Menu

Svoboda Myrtane

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod kattos » čtv 26. lis 2015 17:05:53 » Svoboda Myrtane
Čs lidi v jake části hře jste v Myrtane dobyli města ? Byly jste u konce y ly jste muž v Nordmaru atd ?
kattos
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 26. lis 2015 17:10:25 » Re: Svoboda Myrtane
Já při posledním hraní za Xardasovu linii dobyl města až od vlády skřetů až úplně na konci, těsně před posledními questy, je to tak lepší, protože to neomezuje postup hry (na začátku sem akorát obsadil Cape Dun kvůli financím na další část hry)... :)
Dolero
Templář

Příspěvekod Lee77 » čtv 26. lis 2015 17:12:39 » Re: Svoboda Myrtane
Já vždy hned na začátku hry osvobodím Cape dun ( po tom co tam udělám většinu questů ) No ostatní města si necháme na konec ( po zvolení boha )

Áá..... Někdo mě předběh :D
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod TheKeviniel » čtv 26. lis 2015 17:25:19 » Re: Svoboda Myrtane
Pokud si opravdu chci projít herní svět se vším všudy, prolezu celou Myrtanu křížem krážem bez toho, abych se přidal k nějaké frakci - tj. splním všechny úkoly, které mohu, aniž bych musel vyhladit nějaké rebelské útočiště nebo osvobodit nějaké město.

Po Myrtaně následuje pouť do písečného jihu. Zde platí prakticky totéž.

Po Varantu následuje volba - hašišini/nomádi, rebelové/skřeti. Dle rozhodnutí pročistím jak Varant, tak Myrtanu a poté mě už čeká pouze chladný sever a závěr hry.
TheKeviniel
Nováček