 4 a 16) a budeš v obraze :wink:.
+ sekce na webu: Optimalizace G3
Wem
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Sigmor » úte 02. úno 2010 22:00:57 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 76

Herní obtížnost: Střední

Verze patche: CP 1.72

Alternativní vyvážení: Ano

Alternativní umělá inteligence: Ne

Statistiky a váš popis:

Hru sem jel za Innose, úkoly které byly možné splnit, jsem splnil (teda krom Následovat Morta, ten cápek v Nordmaru, nechtěl sem s nim běhat po Nordmaru, moc se loudal :D) A jako poslední věc kterou sem udělal bylo vymlacení Vengardu s Leem.

Nejlepší brnění : Brnění Paladina
Nejlepší jednoručka : Meč předků
Nejlepší štít : Runový štít
nejlepší luk : Runový luk

Síla : 317
Lov : 270
AC : 155
Kování : 60
Zlodějina : 69
Alchymie : 60

Životy : 528
Výdrž : 368
Mana : 230

Staty:

http://www.jpeg.cz/view-443_Gothic3_201 ... 8.jpg.html

Perky:

http://www.jpeg.cz/view-491_Gothic3_201 ... 9.jpg.html

Reputace:

http://www.jpeg.cz/view-389_Gothic3_201 ... 1.jpg.html
Naposledy upravil Sigmor dne stř 03. úno 2010 12:13:40, celkově upraveno 8
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Wem » stř 03. úno 2010 1:47:05 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Sigmor píše:... když mi někdo poradíte nějakej dobrej screenovací program ...
http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=27&t=1921&start=195#p219461
Wem
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Sigmor » stř 10. úno 2010 13:20:42 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 80

Herní obtížnost: Střední

Verze patche: CP 1.72

Alternativní vyvážení: Ano

Statistiky a váš popis:

Tak sem si to rozehrál znova a tentokrát za Beliara, úkoly téměř
všechny splněné a i Následovat Morta..
Nordmar osvobozen, Myrtana osvobozena, Varant osvobozen, zvířátka která mi přišla
do cesty už nejsou, od banditů vyčištěno, okolý barierý vyčištěno, skoro všechno prohledáno..
Jenom mám asi pět nesplněných úkolů : Mistr boje, Ruční dělo, Kování ve Faringu, Paladin Karlen
chce zpět svoji magii a ještě něco..(ty první tři úkoly sem nesplnil kvůly nedostatku síly a lovu, pač sem jel do magie)

Nejlepší brnění : Skřetí zbroj
Nejlepší zbraň : Hůl temného mága
Nejčatěji používané kouzlo : Blesk
Nejčastěji používané druhé kouzlo : Vyvolat blesk

Síla : 201
Lov : 155
AC : 330
Kování : 58
Zlodějina : 60
Alchymie : 91

Životy : 401
Výdrž : 169
Mana : 845

Staty:

http://www.jpeg.cz/view-531_Gothic3_3.jpg.html

Perky:

http://www.jpeg.cz/view-766_Gothic3_4.jpg.html

Kniha kouzel:

http://www.jpeg.cz/view-335_Gothic3_5.jpg.html

Reputace:

http://www.jpeg.cz/view-285_Gothic3_201 ... 0.jpg.html

Screeny:

http://www.jpeg.cz/view-119_Gothic3_2.jpg.html
http://www.jpeg.cz/view-168_Gothic3_1.jpg.html
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod Exodus Genesis » stř 07. dub 2010 13:01:16 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
0rim píše: a niektore prisery ktore sa respawnuju :|

sory, ze to tu pisem, ale ktore prisery sa respawnuju? ja som vyhral g3 uz niekolko krat a to som si nevsimol, ze by na nejakom uzemi sa objavia tie iste prisery niekolko krat po sebe.
p.s. kolko krat sa maximalne respawnu?

po precitani tejto spravy ju editnem a mozete u vymazat spolu i s odpovedou. alebo mi zaslite ospoved ako sukromnu spravu, ak nechcete zasierat tuto temu vecami odveci... dakujem za pochopenie aj za odpoved

edit: diki, prezrete...
Naposledy upravil Exodus Genesis dne pát 09. dub 2010 20:50:21, celkově upraveno 1
Exodus Genesis
Uživatel

Příspěvekod Wem » pát 09. dub 2010 16:44:05 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Wem
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Eru » sob 12. čer 2010 23:36:18 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: 85

Herní obtížnost: Těžká

Verze patche: CP 1.73

Alternativní vyvážení: Ne

Volba cesty: Beliar

Reputace:
Nordmařané: 100
Skřeti: 68
Rebelové: 99
Hraničáři: 100
Hashishini: 100
Nomádi: 91

Konečná suma zlatých: 1,1 miliónu

Popis: Hrál jsem za temného mága s holí. Splnil jsem co se dalo, od původního úmyslu vybít celou mapu jsem upustil a pouze zabil všechny lidi/skřety (kromě 4 přátel s Leem) včetně těch, kteří se objevili po osvobození měst. Nepoužíval jsem nejúčinnější vybavení a kouzla, ale jen to, co patří k vybranému povolání (tj. hashishinské zbroje, žádná helma, v arénách jsem používal Ostrou hůl, před volbou cesty jsem používal kouzlo Blesk a Vyvolání démona, po volbě Řetězový blesk a Armádu nemrtvých) doplněno o Innosova kouzla Léčení a Světlo.

Začátek byl sice dost tuhý a ani poté nebyla situace nejjednodušší, protože jsem moc ran nevydržel. Přesto jsem si hru užil.

Statistiky
Obrázek
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

PředchozíDalší