Menu

Arény [diskuze]

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod El RoMe » stř 31. říj 2012 7:07:04 » Re: Arény [diskuze]
V Cape Dun mi přijde taková zajímavější než ty ostatní...nějak nevím proč ale mám jí nejraději
El RoMe
Uživatel

Příspěvekod Alltren » pon 12. lis 2012 14:51:19 » Re: Arény [diskuze]
V Myrtaně mám nejraději tu v Sildenu je tam asi nejvíc místa a připadá mi taková prostě nejpropracovanější (to ostatní jsou jen narychlo udělané díry nebo oplocené kolečko). Ve Varantu je to asi Bakaresh, Mora Sul a Lago.
Alltren
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pon 31. pro 2012 17:06:05 » Re: Arény [diskuze]
Každá aréna má své kouzlo, hlavně je to něco, na co se čekalo už od "nefunkční" arény v G1. Jak už tu někdo zmínil, aréna v Cape Dunu má svůj šarm díky své poloze nad mořem a s výhledem na Varant. Montera je taky celkem povedená :) ...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Ayitos » ned 06. led 2013 11:56:07 » Re: Arény [diskuze]
Nejvíc se mi libí aréna v Mora Sul, už proto že je proslavená v Myrtaně. (proč?) Pokud se dostanete do Faringu (do hradu) tak správce arény Tarok zadá úkol kde máš odcestovat do pouště a stát se šampiónem arény v Mora Sul. Docela jsem valil bulvy když jsem to uviděl.
!!! FOR INNOS !!!!!

[The best defense is a good offense]
Ayitos
Nováček

Příspěvekod Howky » úte 29. črc 2014 7:40:50 » Re: Arény [diskuze]
Mě osobně teda arény dost zklamali. Vždyť to není žádná výzva. S lehkym oblečenim hashashinu a hashashinskym mečem jsem porazil chlápka v těžký zbroji žoldáků s vikinskou nebo jakou sekerou bez jedinýho zranění! (aréna v Monteře)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » ned 03. srp 2014 14:56:35 » Re: Arény [diskuze]
Barakeš nebo Mora soul
hašiššiňi jsou v tomhle oboru skvělí
když teda jedna tak asi Mora soul :)
edit
Ale souhlasim že to mohlo být těžší :)

použij funkci úpravy příspěvku. EMP
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ