Menu

Gothic+CP+CM+QP

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Morbid » úte 29. črc 2014 9:46:05 » Gothic+CP+CM+QP
Dobrý deň, nainštaloval som si nedávno na svoj nový PC GIII+CP 1.75+Conntent mod 2.6+poslednú verziu Humanforge Quest packet, niektoré zmeny v hre celkom menia mechaniku hry oproti vanila GIII+CP, tak sa chcem spýtať:
1.) Akú max reputáciu možem mať u tej-ktorej frakcie, aby na mňa nepriateľská neútočila?
2.) V GIII vždy boli orkovia, čo boli na mňa nasraní a útočili na mňa, aj keď som sa snažil aj s nimi spriateliť a mal max reputáciu u orkskej frakcie, či teda ak budem útočiť na týchto orkov, či sa spriatelený orkovia na mňa nenaserú.
Morbid
Uživatel
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 24. říj 2009 5:54:57

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé