Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
279
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
82
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
17
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 524

Příspěvekod Watty Watts » úte 05. bře 2013 18:56:02 » Re: Dohrání Gothicu
Ale lze.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Divers » stř 13. bře 2013 22:10:17 » Re: Dohrání Gothicu
Dohrál jsem G3 7x.. 3x za Beliara, 2x za Inose a 2x za Xardase.. A mám v plánu dohrát to po 8 :)
Třetí díl si opravdu užívám, mám patch 1.75 (nejnovější a poslední) a PC to rozšlape na max takže nádhera. Ten pocit svobodné volby je oproti G1 a G2 hodně osvěžující. :)
Divers
Nováček

Příspěvekod Huro » pon 18. bře 2013 20:10:44 » Re: Dohrání Gothicu
Ja som to dohral asi 5 krat. 3 krat za Adanose a 2 krat za Beliara. Za Innose to nedohram ani kebyže sa deje neviem čo lebo Rhobara neznašam a vždy spolu s Leem vykoname pomstu. Kral zaplatil životom za to čo urobil svojmu najplepšiemu generalovi.
Huro
Uživatel

Příspěvekod Kennedy_R » úte 19. bře 2013 1:07:09 » Re: Dohrání Gothicu
S Xardasem za Adanose je nejdelší konec a je to i přirozené vzhledem k celé sérii Gothicu, kde se vždy děj odvíjí od nenápadného popostrkávání Xardasem až do finále. Při tomto konci je ještě jedna podivnost.

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Xardase následujete k portálu a on sám řídí cestu. Běžíte jen za ním a cestou potkáváte skupinky nepřátel, kteří vás chtějí marně zastavit. Pod Xardasovou věží v Nordmaru to jsou nejdříve najatí zabijáci z pouště Varantu, dále v Myrtaně skřeti a u portálu paladini s ohnivým mečem. Jestliže Xardase zanecháte čekat u portálu a teleportnete se ještě do Nordmaru ke Klanu kladiva, tak po cestě dolů od Klanu kladiva narazíte na další skupinu assassinů z pouště opět s dopisem a odměnou za vaše zabití. Normálním způsobem by jste kolem nich nemohli projít, Xardas se k portálu vydá vždy jinou cestou. Nepřišel jsem na to, z jakého důvodu zde jsou.
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod Delicius169 » úte 26. bře 2013 6:50:07 » Re: Dohrání Gothicu
To je nejspíše BUG, asasini mají po tobě jít, když začneš plnit úkoly v Ištaru. A taky jsem je potkal v Nordmaru, divil jsem se, že jim nebyla zima...
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Kennedy_R » ned 08. zář 2013 21:55:41 » Re: Dohrání Gothicu
Ve finále mě naštval ještě Xardas. S jeho pomocí jsem došel k portálu do Neznámé země a zakouzlil svitek Armáda strachu (je to dárek za splnění Easter eggu "Kde je Guru?"). Kouzlo vyčaruje 8 neškodných zajíců a proto je tato armáda strachu jen pro zábavu. Chtěl jsem zajíce převést do Neznámé země jako svůj luxusní doprovod. Ještě jsem na něco zapoměl a teleportem se na chvíli přenesl jinam. Jakmile jsem se k portálu vracel, už z dálky jsem viděl Xardase, jak mi s hlasitými nadávkami zajíce smaží dávkou fireballů. Asi je považoval za nebezpečnou hrozbu :cry:
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod sleeper » ned 06. říj 2013 12:33:41 » Re: Dohrání Gothicu
Ja som trojku dohral na všetky tei konce, najviackrát za Adanosa/Xardasa.
sleeper
Uživatel

Příspěvekod comp-maniak » ned 08. pro 2013 19:09:23 » Re: Dohrání Gothicu
Mňa bavia všetky diely (okrem arcanie), každú časť som dohral 10 krát, teraz to hrám len pre srandu, točím videá a robím screeny. hrozne sa teším na novú hru od PB, je mi jedno či to bude Gothic al. Risen. :D
comp-maniak
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » ned 03. srp 2014 14:42:29 » Re: Dohrání Gothicu
G3 a ostatní gothic jsou moje nej rpg hra co jsem kdy hrál a tai říkám že jsem G3 dohrál protože mě bavil a myslím že je to dobrá hra ale proti ostatním dílům není tak dobrej.
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod mimonator » stř 06. srp 2014 8:49:44 » Re: Dohrání Gothicu
Ja som dohral každú hru Gothic ( okrem Gothic 4 ) :)
- Gothic 1 = 1x
- Gothic 2 = 1x
- Gothic 2 Night of Raven = 1x
- Gothic 3 = 3x
- Gothic 3 = Forsaken Gods = 1x
To "x" je to, že koľkokrát som hru dohral :)
Osobne si myslím, že Gothic je jedna z najlepších hier vôbec :)
mimonator
Nováček

Příspěvekod Warezz.K » čtv 07. srp 2014 19:22:15 » Re: Dohrání Gothicu
Už mám nahráno zas desítky G3 a sem jaksi už přegothicovanej a to sem nebyl zdaleka všude :D
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod james1991 » ned 23. lis 2014 18:48:50 » Re: Dohrání Gothicu
Zdravim, jsem mag, se starobylymi znalostmi uz jsem.na levelu 253, nevite, kde so.mohu naucit kouzla jako meteor, ohnivy dest apod? Ohniva koule nebo ledove ostri uz omrzelo, ale nenasel jsem nikoho kdo by mne to naucil. Diky
james1991
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 23. lis 2014 19:03:15 » Re: Dohrání Gothicu
Kouzla se učíš u svatyní příslušného boha (Innos, Beliar), toto jsou myslím nejvyšší kouzla, ke kterým se dostaneš až když se definitivně přidáš na nějakou stranu - pak se ti teprve zpřístupní 3. kruh magie ...

http://www.gothicz.net/gothic-3/svatyne-innose/
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod james1991 » ned 23. lis 2014 19:21:04 » Re: Dohrání Gothicu
Jsem uzmag ohne a porad nic...
james1991
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 23. lis 2014 19:27:45 » Re: Dohrání Gothicu
Třetí úroveň magie Ohně vám bude u svatyní zpřístupněna, až poté co se rozhodnete pro boha Innose, v rámci úkolu: Za Innose!

Za Innose!

Ke splnění tohoto úkolu musíte vlastnit všech pět artefaktů Adanose - úkol Najít pět artefaktů Adanose! (Find the five artifacts of Adanos). Poté co vám Rhobar předá Žezlo Varantu (Scepter of Varant) - úkol Žezlo Varantu! (The scepter of Varant!), pošle vás do Innosovy svatyně v Klášteře (Monastery) Mágů Ohně v Nordmaru, kde se pomocí Žezla Varantu u oltáře (poblíž Miltena) spojíte se samotným Innosem. Jakmile k vám Innos promluví, vezme si od vás všechny artefakty Adanose a předá vám část svojí moci. Tím je tento úkol splněn.
Obrázek
Emperor
Moderátor

PředchozíDalší