Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
278
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
83
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
17
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 524

Příspěvekod Gaara » úte 01. led 2008 12:43:41 » Re: Dohrání Gothicu
Dohrál, na jeden zátah několikrát
Dřív jsem byl Torch, ale teď jsem Gaara
Někdo může, někdo ne.Já jo, ty ne!
Co je tvoje, to je moje.Co je moje....Do toho ti nic neni!!
Dobro mě, dobro vám, dobré je co udělám!!
Má mysl se nad zemí rozprostírá jako koruny stromů. Mé srdce objímá zemi jako kořeny. Jsem nesmrtelný Llanowar, jeho hněv a jeho klid.
Yod jgiiu j c vjhdf huasef-slečna Hvězdotřpytná(čtěte Hůlkový řád)
Gaara
Nováček

Příspěvekod nightknight » úte 01. led 2008 13:42:02 » Re: Dohrání Gothicu
G3 sem dohral dvakrát a tetka to už hraju po třeti a furt mě to baví asi ani nepřestane ale to mě nepřestanou bavit ani starý díli :D :D :D
nightknight
Nováček

Příspěvekod VMC » úte 01. led 2008 19:14:39 » Re: Dohrání Gothicu
G1 Jsem dohrál minimálně desetkrát. Jiné hře se nikdy nepovedlo, mě přinutit začínat stále znova. ( Vyjímku tvoří poouze Vampire The Masquarade Bloodlines, které jsem dohrál také už po několikáté).
G2 jsem dohrál jednou. I přesto mi druhý díl přišel jako skvělá hra. Datadisk jsem nehrál.
No a G3 pro mě bylo obrovské zklamání. Ani to, že mi hra běží na nejvyšší detaily bez sekání, mě nepřinutilo k dohrání. Zkoušel jsem to dvakrát, ale vždy jsem se zasekl tak v 10% hry. Příběh mě nijak neoslovil, dialogy nic moc, soubojový systém se nedá nazvat systémem, hromada bugů... Jediná kladná věc na G3 mi přišla hudba.

Sečteno a podtrženo o budoucnosti jsem gothica jsem si udělal svůj obrázek a pochybuji, že si čtvrtý díl koupím. To by musel lámat rekordy v hodnocení.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Kennedy_R » sob 05. led 2008 20:20:48 » Re: Dohrání Gothicu
Dohrál jsem na jeden zátah, ale konec spíš jen abych to dotáhl. Jednička a dvojka byly příběhově a napínavě lepší. U trojky mě naštěstí moc bugů nepotkalo. Nemohu se ale zbavit dojmu některých podobných prvků jako ze série TES (některé podobné ovládání, inventář, opakující se místa, jeskyně, budovy, úkoly), jako by si tvůrci vypůjčili inspiraci z Morrowindu. Když se někdo chce zavděčit všem a vzít si od všeho to nejlepší, ne vždy se to povede. Ačkoliv první a druhý díl mě uchvátil, trojka není horší hra. Nejkrásnější grafika a scenérie, co jsem zatím viděl. Ale do příběhu se už nešlo tak ponořit a od hlavní postavy jsem byl trochu odtržený. Uvidíme co bude příště. Ačkoliv mám platinovou edici Gothicu 3, znovu jej asi pro jeho rozsáhlost hrát nebudu. Teď je zlatý čas oblíbenosti RPG a vychází mnoho dobrých titulů a času na hraní není nikdy dost. Přesto považuji sérii Gothic za to nejlepší.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod wood73 » pon 07. led 2008 16:04:01 » Re: Dohrání Gothicu
jj z dohrani gothicu 1 a 2 sem mel obrovskou radost,ale kdyz sem dohral gothic 3 tak sem proste cekal neco vic...docela nudna dejova linie...jinak grafika skvela..treba ve ctverce uz bude vsechno jak ma :lol:
wood73
Nováček

Příspěvekod Werewulf » pon 07. led 2008 16:09:10 » Re: Dohrání Gothicu
Co se mě týče, já jsem začátek úplně hltal, vedlejší questy jsem hrál s chutí až do Geldernu, potom (co jsem měl Geldern hotový) jsem questy bral jako součást hry a že bez nich bych se nikam daleko nedostal, později jsem už jenom honem, honem, abych už to dohrál, protože opravdu hlavní questy jsou bez šťávy (neplatí o vedlejších)-přece jenom najít 12 ohnivých kalichů (to mě ještě bavilo), ale potom hledat 5 Adanových artefaktů, to už bylo trochu moc. Furt jenom hledat a hledat, a pak přijde konec hry. Takhle si hlavní linii nepředstavuji. A podle mě mají G1 a G2+Addon velkou replayabilitu, protože se některé questy zásadně liší podle zvolené frakce.
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
Werewulf
Uživatel

Příspěvekod CaPo » pon 07. led 2008 21:58:54 » Re: Dohrání Gothicu
Dohráno :D Vybral jsem si Xardasovu cestu protože má vždycky pravdu :lol: Hled jsem věděl uplně od začátku hry že se ke Skřetům Xardas nepřidal že má zase nějakej svůj plán :D

Když však plníte málo vedlejších ukolu a naměřujete se spíše na hlavní tak je hra velmi krádká.(Uboze vymyšleno!)
Aspoň to neni jako v G1 ne G2 kdy jste se tak 2 hodiny ulně sr... s jedním goblinem a chňapavcem aby ste se mohli přidat k nějakému táboru.Aspoň že to změnili ve 3.To mě docela potěšilo.Jinak dost špatné!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celkem bych hru hodnotil 2- ale kdybich mě hodnotit pouze hlavní ukoly a konec hry tak rozhodně 4-5 .
Něco hrozného!DOufám že Gothic 4 bude bez bugů a trochu promakanější děj a questy.

Plus pro hru-

-Dobré vedlejší ukoly.
-Grafika.-Promakaná krajina,Města,Lidé,Zvířata
-Celkový boj-Dva meče,Magické hole,Štíty,
-Docela vylepšený inventář.Je vydět že s tim se aspoň zasnažili :D
-Dobijení měst
-Druhy národností-Nomádi,Rebelové,Orkové a td.

Zbytek příště.Jdu spát :D

-
CaPo
Nováček

Příspěvekod Neznamy » úte 08. led 2008 5:59:04 » Re: Dohrání Gothicu
Ja si to vichutnavam a hram to s llepsim pocitom ako ine hri pre mna to je zabava a tak aspon zabijem nudni cas
Neznamy
Nováček

Příspěvekod Dean » úte 08. led 2008 8:42:45 » Re: Dohrání Gothicu
Tak já dostal G3 na vánoce, předevčírem sem ho dohrál na 86 lvl ve 32 herním dnu. A jsem z G3 nadšený, sice často nadávám na některé bugy, ale prostě je to podle mě moc hratelný(zvlášť když má člověk chuť běhat v lese a lovit). Včera sem si rozjel mága, G3 je první díl, kdy si snad konečně zahraji plnohodnotného mága bez říznutí bojovníkem(magie není až tak omezená úrovní hry = kapitolama, jako předchozí díly). Jinak G1 sem dohrál několikrát, G2+Addon 1x, pak sem párkrát začal ale nějak sem k tomu neměl chuť. Tady v G3 vím, že po mágovi půjdu zkusit nějakýho sekáče, tam je ještě hodně, co se učit... :-)
Dean
Nováček

Příspěvekod Wem » stř 09. led 2008 0:49:35 » Re: Dohrání Gothicu
Hraju už potřetí a můžu říct, že mě to pořád baví. Jsou tady stížnosti na chabý příběh, ale přátelé, quest je kvest a tak to jest . Příběh je hezká a relativně podstatná věc, ale stejně nás zajímá co dál splnit, co dál zkoumat. A v tomhle ohledu je g3 super.
Wem
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod roland » stř 09. led 2008 21:46:21 » Re: Dohrání Gothicu
Já G3 taky zrovna dohrávám. A docela si to vychutnávám - momentálně 68 level. Určitě ho dohraji. G1+G2 - jsem dohral 3x. Pravdou, ale je že nejlepší příběh byl v jedničce. Ale zase ta mapa v trojce to je bomba. Už bych to měl dohraný dáno , ale jednak nespěchám (splněny skoro všechny úkoly) a taky jsem si musel koupit kvůli G3 nové kompl.
roland
Uživatel

Příspěvekod paul1231 » sob 12. led 2008 20:52:39 » Re: Dohrání Gothicu
gothic 3 som dohral ale ale
paul1231
Nováček

Příspěvekod psznm. » úte 15. led 2008 17:40:56 » Re: Dohrání Gothicu
já to zatím nedohrál ale zdá se mi že tak nějak postupně to ztrácí na příběhu nej byl G1 ale tam už nění co objevovat no jinak G 3 sem hrál poprvé za rebely dobyta celá myrtana kromě faringu a sildenu potom za orky to sem skončil kolem 30 lvl protože potřebuju patch tak začnu znovu .....
psznm.
Nováček

Příspěvekod BLESK » úte 15. led 2008 21:02:16 » Re: Dohrání Gothicu
Já vám závidím. Mě G3 zklamal :sad: .Čekal jsem ten pocit jak při G2 nebo G1, ale ten se nedostavil. Takovej ten pocit dychtění po každé minutě hraní. Objevovat nová místa, rubat a questit! To však v G3 nenastalo. Hrál jsem to asi měsíc-nejsem zas tak náruživej pařan a hlavně na to nemám čas- a nějak mě to pak přestalo bavit. Poslední dobou mě chytají návaly, že bych si zahrál, ale nikdy netrvají víc jak týden(v lepších případě) :cry: Bohužel!
Písně z dřeváren a LARPů
Popis dřeváren který sepsal Gordic -člen skupiny KoRH

Při nabírání polívky ve šk. jídelně:
Člověk může zemřít každý den, tak proč tomu jednou trochu nepomoct

Žádný učený z nebe nespadl, vždy se našel jen mastný flek.
BLESK
Nováček

Příspěvekod Kennedy_R » pát 25. led 2008 23:29:47 » Re: Dohrání Gothicu
Těsně před koncem (za Xardase) před zničením Adanových artefaktů se dalo pokračovat. Ačkoliv jsem hrál za rebely, stačilo dojít do Bakareshe a nabídnout artefakty Beliarovi. On zadal své úkoly a zřejmě by šlo pokračovat za druhého boha, ale už by to bylo nesmyslné. Hra mě bavila, ale konec byl předvídatelný. Ta euforie jako u G1, kdy se dalo pařit celou noc, člověk si šel lehnout a postava mu před očima dál bojovala (to samé ve spánku i po probuzení - s výkřikem "for Gomez"), tak ta se už nekonala. Možná to způsobovalo množství koly u G1 a Jim Beam, který mě doprovázel u G3 už nemá takovu zázračnou moc.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

PředchozíDalší