Menu

Začátek z G3

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Dragnhunter » úte 09. pro 2014 15:54:39 » Re: Začátek z G3
Za ten odkaz se omlouvám už naskočil a díky už to chápu :D . Jo a díky za odpověď s tím ručním dělěm :twisted: .

Jsou v G3 vůbec nějaké ženy (děti asi vůbec co) ?

Co přesně dostanu když 5 Adanosových artefaktů předám Beliarov a vyberu si schopnost obratnosti ?

G3 končí tím že se Xardas a Bezejmený (líbí se mi víc než Král Rhobar III) teleportijí do jiné dimenze ?
Když jsou v jiné dimenzi Bezejmený nakonec jde zpět na zami ale Xardas se mu snaží zabránit. To je jako někde souboj s Xardasem nebo co ?

Kdo označil skřety za inteligentní jako lidi ? Neříkám že to tak není ale je to pravada jen u něčeho. Vyvolali Spáče a BUM všichni v chrámu se proměnili. Ve G3 datadisk další démon a zase BUM všechny zabil a v normálním G3 v Gothe to samé. Démon BUM a všichni mrtvý. Skřeti jsou úžasní válečníci taktici a jsou až na pár vyjímek dost chytří ale tady musíte uznat že jsou vážně natvrdlí a nepoučitelní :roll: . Druhé probuzení spáče do toho nepočítám protože
a) Spadá to do Gothic Risen.
b) Bylo to úmyslně a ne dá se říct omylem ,,Nešt´astnou náhodou nebo vymknutí se kontrole."
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » pon 15. pro 2014 18:58:09 » Re: Začátek z G3
Dragnhunter píše:Jsou v G3 vůbec nějaké ženy (děti asi vůbec co) ?

Ano, Rebelky a otrokyně...

Dragnhunter píše:G3 končí tím že se Xardas a Bezejmený (líbí se mi víc než Král Rhobar III) teleportijí do jiné dimenze ?
Když jsou v jiné dimenzi Bezejmený nakonec jde zpět na zami ale Xardas se mu snaží zabránit. To je jako někde souboj s Xardasem nebo co ?

Ano končí tím, ale jde končit i za Innose ( :x ) a Beliára (ale tyhle konce nedoporučuji). G3A Jsem nehrál, nevím jestli to je v Intru, ale ano, mezi G3 a G3A se sehraje souboj Bezejmený vs Xardas...
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pon 15. pro 2014 19:08:58 » Re: Začátek z G3
marco5445 píše:Ano, Rebelky a otrokyně...

Ještě jich je pár v Nordmaru :D
Dolero
Templář

Příspěvekod Dragnhunter » pát 19. pro 2014 10:41:29 » Re: Začátek z G3
Proč nedoporučuješ konec za Innose (do toho bych vážně nešel) a Beliara (líbí se mi víc než dělat jako Adanosův vyvolený prostředníčka mezi Innosem a Beliarem) ? Abych sloužil Innosovi k tomu mě nikdo nepřinutí ale kopat za Adanose už mě fakt nebaví :evil: . Jen tak pro info. Když dám artefakty Zubenovi pak půjdu za Beliarem a ten chce abych zabil Zubena, Xardase a Rhobara. MOje otázka zní když zabiju Zubena získám z něj opět artefakty nebo ne ? Jestli jo pak můžu z Leem zabít Rhobara a pak už se stejně můžu rozhodnout. Buď zabiju Xardase nebo hodím artefakty do Vysoké pece. Nešlo by to náhodou ale udělat i tak že : Zubena i Rhobara musím zabít pro Adanose ale i Beliara jen nevím jestli : Xardas by ty zkušenosti za zabití vypláznout asi měl jenže u Beliara si nejsem jistý jestli mi je nedá až po zabití Xardase. Kdyby je ale dal dřív dalo by se z toho vytěžit neskutečně zkušeností :wink: .
Naposledy upravil Dragnhunter dne pát 19. pro 2014 11:01:51, celkově upraveno 1
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 19. pro 2014 10:50:52 » Re: Začátek z G3
Protože Adanos je jediná správná cesta :wink:
Dolero
Templář

Příspěvekod Emperor » pát 19. pro 2014 10:53:59 » Re: Začátek z G3
Přisluhovači Innose i Beliara jsou fanatici, taky jsem hrál za Adanose, mám ho spojenýho s mágy vody, který jsem měl vždycky (už od G1) raději ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Dragnhunter » pát 19. pro 2014 11:08:34 » Re: Začátek z G3
Uznávám že Adanos je asi jediná správná cesta ale mě už prostě nebaví. V G1 G2 a G2 datadisk vás prostě donutí hrát pro Adanose což je vzhledem k situaci docela pochopitelné ale tady máte konečně na výběr, Jenže vy my zase tvrdíte že přidat se k Innosovi nebo Beliarovi je na nic ale potom nechápu proč tam ta možnost volbi vlastně je ?
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 19. pro 2014 11:45:52 » Re: Začátek z G3
Ale ty si můžeš zvolit koho chceš, někdo třeba rád hraje za paladiny v G2, já je nesnáším ... to rozhodnutí je věc individuální volby podle preferencí nebo třeba i iracionálního rozhodnutí (nehraju za Innose, protože ho nemám rád) ... v G3 je z hlediska dohrání úplně jedno, za koho hraješ ... můžeš vyzkoušet všechny tři možnosti a hru odinstalovat, nebo hrát počtvrté za boha, který je ti nejsympatičtější ... já za Adanose nehrál proto, že to je "správná cesta", ale protože je mi sympatický ... naopak bych třeba nemohl hrát za Beliara, protože se mi příčilo zabíjet mágy vody.

v G1 a G2NOR nemusíš hrát za Adanose, jak jsi na to přišel? V datadisku se akorát musíš stát členem kruhu vody, to je vše.
Emperor

Příspěvekod Dolero » pát 19. pro 2014 13:21:28 » Re: Začátek z G3
V G1 a G2 jedeš sám za sebe a své přátele, to až v Gothicu 3 začali Piraně drbat o vyvolených Innose, Beliara atd. :)
Dolero
Templář

Příspěvekod Dragnhunter » sob 20. pro 2014 9:55:01 » Re: Začátek z G3
To stím datadiskem je pravda mě to jen tak přišlo. K tomu rozhodnutí mezi bohy. Díky za tu odpověď že je jedno koho si vyberu protože jak už jsem psal. Do Innose mě nikdo nedostane a do Adanose se mi moc nechce. Jo a jen tak pro info. proč musím za Beliara zabít mágy Vody ? Mě Beliar připadá docela simpatický :twisted: . Líbí se mi ta spolupráce se skřety a navíc hraju rád temnou stranu (tady se temná strana úplně říct nedá ale lepší označení mě neneapadlo). Jen nechápu to že ,,v G3 je z hlediska dohrání úplně jedno, za koho hraješ". Já myslel že aspoň závěrečné video se změní ale jinak díky za informace :D . REBELOVÉ TĚŠTE SE :twisted: :twisted: :twisted: .
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 20. pro 2014 10:57:02 » Re: Začátek z G3
Dragnhunter píše: proč musím za Beliara zabít mágy Vody ? .

Abys měl dostatečnou reputaci u hashishinů a dostal se do Ishtaru k Zubenovi...

Dragnhunter píše: Jen nechápu to že ,,v G3 je z hlediska dohrání úplně jedno, za koho hraješ". Já myslel že aspoň závěrečné video se změní ale jinak díky za informace

Video se samozřejmě změní, já myslel jako že to je jedno spíš technicky, prostě že se hra dá dohrát do konce za kohokoli
Emperor

Příspěvekod Dragnhunter » sob 20. pro 2014 20:15:08 » Re: Začátek z G3
Ach jo. Mágy Vody se mi zabíjet nechce ale k Beliarovi se mi zase chce tak já nevím :???: :x :evil: :shock: .
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 20. pro 2014 20:30:10 » Re: Začátek z G3
Pro vstup do Ishtaru potřebuješ mít reputaci 75%, pokud splníš všechny ostatní úkoly, tak bys ty mágy vody nemusel zabíjet, mělo by to těsně vyjít:
S Hashashiny: 100

Bakaresh:
+20 A lesson in hospitality (Lekce pohostinnosti)
+15 An unexpected message for Sigmor in Bakaresh (Bakaresh + Ben Erai) (Neočekávaná zpráva pro Sigmora v Bakareshi (úkol zadán v Ben Erai))

Braga:
+10 Tribute from Braga (Tribut z Bragy)

Lago:
+4 Bounty hunting: Shakyor, the desert lion (Lov za odměnu: Shakyor, pouštní lev)

Mora Sul:
+4 Kill all Water Mages (Zabít všechny Mágy Vody)
+3 Kill Saturas, the head of the Water Mages (Zabít Saturase, hlavu Mágů Vody)
+3 Kill the Water Mage Vatras (Zabít Mága Vody Vatrase)
+3 Kill the Water Mage Myxir (Zabít Mága Vody Myxira)
+3 Kill the Water Mage Riordian (Zabít Mága Vody Riordana)
+3 Kill the Water Mage Merdarion (Zabít Mága Vody Merdariona)
+3 Kill the Water Mage Nefarius (Zabít Mága Vody Nefariuse)
+3 Kill the Water Mage Cronos (zabít Mága Vody Cronose)
+15 The man who killed Ramirez (Muž, který zabil Ramireze)

Cape Dun:
+1 Take Harek the slave back to Gamal (Dovést otroka Hareka zpátky ke Gamalovi)

Vengard:
+5 Kill King Rhobar! (Zabít Krále Rhobara!)

Montera:
+1 Basir wants his old gold casket (Basir chce svoji starou skříňku)
+1 Sobota wants Thorek's slave back (Sobota chce zpátky Thorekova otroka)
+1 Sobota wants Dan's slave back (Sobota chce zpátky Danova otroka)

Silden:
+1 Kill the town shaman Grompel (Zabít šamana Grompela)
+1 Quadir's hunt for a new slave for Silden (Quadirův lov na nového otroka pro Silden)
Emperor

Příspěvekod Dragnhunter » ned 21. pro 2014 20:20:39 » Re: Začátek z G3
Ten seznam je vážně úžasný na 100% ( :twisted: ) ho použiju. Vážně ti moc děkuju :D :wink: :) 8-)

Kde v Gothicovi je boj se Xardasem ? Na začátku G3A, na konci G3, nebov nějakém videu ?

Když plním nějaký úkol při kterém my někdo pomáhá tak dostávám i zkušenosti za to co zabyje on nebo ne (v Ardee to platí taky nebo ne) ?

Kde je Lester na začátku hry (myslím že i takový úkol zadá i Diego v Ardee) ?

Vím že tohle se k G3 nevztahuje ale zajímalo by mě co si myslíte o Risnu. Myslím třeba něco jako o kolik je lepší než původní Gothic nebo něco jiného já fakt nevím :wink: . Já si o něm nemyslím nic protože když jsem si četl informace na Gothic wiki (myslím že to byl článek o Bezejmeném) tak to vypadalo jako super hra, ale když čtu třeba informace mimo tenhle kruh Gothic (Forum, Návod, Wiki) tak tam to zase vypadá tak že je to jen o tom že si Piranha Bytes chtěla už jenom vidělat tak mi prosím poraďte. Nevím jestli mám kasičku nechat plakat prázdnotou nebo se Risen vykašlat. Nevím HELP HELP HELP :???: :sad: :shock: .
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod TmavyCyklista » stř 24. pro 2014 13:57:58 » Re: Začátek z G3
V G3 je boj se Xardasem pouze pokud ho chceš zabít, abys dohrál hru za Innose nebo Beliara. G3A jsem ještě nehrál, ale pokud vím, tak tam už je o Xardasovi zmínka pouze v intru.

Když máš nějakého společníka, zkušenosti se ti přičítají i když zabije příšeru on.
Na začátku hry to v Ardee neplatí, ale pochybuju, že ostatní něco zabijí, jsou dobří jenom na odlákávání nebo zdržování.

Lester je dole u moře...

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
TmavyCyklista
Uživatel

PředchozíDalší