Menu

Jak věrní sou žoldáci skřetů?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Lee77 » úte 26. kvě 2015 19:50:06 » Jak věrní sou žoldáci skřetů?
Nazdárek můj problém je v tom, že po tom co sem zabil toho zrádce v monteře a vzal sem si odněj dopis ,tak když jdu ten dopis ukázat Marikovi tak... NIC :shock: No také sem to zaznamenal v braze když sem zabil a okrad jednoho nomáda v ruinách zase sem si přečet dopis ale NIC žádný noví dialog .

Poradili byste mi :?:
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » úte 26. kvě 2015 19:53:22 » Re: Jak věrní sou žoldáci skřetů?
Jistě, stačí na ten dopis kliknout (načte se ti), pak na jeho ikonu klikneš ještě jednou :wink:
To by mělo jít :)
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » úte 26. kvě 2015 20:00:46 » Re: Jak věrní sou žoldáci skřetů?
Áhh... :D no jo zase si mi pomoh díky :)
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » úte 26. kvě 2015 20:04:30 » Re: Jak věrní sou žoldáci skřetů?
Jsem měl nedávno tenhle problém taky :D
Nemáš zač :wink:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel