Menu

Rada pro začínajícího bojovníka

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Lee77 » stř 27. kvě 2015 20:32:18 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Ještě ke kování ,kolik bych potřeboval bodů na to abych si vykoval nějakou fajn obouruční zbraň? :?:
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » stř 27. kvě 2015 22:31:10 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Na to body nepotřebuješ, potřebuješ mít jen stupeň té vlastnosti. Nejlepší je mít kování ze surové magické rudy, vyšší nepotřebuješ. Hele, ono je to jedno, ale Kování z čisté magické rudy snad nepoužiješ, protože si za to vykove maximálně Moc předků (na kterou musíš najít návod a bla bla bla, Kruch Tarach máš dřív).

Nauč se kování se surové magické rudy, pak si budeš moci dělat pěkné kousky. Mě docela potěšil Rudný obouručák (menší dmg než Krush Varok, ale jde o to že je delší a tudíž udržuje nepřítele dál od těla)
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » čtv 28. kvě 2015 6:18:10 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Další otázka : kdybych hrál s obouruč zbraní, kolik výdrže bych si měl dát? :?:
Prosím řád te :D já sem nikdy do výdrže nedal ani bod tak že sem neznalí :D
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » pát 29. kvě 2015 6:28:56 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Já taky ne :D Stačí se naučit perk Vlčí výdrž+Odolnost proti chladu a Odolnost proti horku.
Pak ti bude mnohem pomaleji ubývat výdrž ve všech zemích když běháš.
Ve světě je taky hodně Štítovníku, které ti dají +2 výdrž, takže v pohodě. Najdeš i nějaké ty lektvary na trvalou výdrž.
Později máš výdrže dost, na boj ji nepotřebuješ tolik. Většinou zlikviduješ protivníka dříve, než ti dojde. A i když ti dojde, tak to nemá skoro žádný dopad. Pokud ale běháš a dojde ti, tak si dej lektvar samozřejmě, při cestování nutnost.
Jo a dávej si pozor na příšery, co tě můžou nakazit chorobou (výdrž se obnovuje mnohem pomaleji a více se čerpá). Na takové si buď kupuj lektvar proti chorobám, nebo se rovnou nauč Odolnost vůči chorobám. Je to nepříjemné.
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » pát 29. kvě 2015 16:38:36 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
No zatím každou hru sem se učil všechny odolnosti a beze sporu se to hodí,to s tou výdrží mě zajímalo jaký to má dopat v boji , takže pokud říkáš že je to zbytečné nebudu se ji učit, a chtěl sem se zeptat jak je to s životama :?: Jako mág sem dal první tři levli do životů a až po zvolení si boha sem něco málo dal do životů a jak je to teda u bojovníka :?:
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » pát 29. kvě 2015 22:02:31 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Já sem do životů nikdy moc neinvestoval. Ale jednalo se o chybu. V pozdější fázi hry budeš muset přežít obrovské množství poškození, takže ty životy se rozhodně hodí. Dával bych do toho body průběžně :wink:
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » ned 31. kvě 2015 20:17:41 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
600 Hp minimálně, ale já doporučuju alespon 1000hp za bojovníka...
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » pon 01. čer 2015 13:53:57 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Tak a je to, ardea je osvobozená mám 6.levl 400hp a 10vb myslíte že tolik hp na začátek stačí?
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » stř 03. čer 2015 13:47:54 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Potřeboval bych zase radu.... Našel sem hašašinský nůž.... Je otrávený .... Ale bodnul sem mrchožrouty a.... NIC!! :shock: tak sem si řek že to na mrchožrouty nepůsobí... No pak sem bodl vlka a.... zase NIC :shock: no tak sem si říkal že to na zvířata nepůsobí.... Tak uběhl nějaký ten čas a vyzval sem troporka (nebo něco podobnýho :D ten ork na farmě s kovářem) tak sem si řek že je načase jestli ten jed funguje ..... aaa............ NIC :!: :shock: :evil: :arrow: :| sem bezradný pomozte mi!!!!
Prosím :)
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » stř 03. čer 2015 14:16:50 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Jsi si jist, že si bodl a ne jen sekl? :)
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » stř 03. čer 2015 14:20:30 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Jo, jinak bych sem nepsal :) ale dneska to ještě zkusím ,tak uvidím....
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » stř 03. čer 2015 15:51:15 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Ne nefunguje zkoušel sem bodnout číhavce jed nefunguje... Dokonce sem bodnul lovce Jense poblíž Cape dun a NIC!!! :shock: :!: :!: nějaká rada ?

edit:
Tak sem zkusil otrávené šípy. ... a fungují :!: :)
Mno.. začínám si myslet že je chyba na mojí straně :roll:
Takže byl bys prosím, tak hodný abys mě popsal co mám udělat abych někoho otrávil hašašínským nožem :D
Naposledy upravil Emperor dne stř 03. čer 2015 16:54:31, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » stř 03. čer 2015 21:12:53 » Re: Rada pro začínajícího bojovníka
Nůž musí být otrávený, což jsou všechny hashasinské věci. Nu, nějaký návod neexistuje, jen najednou zmáčkneš pravé i levé tlačítko na myši (čímž bodneš). Pokud to i přesto nefunguje, jedná se o bug a s tím ti neporadím :wink:
Rinceoir
Uživatel

Předchozí