Menu

Gothic 3 Návrat během pár dní

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod votep » ned 22. črc 2018 18:26:36 » Gothic 3 Návrat během pár dní
Pomalu ale jistě se dostávam dále v G2A a až to dohraju vrhnu se na G3 který sem měl :-) hrozně rád z důvodu reputace , nějaké tipy do začátku stahnout community patch ? jak na češtinu, nějaký mód na textury který funguje s patchem a podobné tipy ? dále existuje do toho i nějaký módy na rozšíření základny itemů a podobně ? :-) díky za odpovědi
votep
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 22. črc 2018 18:50:12 » Re: Gothic 3 Návrat během pár dní
Já naopak systém reputace nesnáším. Je to zatím jedna z nejhloupějších věcí, co kdy Piraně do svých her vymysleli. Nedává žádnou logiku.
Jinak je snad samozřejmé, že bys měl mít Community Patch a to ten poslední (CP 1.75). I s ním je ta hra zabugovaná dost a furt normálně nefunguje, ale aspoň nemá člověk ten pocit, že si z něj Piraně dělají pr... srandu, jako když hrál tu jejich původní verzi.
Čeština je součástí CP 1.75.
Textury jsem nikdy v G3 nepoužíval. Existuje na G3 mod starter, ale moc toho na něm nebylo.
Co se týká rozšíření... viewtopic.php?f=42&t=21327#p590040

Jinak - jediný zábavný styl, na který jde G3 hrát, je co nejrychleji si zvýšit starosti prastarých, naučit se ohnivou kouli a pak všechny výukové body cpát do many, znalostí a do magických fičur. Gothic 3 je totiž neuvěřitelně tupá hra - dá se dohrát i s jediným kouzlem. Zbraně na blízko snad nemusím zmiňovat (soubojový systém je odpad) a luky jsou vlastně jako ohnivá koule, akorát musíš mířit... Věnoval bych se kvalitnějším hrám, než je Gothic 3. Třeba prvnímu nebo třetímu Risenu, či ELEX.
Dolero
Templář

Příspěvekod votep » ned 22. črc 2018 21:12:02 » Re: Gothic 3 Návrat během pár dní
Dolero píše:Já naopak systém reputace nesnáším. Je to zatím jedna z nejhloupějších věcí, co kdy Piraně do svých her vymysleli. Nedává žádnou logiku.
Jinak je snad samozřejmé, že bys měl mít Community Patch a to ten poslední (CP 1.75). I s ním je ta hra zabugovaná dost a furt normálně nefunguje, ale aspoň nemá člověk ten pocit, že si z něj Piraně dělají pr... srandu, jako když hrál tu jejich původní verzi.
Čeština je součástí CP 1.75.
Textury jsem nikdy v G3 nepoužíval. Existuje na G3 mod starter, ale moc toho na něm nebylo.
Co se týká rozšíření... viewtopic.php?f=42&t=21327#p590040

Jinak - jediný zábavný styl, na který jde G3 hrát, je co nejrychleji si zvýšit starosti prastarých, naučit se ohnivou kouli a pak všechny výukové body cpát do many, znalostí a do magických fičur. Gothic 3 je totiž neuvěřitelně tupá hra - dá se dohrát i s jediným kouzlem. Zbraně na blízko snad nemusím zmiňovat (soubojový systém je odpad) a luky jsou vlastně jako ohnivá koule, akorát musíš mířit... Věnoval bych se kvalitnějším hrám, než je Gothic 3. Třeba prvnímu nebo třetímu Risenu, či ELEX.

Elex sem třeba hrál asi 40 hodin a čus čus uplná píčovina :D která absolutně nemá s Gothikama nic společnýho a to vlastně nekomentuju ani tu obtížnost hry kde sem prvních pět hodin načítal pozici abych zabil nějakou polorozpadlou stvůru :D Riseny joooo ty by šli :-) ty já rád ! dokonce i tu trojku tak jako G3 já k němu mam prostě takýs jakýs vztah :-)
votep
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » stř 25. črc 2018 20:03:39 » Re: Gothic 3 Návrat během pár dní
Dolero píše:Věnoval bych se kvalitnějším hrám, než je Gothic 3. Třeba prvnímu nebo třetímu Risenu, či ELEX.

Co to? Elex? Nebyl jsi to náhodou ty, kdo na tu hru držkoval, když jsem ji poprvé rozehrál? :D
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel