Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
278
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
84
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
18
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 526

Příspěvekod TmavyCyklista » sob 06. pro 2014 19:55:41 » Re: Dohrání Gothicu
Hm, to mně připomnělo, že už bych tu hru taky mohl konečně dohrát :D

... to bych ji ale předtím nesměl znovu rozehrát :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod Tenk » čtv 04. kvě 2017 19:44:22 » Re: Dohrání Gothicu
Po milionech let a Adanově vůli...

Poděkování El-Kamilovi
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
ač mimo téma, leč ve spoileru. Děkuji Ti El-Kamile, že jsi zachoval můj profil. Po těch letech co jsem zde nebyl, a opět zde moc nebudu, však víš, že jsou i realné starosti, tak jsem rád, že se zde vidím. A děkuji, že jsi můj profil opravdu po té době nesmazal.

Také bych se tedy touto cestou moc omluvil všem, kteří mne znají, že jsem zde opravdu dlouho nebyl, a omluvou mi jest následující článek...
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Popravdě nečekal jsem, že se po příbězích The Elder Scroll či Zaklínače vrátím ke Gothic.
Stydím se a hanbím kam se nezdá, přeskočil jsem G1 a G2A jelikož jsem v těchto ságách ŽIL několik let. Pořídil jsem nový PC a procházel jsem hry a na co jsem nenarazil, ještě na testovací betaverzi Gothic 3. inu, mou povinností bylo jej nainstalovat.
Stáhl jsem modFIX a začal hrát...

Adanos to vidí...
leč zahanben zkusil jsme cestu, kterou jsem nikdy nezkusil.
Beliar mne oslovil z počátku, ale nedokonal své dílo...
Jinými slovy...

Rozhodl jsem se následovat cestu Beliara, ale když jsem začal pobíje mágy Vody (Adanos mi odpusť) cítil jsem v očích slzy. V tu chvíli se mi příběh natolik znechutil, že nevím.
Pokračoval jsem a následoval cestu, zabil Zubena .... i Krále (prevít) je mrtev) a nyní co.
Kamkoliv se ukážu, vím, že jsou tam vůdci skřetů, mně to nebaví, zabiju vůdce, pobiju pár sktřetů (nebo osvobodím město) ale co pak.

Tudíž se po letech neodpovědí v sekci (je fakt, oživuji téma, protože by mne to aktualně zajímalo) hrál jste někdo za Beliara, má to cenu? Když pobijete vše, jak to je s rebely, kteří vás napadají kam se podíváte.

'Mam sto chutí se vrátit v savech a jít mou obvyklou cestou (Ku slávě Adanose)
A zase vím prd :D
Obrázek
Tenk
Uživatel

Příspěvekod Nemrtvý rysec » čtv 18. kvě 2017 13:20:26 » Re: Dohrání Gothicu
Prostě vybiješ rebely, pak i skřety, získáš žezla a the end
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod monar78 » čtv 03. led 2019 15:16:18 » Re: Dohrání Gothicu
Ted dohravám G3 a pro mě je zatim G3 super hra. Samozřejmě uz to neni co byval G1 nebo G2, ale i presto me hra moc bavi
monar78
Nováček

Příspěvekod Gothic31 » ned 23. úno 2020 22:28:56 » Re: Dohrání Gothicu
Ahoj nejsem cheatar dohravam hru jsem tady na fórum poprvé nevim jestli už to bylo řešeno chci se zeptat hrají za innose na zbroje jeste nemam používám artefakty adanose než je odevzdán innosovi nebo beliarovy dají se nějak získat nechce se mě přít o artefakty jde me jen o korunu a adanos roucho docela se mi líbí nějak se mě jich nechce vzdát města jsem neosvobozoval jen geldern a trelis napište pokud je jiná možnost je získat než nasetrim na pořádnou zbroj protože ostatní jsou slabí
Gothic31
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » úte 25. úno 2020 2:22:04 » Re: Dohrání Gothicu
Nemej strach v G3 stejne armor nefunguje. Takze je jedno co nosis.
Sem tu zas a ted budou mody. Prase je kaput tak uz neni v ceste modum. Cenzura padla volejte slava.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Gothic31 » úte 25. úno 2020 6:10:24 » Re: Dohrání Gothicu
Jediná nejsilnější zbroj je těžká nordmarska do nordmaru pujdu az udelam myrtanu a varant konečně osvobodim města než artefakty odevzdán jednomu z bohů vypadá to na innose s patch 1.75 hra jde rychle neseka se a to mam nejvyšší detaily hra vypnutým alternativním vyvážením je přehnané lehká zůstal jsem u zapnutého al vyvážením jeste jedna otázka dá se hra dohrát i s artefakty adanos než je úplně odevzdán a ukoncim hru ted plnim moc předků a osvobodit vysokou pec cekam na meč předků jedina poradna zbraň ve hře mam 500 HP a 500 many a to staci
Gothic31
Uživatel

Příspěvekod Kennedy_R » sob 18. dub 2020 13:10:43 » Re: Dohrání Gothicu
To Gothic31

Dá se to dohrát s artefakty Adanose. Ale pokud za Inose, tak už se ti neotevře konec za Xardase, a to je nejdelší konec hry. Pokud je odevzdáš Inosovi, tak až budeš mít osvobozený celý Varant včetně Ishtaru a zabití Zubena a osvobození Myrtany včetně Faringu a zabití Kana.

A není pravda, jak ti říká Velký lempl, že armor v G3 nefunguje. Je sakra rozdíl mít na sobě paladinskou zbroj a např. lehkou zbroj žoldáka. Ale časem to chce se naučit perk Vylepšení zbroje a pokud hraješ v adanovu rouchu, tak perk za mágy Vylepšení roucha a parametry se ti zvednou na úroveň brnění. Potom ti moc neubere ani kousnutí nordmarským vlkem, kde by jsi šel se slabou zbrojí po prvním kousnutí k zemi.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Předchozí