Menu

Nejlepší výsledky v Gothicu 3

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Keldorn » stř 25. bře 2009 22:00:40 » Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Pochlubte se nám, jakého nejlepšího výsledku jste dosáhly ve hře Gothic 3. Abychom dosáhly co nejlepšího přehledu o vašem herním úspěchu, vyplňte základní informace do předefinované tabulky níže.

Kód: Vybrat vše
[color=cyan][b][i]Dosažení level:[/i][/b][/color]

[color=cyan][b][i]Herní obtížnost:[/i][/b][/color]

[color=cyan][b][i]Verze patche:[/i][/b][/color]

[color=cyan][b][i]Alternativní vyvážení:[/i][/b][/color]

[color=cyan][b][i]Alternativní umělá inteligence:[/i][/b][/color]

[color=cyan][b][i]Statistiky a váš popis:[/i][/b][/color]

Dosažení level: např. 50

Herní obtížnost: lehká / střední /těžká

Hrajete s CP 1.70: ano / ne

Hrajete s Alternativním vyvážením: ano / ne

Hrajte s alternativní umělou inteligencí: ano /ne

Statistiky a váš popis: Zde napište váš vlastí popis, např. k jaké frakci jste se přidali, které schopnosti jste se naučil a jaké máte statistiky (síla, atd.). Pro lepší představu můžete doplnit obrázkem.
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Raynor » pát 08. kvě 2009 12:36:37 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Tak už jsem to "dohrál" :)

Dosažený level: 76

Herní obtížnost: Střední

Verze patche: CP 1.7

Alternativní vyvážení: Ano

Alternativní umělá inteligence: Ne

Statistiky a váš popis: Snažil jsem se to dotáhnout co nejdál, ale ke konci jsem to neuvěřitelně odflákl, Varant jsem dokonce jenom osvobodil, úkoly jsem nedělal vůbec :lol: to všechno proto, že chci zkusit jedno speciální bojové zaměření a, s CP 1.72, tudíž brzy napíšu sem zas, snad s vyšším lvlem. Tohle už jsem chtěl honem dokončit.

V začátcích to bylo těžké být šermířem, ale jak jsem se naučil trochu síly, přidal si u Innose životy a našel Paladinův meč, tak to šlo už rychleji. Dohrál jsme to za Innose, a tady je screen statistik před teleportem k Innosovi:

http://img6.imageshack.us/my.php?image=raylgh.jpg
Raynor
Uživatel

Příspěvekod Gatě » ned 28. čer 2009 19:37:42 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 58

Herní obtížnost: střední

Verze patche: 1.7

Alternativní vyvážení: ANO

Alternativní umělá inteligence: ANO

Statistiky a váš popis: Úspěchy: Osvobození Varantu od hashishinu, osvobození Myrtany od Orků, Osvobození Nordmaru od orků. Nedosažené cíle: asi nic krmě pár kouzel a maličkostem 8-)
...
Gatě
Uživatel

Příspěvekod HEAD » úte 07. črc 2009 9:06:32 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažený level: 74

Herní obtížnost: stredni

Verze patche: CP 1.71

Alternativní vyvážení: ano

Alternativní umělá inteligence: ano

Statistiky a váš popis:
Moje staty
ObrázekObrázek
HEAD
Uživatel

Příspěvekod UnknowN » úte 07. črc 2009 15:25:26 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 80

Herní obtížnost: Zezačátku (do levelu 44) lehká, následně změněna na střední

Verze patche: 1.6 (víš už mi to nejde spustit)

Alternativní vyvážení: Ne

Alternativní umělá inteligence: Ne

Statistiky a váš popis:
Síla: 453
Lovecké schopnosti: 290
Znalosti prastarých: 21
Zlodějina: 91
Kovařina:90

Úspěchy: Dohráno za Xardase, osvobozený Varant od Hashishinů, osvobozená Myrtana od orků, osvobozený Nordmar od orků, vymlácení snad všeho co šlo, splněny snad všechny questy pro nomády, rebeli a skoro všechny za Nordmar.

Konečná výstroj: 2x Mistrovský meč, brnění paladina, helma prvního paladina, runový luk.
we get the world we deserve.
UnknowN
Uživatel

Příspěvekod BranMakMorn » úte 07. črc 2009 20:10:57 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: pres 80 asi kolem 83

Herní obtížnost: nejtezsi

Verze patche: 1.72

Alternativní vyvážení: ana

Statistiky a váš popis: zkousel sme to jako maga, ale ze zacatku pac je problem s doplnovanim many tak jsem si pomahal lukem, areny jsem jel kouzla + dorazeni zbrani, dohral jsem to za adanose , zacatek mi prijde tezky za vsechny protoze se prvne snazim naucit skilly na q a co mi pomuzou nejvic, jako smlouvani, vymlouvani, stahovani kuzi, trofeje, coz chvili trva ale od te doby co jsem mel kombinaci casova bublina , boure, golem to uz bylo na pohodu + ledove kopi a fireball
BranMakMorn
Nováček

Příspěvekod 0rim » úte 07. črc 2009 20:49:55 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 85

Herní obtížnost: Stredna

Verze patche: 1.71

Statistiky a váš popis: Dokoncena hra za Innosa. Oslobodeny Nordmanr od Orkov aj od Normandanov ,Oslobodena Myratna od Orkov aj od Rebelov a Druidov, Oslobodeny Varant od Hassisinov Nomadov a Magov Vody 8-) 90% mapy je bez populace a priser - zostali len priatelia Gorn,Milten ... a niektore prisery ktore sa respawnuju :| Hra za lukostrelca celkom obtiazna pretoze dmg z lukom je dost male a na niektore prisery vobec nema ucinok respektive je potreba ineho druhu sipov. No mozno to ese skusim dotiahnut na 86 lvl uvidime :lol:

Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
Naposledy upravil 0rim dne stř 08. črc 2009 18:02:45, celkově upraveno 1
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ak chcete niekto pozvánku na lockerz.com tak mi napíšte!!
0rim
Nováček

Příspěvekod Ori » pon 03. srp 2009 21:22:18 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:89

Herní obtížnost:Vysoká

Verze patche: 1.71

Statistiky a váš popis:Dokončil jsem hru za Innose zbran meč předků šťít Krale Rhobara Brnění Paladina Luk:Runovy luk Znalosti prastarých:250 Sila:418 Lovecké schopnosťi:236 Kovarina:70 Mirtana osvobozena od orků Varant od Hasisinů a Nordmar taky osvobozenej od Orků.Ůkoly mam už jen tři.Mimochodem hru jsem dohral trikrat bez cheatu a pokazde jinou moznosti.
Ori
Nováček

Příspěvekod Stone » čtv 06. srp 2009 20:32:18 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level:62

Herní obtížnost:Ze začátku lehká,potom sem přešel na střední

Verze patche:1.6

Alternativní vyvážení:Ne

Alternativní umělá inteligence:Ne

Statistiky a váš popis:všechny bojové skily krom perku "Mistr lučištník",dále výroba léčivých lektvarů,many,jedu....odolnost proti horku,chladu,slabosti...kovářství do druhé urovně,mistr prospektor,vylepšení roucha,osvobozen Varant a Myrtana...to by mělo být asi tak všechno :) ..dodal bych screen ale bohužel se mi nenačetl "hlavní" save,tudíž nemám uplně dohránou hru,..zbíval mi dobýt jen Faring :sad: ...Reputace: 59-Rebelové,10-Hashisini,15-skřeti,70 v Nordmaru,55-Nomádi,Hraničáři-kolem 40 (nejsem si jistý :???: )
Stone
Uživatel

Příspěvekod vlada47 » sob 29. srp 2009 16:21:13 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 81

Herní obtížnost: Střední

Alternativní umělá inteligence: Ano

Statistiky a váš popis: Dohráno za Xardase (Adanos), nicméně současně s tím jsem také osvobodil všechna města Myrtany (a potom zlikvidoval Vengard 8-) ). Takže celkově - Varant osvobozen od Hashishinů, Myrtana od Skřetů a z Nordmaru byli Skřeti rovněž vypuzeni. Hru jsem hrál stylem skoro čistokrevného mága, akorát zpočátku se muselo dosti improvizovat, takže jsem si vypomáhal lukem. Magii jsem razil pochopitelně Adanose a co šlo tak i Innose. Většinu bojů jsem řešil kombinací ohnivá koule + ledové kopí, duely a boje v arénách jsem potom pouze zakončoval holí. Jinak body jsem investoval hlavně do znalosti prastarých a many a pak také do alchymie (hlavně kvůli lektvarům s trvalým účinkem, řekl bych, že mi to ušetřilo celkem dost bodů). Jako brnění jsem se orientoval na róby (druidská, vodního mága, nomádská...), pouze zpočátku (Cape Dun, Montera, Okara...) jsem nosil rebelské zbroje. Vrcholem pak byla výbava složená ze všech Adanových artefaktů (dokud jsem je neodevzdal Xardasovi) spolu s Holí nezranitelnosti (líbili se mi ty bonusy na obranu proti všem typům útoků)... to by bylo asi tak vše, časem možná někde vyhrabu závěrečný save a dám sem screenshot se statistikami. Momentálně mám v plánu to zkusit za Beliára (pro změnu nějakého bojovníka), čekám na patch 1.73...
vlada47
Nováček

Příspěvekod Pablo » čtv 03. zář 2009 16:35:04 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 79

Herní obtížnost: těžká

Alternativní vyvážení: ne

Statistiky a váš popis: síla:375
lov:250
znalosti prastarých:270
zlodějina:101
kovařina:52
úspěšně dohráno za Xardase osvobozený Nordmar,Myrtana,Varant,Zuben a Rhobar mrtvý
ze začátku jsem měl trochu problém tak jsem dal obtížnost na nízkou ale od 23 úrovně kdy jsem objevil ohnivou kouli jsem se stal neporazielným a tak jsem přenastavil na těžkou.
Pablo
Nováček

Příspěvekod Nameless Hero » čtv 12. lis 2009 10:59:14 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 82

Herní obtížnost: těžká

Verze patche: 1.73

Statistiky a váš popis:
Dohrál jsem to za Xardase. V Nordmaru splněny všechny úkoly, orci vyhnáni. V Myrtaně orci téměř vyhnáni, neprovedl jsem revoluce ve Faringu a v Geldernu. Ve Varantu nomádi a Mágové vody zabiti (kdybych se připojil k nomádům, tak bych měl ještě nejaký ten level navíc).
Síla: 358
Lov: 311
Znalosti prastarých: 165
Kování: 81
Zlodějina: 90
Alchymie: 78
Životy: 383
Výdrž: 259
Mana: 197
Naučeny všechny lovecké, kovářské a ostatní dovednosti. Také většina bojových, zlodějských a alchymistických.
Finální výzbroj: Brnění paladina, runový štít, meč předků, démoní luk...
Inog: Innosi, vžeň trochu zdravého rozumu do té bláznivé hlavy tohoto válečníka!
Nameless Hero: Innos tě neslyší. Ale já ano, takže buď opatrný, co říkáš!

Zapomeňte na orky! Teď jsou v módě lizardmani!
Nameless Hero
Uživatel

Příspěvekod pecha nuda » čtv 19. lis 2009 8:34:32 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 71

Herní obtížnost: střední

Verze patche: CP 1.73

Alternativní vyvážení: ANO

Alternativní umělá inteligence: ANO

Statistiky a váš popis: Tady par screenu: statistiky, schopnosti. Nordmar a Varant osvobozenej, dal bych i Myrtanu ale to me uz nebavilo. Nejvetsi uspech: Mistrovsky mec(bez fora bych ho neukoval) a to ze jsem moh nosit Krush Tarach. Bugy ani moc nebyli jenom jednou se me Kayor porad snazil presvedcit ze do Mora Sul se chodi skrz ten kopec na kterym stoji :D . Takze sem do nej musel seknout a odcouvat s nim celou tu cestu okolo. Se vsema patchema me to dost bavil ale nekdy ta obtiznost uz byla prehnana(Rhobar a Zuben). Dohral jsem za Adanose.
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Kilous » stř 25. lis 2009 8:52:59 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Dosažení level: 75

Herní obtížnost: Normal

Alternativní umělá inteligence: Ano

Statistiky a váš popis: Tak jsem to dohral za Innose. Nordmar, Myrtana i Nordmar "osvobozeny" od veskereho zivota - mysleno orkove, hasasini, nomadi, magove (vodni i ti ostatni), rebelove, kral, vsechny klany, i skoro vsechny prisery. Ziji jen a pouze stari znami jako Milten atp... Proste jsem vybil co jsem potkal. Temer vsechny ukoly splneny.
Hral jsem ciste za maga = daval jsem body jen do prastarych znalosti, many a zivotu. (Btw tady fakt nejsou problemy s penezma, kdybych prodal vsechny veci co mam tak bych to vytahl v pohode pres milion...)

http://nahrejto.cz/files/5d8ro30jwkksb37c0f91.jpg

http://nahrejto.cz/files/g6ztg2b855waea9it9vt.jpg

http://nahrejto.cz/files/z62olmljmnvo9vgzlw5c.jpg
Kilous
Nováček

Příspěvekod pecha nuda » stř 25. lis 2009 15:54:42 » Re: Nejlepší výsledky v Gothicu 3
Kdes vzal demonuv mec ja myslel ze uz tam s CP neni??
pecha nuda
Uživatel

Další