Menu

Dohrání Gothicu

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Gothic III

Dohrál(a) s chutí na jeden zátah
279
53%
Příliš mě to nechytlo, hrál(a) jsem spíš ze zvědavosti
82
16%
Do hraní jsem se musel(a) nutit
17
3%
Nedokázal(a) dohrát, nechytlo mě to vůbec
23
4%
Dohrávám (po dohrání zaškrtněte jednu z možností výše)
123
23%

Celkem hlasů : 524

Příspěvekod Feodaron » stř 10. říj 2007 21:46:16 » Dohrání Gothicu
Gothic III vlastním déle než půl roku. Považuju se za fandu série, ikdyž jsem všechny díly nedohrál několikrát jako většina lidí zde. Pouze dvojku jsem si prošel dvakrát bez datadisku + 1 s datadiskem. Ovšem to se týká prvních dvou dílů.
Na Gothic III jsem se těšil moc, snad jako většina z vás. Ikdyž vyšli ne úplně lichotivé recenze, vzal jsem je, Gothic I a II taky většinou nevynášeli do nebes a byli to skvělé hry. Naistaloval jsem, spustil, pár dní hrál a hrál a časem mě to nějak přestalo bavit. Žádné takové jako v Gothicu dva, kdy jsem dychtil dostat se v příběhu dál a dál a čekal jsem, co se zase zvrtne. Prostě bez atmosféry. A světe div se, pro G3 jsem udělal fix češtiny, hrabal se v kódech, mám rozpracovanou upravu questů, ale vlastně do dneška jsem ho nedohrál.
A co vy, zajímalo by mě, jak je to s vámi. Dohráli jste ho na jeden zátah nebo jste měli podobné "problémy" jako já nebo jste ho dokonce taky nedokázali dohrát?
Na světě je vždy o jednoho blba víc, než si každý myslí.
Feodaron
Uživatel

Příspěvekod kloudici » stř 10. říj 2007 23:34:43 » Re: Dohrání Gothicu
Já jsem G3 dohrála, a dokonce jsem ho rozehrála podruhé, ale nějak nejsem schopná ho znovu dohrát, chybí mi motivace. :D
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Gothic Milten » čtv 11. říj 2007 5:24:38 » Re: Dohrání Gothicu
gothica 3 jsem zatím nedokončil, protože sem ho rozjel a byl jsem skoro v půlce a musel jsem windowsi přeinstalovat a save sem neměl. Nedávno jsem to rozjel znovu a zase jsem byl tak v půlce a počítač musel být přeinstalován, ale save teď mám :D Takže si ho v pátek nainstaluju a budu pařit, mě gothic na rozdíl od většiny lidí zde baví. :wink:
Obrázek
- Mám rád vodní dýmku, jestli vy také tak navštivte náš topic zde
Moje webové stránky :D
Gothic Milten
Nováček

Příspěvekod Jémák » čtv 11. říj 2007 10:29:02 » Re: Dohrání Gothicu
trojku jsem dohrál asi desetkrát a vůbec mě nevadí, že tam jsou občas nějaké chyby.. prostě mě baví.. vlastně mě baví všechny díly :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Feodaron » čtv 11. říj 2007 16:24:11 » Re: Dohrání Gothicu
To jste mě přakvapili. :) Nejde vůbec o chyby - ty byli i v předchozích dílech, ale jde o to, že tomu chybí atmosféra příběh mi přijde dost slabý.
Na světě je vždy o jednoho blba víc, než si každý myslí.
Feodaron
Uživatel

Příspěvekod pomoc.horim » čtv 11. říj 2007 19:42:33 » Re: Dohrání Gothicu
Njn, spíš je to po nějaký době strašně monotónní. Ale neva, zase je obrovská mapa a je co objevovat. Spíš de o styl hraní: Buď furt rychly vypady mečem, nebo Fireball a jinak skoro nic jinyho... Ale jóóó, jinak v poho, je celkem sranda se předhánět s kamarádem, kterej hraje taky :) (kdo dřiv, kdo na vyššim lvl a tak...).
Obrázek
pomoc.horim
Nováček

Příspěvekod ATIMEN » pát 12. říj 2007 16:45:36 » Re: Dohrání Gothicu
NAPODOBNE NEJAK ME TO NECHYTLO NECO TOMU CHYBI ...DILY PREDTIM JSEM DOHRAL 1 A 2 ..3X ALE TROJKA MI NEJAK NE ANE VLEST POD KUZI ..SEM ZVEDAV JESTLI TO NEKDY DOHRAJI ,JSEM ASI V POLOVINE ...SNAD SE NEKDY BUDU NUDIT A DAM TO .. :sad:
ATIMEN
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 12. říj 2007 17:08:04 » Re: Dohrání Gothicu
tak osobně si myslím, že g3 má svůj styl a tenhle styl mě vůbec nevadí.. sice je to furt dokola, ale pořád si mám co dávat do kupy, abych pochopil celou sérii.. zkrátka je to osobní názor každého.. nikdo přece nenutí ostatním, aby g3 dohráli jen proto, protože ta hra nese název gothic.. zkrátka kdyby se to trochu upravilo a dalo dokupy, byla by to výborná hra..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Skynet88 » sob 13. říj 2007 13:00:20 » Re: Dohrání Gothicu
presiel som to 10x lebo som nemal ziadnu hur co by ma bavila viacej ... ae inak ma to skoro vobec nebavy musim uz hrat len s marvinom a robim sa ze som najomny vrah aebo tak :D
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Skynet88
Uživatel

Příspěvekod ker » ned 14. říj 2007 8:42:29 » Re: Dohrání Gothicu
Já sem 3 dohral1 a jako hra samotna je perfektni ale ne s nazvem Gothic 3 (pokud me chapete).Gothic 1 a2 aj s datacem byly pefektni skvela atmosfera a neuveritelny pribeh ale trojka je neco jinyho. Bohuzel ve 3 serii gothica zrusila nejake klasicke veci gothica tak teba jak vsichni fandove vime zrusili pridani k nejake urcitemu taboru(komunite) a jeden konec ( a ustrihli bezejmenemu hrdinovi culik).

je to proste jina hra nez ty predchozi
napsal fanda vseh serii
ker
Nováček

Příspěvekod Windwalker » ned 14. říj 2007 10:27:32 » Re: Dohrání Gothicu
Já vlastním G3 už bezmála rok a ještě jsem ho nedohrál.
Poprvé jsem hrál za rebely - konec v Mora Sul - asi stráta motivace
Podruhé jsem hrál za orky - konec v Trelisu - ztráta motivace+za zlo jsem hrál s určitým sebezapřením
Potřetí jsem hrál za rebely - konec v Bakareshy - tak jako u předchozích

To jsem zvědaví, jestli to vůbec kdy dohraju :wink:
"Pán zabíjení zhyne,
avšak ve smrti zplodí smrtelné potomky.
V jejich šlépějích bude následovat zmar."

Tak pravil moudrý Alaundo
Windwalker
Nováček

Příspěvekod diego.dan » ned 14. říj 2007 16:46:49 » Re: Dohrání Gothicu
Dohrál(2x),dohraju a budu dohrávat.Líbí se mi to a nevím jesli jsem miláčkem štěstěny ale se spostou problémů nejem zde popisujících jsem se prostě nesetkal.Je to chvalitebná hra.
DIEGO.DAN

Obrázek
diego.dan
Nováček

Příspěvekod Twelve » pon 15. říj 2007 19:17:01 » Re: Dohrání Gothicu
Já jsem G3 dohrál jednou (největší reputace v Nordmaru) a hraju to podruhé - teď za rebely. Jestli nevýjde jiná dobrá pařba tak si to možná zahraju potřetí, protože třeba až nedávno jsem zjistil, že existují různé unikátní truhly, což pro mě byla zajímavá zpráva a určitě i motivace. Není to sice takové terno jako předchzí díly (G1 dohráno 4x, G2 dohráno 3x), ale je to něco nového - taky zajímavého. Je pořád co objevovat a je mnoho nenavštívených míst - mě např. láká Ištar. Po druhé už jsem alespoň chytřejší...:)
Twelve
Nováček

Příspěvekod pomoc.horim » úte 16. říj 2007 17:04:39 » Re: Dohrání Gothicu
2x: Za rebely a orky. Teď du do Seveřanů, ty vypadaj nejlíp (alespoň z mého pohledu, za šermíře).
Obrázek
pomoc.horim
Nováček

Příspěvekod Raziel » stř 17. říj 2007 15:55:49 » Re: Dohrání Gothicu
ja ho este stale dohravam...aj ked som musel niekolko krat hrat od znova kvoli trom dobitym mestam...najprv som si myslel ze je to len bug :D
for Beliar
Raziel
Nováček

Další