Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
279
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
82
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
17
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 524

Příspěvekod TmavyCyklista » sob 06. pro 2014 19:55:41 » Re: Dohrání Gothicu
Hm, to mně připomnělo, že už bych tu hru taky mohl konečně dohrát :D

... to bych ji ale předtím nesměl znovu rozehrát :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod Tenk » čtv 04. kvě 2017 19:44:22 » Re: Dohrání Gothicu
Po milionech let a Adanově vůli...

Poděkování El-Kamilovi
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
ač mimo téma, leč ve spoileru. Děkuji Ti El-Kamile, že jsi zachoval můj profil. Po těch letech co jsem zde nebyl, a opět zde moc nebudu, však víš, že jsou i realné starosti, tak jsem rád, že se zde vidím. A děkuji, že jsi můj profil opravdu po té době nesmazal.

Také bych se tedy touto cestou moc omluvil všem, kteří mne znají, že jsem zde opravdu dlouho nebyl, a omluvou mi jest následující článek...
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Popravdě nečekal jsem, že se po příbězích The Elder Scroll či Zaklínače vrátím ke Gothic.
Stydím se a hanbím kam se nezdá, přeskočil jsem G1 a G2A jelikož jsem v těchto ságách ŽIL několik let. Pořídil jsem nový PC a procházel jsem hry a na co jsem nenarazil, ještě na testovací betaverzi Gothic 3. inu, mou povinností bylo jej nainstalovat.
Stáhl jsem modFIX a začal hrát...

Adanos to vidí...
leč zahanben zkusil jsme cestu, kterou jsem nikdy nezkusil.
Beliar mne oslovil z počátku, ale nedokonal své dílo...
Jinými slovy...

Rozhodl jsem se následovat cestu Beliara, ale když jsem začal pobíje mágy Vody (Adanos mi odpusť) cítil jsem v očích slzy. V tu chvíli se mi příběh natolik znechutil, že nevím.
Pokračoval jsem a následoval cestu, zabil Zubena .... i Krále (prevít) je mrtev) a nyní co.
Kamkoliv se ukážu, vím, že jsou tam vůdci skřetů, mně to nebaví, zabiju vůdce, pobiju pár sktřetů (nebo osvobodím město) ale co pak.

Tudíž se po letech neodpovědí v sekci (je fakt, oživuji téma, protože by mne to aktualně zajímalo) hrál jste někdo za Beliara, má to cenu? Když pobijete vše, jak to je s rebely, kteří vás napadají kam se podíváte.

'Mam sto chutí se vrátit v savech a jít mou obvyklou cestou (Ku slávě Adanose)
A zase vím prd :D
Obrázek
Tenk
Uživatel

Příspěvekod Nemrtvý rysec » čtv 18. kvě 2017 13:20:26 » Re: Dohrání Gothicu
Prostě vybiješ rebely, pak i skřety, získáš žezla a the end
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod monar78 » čtv 03. led 2019 15:16:18 » Re: Dohrání Gothicu
Ted dohravám G3 a pro mě je zatim G3 super hra. Samozřejmě uz to neni co byval G1 nebo G2, ale i presto me hra moc bavi
monar78
Nováček

Předchozí