Menu

Záhady a tajemno

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Dolton » čtv 24. led 2013 20:01:16 » Re: Záhady a tajemno
michibartak1 píše:Ja sem pod vodopádama v Sildernu , pod tím uplně v pravo našel nějaký nápis .Něco jako PB na věži ve Vengardu .

Je tam napsané "HANS TRAPP.CPT" Je to přezdívka jednoho z vývojářů.
Dolton
Nováček

Příspěvekod Petrash2 » pát 05. dub 2013 16:00:50 » Re: Záhady a tajemno
Zdarec borci,no me by zajimalo k cemu je ta velka pec v Báni u Klanu Kladiva..nevím mam naucene vsechno kovani a mam jakousi drahou cistou rudu a je to ukolovy predmet tak nevim...a taky sme se chtel zeptat co to je v Bojovych schopnostech ty Tri otazniky..to se da jako u nekoho i naucit? a co to vubec je,,..dik za odpoved..mam tu vic zahad akorat sem je zapomell..pozdeji dodam ..dik znovu cc
Petrash2
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 05. dub 2013 18:51:08 » Re: Záhady a tajemno
tu pec použiješ časem na něco jiného, pokud nechceš, tak nečti !! http://www.gothicz.net/gothic-3/navod/2 ... u-adanose/
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod PIXEL » stř 27. lis 2013 18:01:31 » Re: Záhady a tajemno
Pěkné jak se i v tak známé hře objeví tolik tajemna :)
PIXEL
Uživatel

Příspěvekod Andrew Anderson » stř 27. lis 2013 20:19:57 » Re: Záhady a tajemno
Mě zase zajímá jak se dostaly draci pod Cape Dun a nikdo se je nevydal zabít. Vždyť se o nich muselo něco vědět. Neví někdo něco nich je to poměrně dlouho co sem Gothic 3 hrál.
Andrew Anderson
Nováček

Příspěvekod Emily Monastic » ned 26. led 2014 20:52:18 » Re: Záhady a tajemno
Já taky mám něco zajímavého. Když jste v Nordmaru u Baldarovy hrobky, tak do ní potřebujete kámen Baldara. Ten má Stínová šelma napravo od vstupu do hrobky. Když ale projdete křovím v té malé jeskyni narazíte na zeď skály, na které je napsáno : ANNO. Pod tím malými písmenky CPT. Je to vyrobené z prkýnek. Docela mě zajímá, co to je??? :shock: :shock: :shock: :D
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 26. led 2014 20:56:25 » Re: Záhady a tajemno
Emily Monastic píše:Já taky mám něco zajímavého. Když jste v Nordmaru u Baldarovy hrobky, tak do ní potřebujete kámen Baldara. Ten má Stínová šelma napravo od vstupu do hrobky. Když ale projdete křovím v té malé jeskyni narazíte na zeď skály, na které je napsáno : ANNO. Pod tím malými písmenky CPT. Je to vyrobené z prkýnek. Docela mě zajímá, co to je??? :shock: :shock: :shock: :D

Zřejmě Easter Egg od autorů :wink:
Dolero
Templář

Příspěvekod Emperor » ned 26. led 2014 20:59:49 » Re: Záhady a tajemno
Community Patch Team ... ale to jen hádám ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod sleeper » čtv 30. led 2014 12:45:48 » Re: Záhady a tajemno
Je to tak, doslovne "od community patch teamu" :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod MordragCZ » sob 19. črc 2014 1:15:33 » Re: Záhady a tajemno
Ja v 3jce našel tajmnýho jen to jak máte v Nordmaru toho druida Bogira a jak zabijete toho vlka Bílýho smrtáka tak on řekne, že de umřít. Tak sem ho sledoval kam dojde a šel docela dlouho až došel do lesa a tam popíjí kořalku. :D Nevím jestli je to náký tajemný bo tak ale tohle sem našel já
MordragCZ
Uživatel

Příspěvekod unnamed user » čtv 28. srp 2014 19:45:14 » Re: Záhady a tajemno
Pro mě je největší záhada, proč modely postav vypadájí lépe v prvních dvou Gothicích.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod Girion » ned 04. úno 2018 22:19:27 » Re: Záhady a tajemno
Já naprosto souhlasím s Keldornem v úvodním příspěvku - hned při prvním hraní mě absence přístavů zklamala, protože jsem se těšil na město, co bude mít podobně úžasnou přístavní atmosféru jako Khorinis... Já bych i chápal, že z Vengardu vyplula Esmeralda, přeci jen mohla být postavena jinde, u Vengardu jen zakotvila a paladinové na ní doveslovali na malých člunech. Ovšem v G2 bylo zmíněno, že před koncem G1 probíhal čilý obchod s pevninou, z Khorinisu odjížděla jedna loď za druhou s rudou a zpět přijíždělo nejrůžnější zboží. To už by na člunech fakt nešlo :D

Abych též přispěl něčím novým, mě udivilo hlavně obyvatelstvo Myrtany - kde jsou všechny ženy a proč té mužské populace je tak strašně moc? Před válkou přeci museli lidé nějak žít a živit se, takže bych třeba čekal, že tam bude žen víc než asi tak tři :D
Když si vezmeme všechny rebely a skřetí žoldáky, tak je to tolik lidí... Jak se vůbec před válkou do těch měst vešli, tolik domů tam přeci není. A jak se tam uživili? Plus spoustu lidí určitě zahynulo při válkách před začátkem G3.
Další záhadou pro mě je, když na konci hry osvobozuji města a po osvobození se objeví dav anonymních rebelů, které jsem nikdy předtím nepotkal. Prostě odkaď se všichni ti lidé berou, když svět G3 má být ta hlavní pevnina?
V G1 mě toto nepálilo, protože to byla trestanecká kolonie, v G2 také ne, protože původní populace (farmáři a měštané) tam byla realistická a přebytek lidí tam byl kvůli uprchlým trestancům a paladinům co připluli z Myrtany.
Where can I find... the church?

Lord Almighty! Has Innos stricken you blind? Where is the church? Oh my, where could it possibly be.
Girion
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 04. úno 2018 22:48:38 » Re: Záhady a tajemno
Třetí Gothic prostě nemá žádnou logiku, neřešil bych to... Ale je to smutný, jak Piraně po skvělém G2A tak moc upadli takřka ve všem u G3. Ta hra je zkrátka omyl :D
Dolero
Templář

Příspěvekod adamo » pon 03. pro 2018 11:02:01 » Re: Záhady a tajemno
Dolero píše:Ta hra je zkrátka omyl :D

Ta hra není dodělaná, můžeš poděkovat JoWoodu. Však měla mít jen jeden konec dokonce, ale z nedostatku času tam museli dát ty otevřené vtipy. Myslím, že když neměli čas ani udělat pořádnej příběh, fakt se zajímali o nějaký přístav, vzhledy zbrojí atd. Gothic 3 mohl být nejlepší díl série, jako omyl to vážně nejde považovat. Je to jen nedodělanej zmetek, za to však PB může jen z malé míry.
love and tolerate
adamo
Nováček

Příspěvekod Velký lempl » pon 03. pro 2018 13:05:29 » Re: Záhady a tajemno
Ja si jako Dolero myslim ze ta hra je podelana od zacatku.
Uz jen to ze animace pusobi jak z parodie. Jako nikdy nedostany z hlavy jak nekdy nepritel odleti v saltech kdyz ho zabijete. A to stenani...
Proste WTF. Resit baraky a pristavy uz asi v takove hre nema vubec smysl :D nedostatek zenskych ... :D ... Mini hlavni mesto... :D
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Předchozí