Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
279
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
82
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
17
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 524

Příspěvekod Valgaav » úte 17. led 2012 21:14:40 » Re: Dohrání Gothicu
Předem se omlouvám že to píšu do téhle sekce. Chtěl bych se jenom zeptat, kde přesně najdu ten nejlepší luk ve hře mám na mysli toho démona, nebo jak se jmenuje přesně. A ještě jak přesně funguje to vygenerovány těch tabulek ( znalosti prastarých). Musím tu tabulku koupit a dát save a loud ? Díky
Valgaav
Nováček

Příspěvekod Hašiš » úte 17. led 2012 22:24:02 » Re: Dohrání Gothicu
Valgaav píše:Předem se omlouvám že to píšu do téhle sekce. Chtěl bych se jenom zeptat, kde přesně najdu ten nejlepší luk ve hře mám na mysli toho démona, nebo jak se jmenuje přesně. A ještě jak přesně funguje to vygenerovány těch tabulek ( znalosti prastarých). Musím tu tabulku koupit a dát save a loud ? Díky

Najdeš ho ve 44. unikátní truhle (viz. http://www.gothicz.net/gothic-3/tipy-a-triky/truhly/) ;)
Hašiš
Uživatel

Příspěvekod rexar » stř 18. led 2012 18:28:21 » Re: Dohrání Gothicu
spiš zapomenuté truhle ne?
rexar
Uživatel

Příspěvekod Hašiš » stř 18. led 2012 19:00:50 » Re: Dohrání Gothicu
rexar píše:spiš zapomenuté truhle ne?

No to je ohromný rozdíl :roll:
Hašiš
Uživatel

Příspěvekod rexar » stř 18. led 2012 19:47:45 » Re: Dohrání Gothicu
unikátní a zapomenuté jo je to rozdíl
rexar
Uživatel

Příspěvekod Hašiš » stř 18. led 2012 20:19:04 » Re: Dohrání Gothicu
rexar píše:unikátní a zapomenuté jo je to rozdíl

Nemyslím si, že je v tom rozdíl. Podívej se sem:
http://www.gothicz.net/gothic-3/zbrane/jednorucni-mece/
Klikni třeba na meč předků, v jehož popisu se píše, že ho najdeš v zapomenuté truhle, když ale klikneš na odkaz zapomenuté truhly, přesměruje tě to na stránku, kde je už v nadpisu napsáno "Sada unikátních truhel pro bojovníka".
Ono ve skutečnosti tam stojí "Sada unikátních truhle pro bojovníka" ale to už je jen překlep
Hašiš
Uživatel

Příspěvekod rexar » stř 18. led 2012 20:25:52 » Re: Dohrání Gothicu
vidis toho sem si nevšiml ale víc známí je to spíš pod tím "zapomenuté truhli" ale to je vlastně jedno :D
rexar
Uživatel

Příspěvekod Valgaav » čtv 19. led 2012 23:23:52 » Re: Dohrání Gothicu
Hašiš píše:
Valgaav píše:Předem se omlouvám že to píšu do téhle sekce. Chtěl bych se jenom zeptat, kde přesně najdu ten nejlepší luk ve hře mám na mysli toho démona, nebo jak se jmenuje přesně. A ještě jak přesně funguje to vygenerovány těch tabulek ( znalosti prastarých). Musím tu tabulku koupit a dát save a loud ? Díky

Najdeš ho ve 44. unikátní truhle (viz. http://www.gothicz.net/gothic-3/tipy-a-triky/truhly/) ;)

Supr, tak ti díky za odkaz dost mi to pomohlo. Ještě to chce zjistit ty tabulky a budu pak moc spokojení :wink:
Valgaav
Nováček

Příspěvekod kloudici » pát 20. led 2012 15:39:29 » Re: Dohrání Gothicu
Hru musíš uložit předtím, než budeš nakupovat. Pokud tu tabulku/tabulky nebude mít obchodník v nabídce, nahraješ uloženou hru a zkusíš to znovu. Musíš to takhle zkoušet tak dlouho, dokud je v nabídce nebude mít.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Valgaav » pát 20. led 2012 19:42:22 » Re: Dohrání Gothicu
kloudici píše:Hru musíš uložit předtím, než budeš nakupovat. Pokud tu tabulku/tabulky nebude mít obchodník v nabídce, nahraješ uloženou hru a zkusíš to znovu. Musíš to takhle zkoušet tak dlouho, dokud je v nabídce nebude mít.

Problém je že se mi tam pokaždý vygeneruje pouze jen jedna tabulka a víc ani ťuk ( a to u každého obchodníka). Nebo když se mi u něj objeví ta jedna tabulka, mam to koupit a uložit, pak dát ten loading a takhle pořád dokola. Včera jsem to zkoušel asi dvě hodiny a to opravdu všemi různými variantami a vůbec nic.
A chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc pak už Vás nebudu otravovat. Jak je to v G3 s bodama na sílu,lov a manu ? Stojí to až do konce hry jenom po pěti bodech, nebo to budu mít pak už draší, je to kvůli lektvarům,jestli je můžu pít rovnou nebo ne. Po desatím dohrání G1 a G2 hraju G3 prvně :???:
Valgaav
Nováček

Příspěvekod Hellscream » pát 20. led 2012 21:20:29 » Re: Dohrání Gothicu
Musíš to uložit ještě před prvním kontaktem s obchodníkem. Jakmile to uložíš po rozhovoru, kdy ti ani neukáže zboží, tak už bude nabízet to samé. Pokud máš patch 1.7+ a zaplé alternativní vyvážení, tak se nad 250 učíš za dvojnásobek LP (tu manu ne).
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Valgaav » pon 30. led 2012 21:15:43 » Re: Dohrání Gothicu
Hellscream píše:Musíš to uložit ještě před prvním kontaktem s obchodníkem. Jakmile to uložíš po rozhovoru, kdy ti ani neukáže zboží, tak už bude nabízet to samé. Pokud máš patch 1.7+ a zaplé alternativní vyvážení, tak se nad 250 učíš za dvojnásobek LP (tu manu ne).

Ano mam to s patchem 1.7 a s tím obchodníkem je to hrozná chojovina asi na to dlabu, ale jinak díky za odepsání dost mi to pomohlo všechno. :wink:
Valgaav
Nováček

Příspěvekod Paťa » pát 13. dub 2012 14:14:00 » Re: Dohrání Gothicu
Na poprvé jsem to nedohrál, jelikož jsem nenašel všechny kalichy a člověk co mě ho měl dat, tak tam v pozdní fázi hry nebyl, ted už jsem téměř u konce, ale opět tu mam dělší zádrhel..:/
Orkové zotročili lidskou rasu, i přesto, že věděli, že jednou příjdu a udělám z nich pouhé historické milníky, nebo oni budou sloužit nám!
A hashishini..? Po Zubonvě smrti se s té obrovské říše Varantu ovládanou Hashishiny, se stala vypahalá poušť plná smrti.
Ano Já, Bezejmený! Jsem VYVOLENÝ!
Paťa
Nováček

Příspěvekod Stejnar » stř 31. říj 2012 15:15:13 » Re: Dohrání Gothicu
Gothic III jsem dohrál za všechny 3 bohy.
Bylo to skvělé a teď sxháním GIII FG proto že ten co mám nefunguje(byly na něm odstraněny některé soubory)
Stejnar
Nováček

Příspěvekod Kennedy_R » pon 04. bře 2013 23:15:17 » Re: Dohrání Gothicu
Musím trochu přehodnotit své hodnocení na str. 4 před pěti lety. Za tu dobu se v G3 hodně změnilo. Po nainstalování posledního CP je hra mnohem dokonalejší a lze si svobodně vybrat herní nastavení s prostředím a obtížností. Fantasy svět vás vtáhne do děje daleko silněji než dříve. Procházení krajinami je naprosto skvělý zážitek a tajemno ze hry nevyprchá ani po opětovném hraní. Prostě G3 mám moc rád. Škoda, že vše znám už nazpaměť a s nějakou podstatnou modifikací, měnící celé prostředí nebo děj hry asi nelze počítat.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

PředchozíDalší