Menu

Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Emily Monastic » úte 07. led 2014 20:14:45 » Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
S mým bratrem neustále diskutujeme, kde bychom chtěli v Gothic 3 bydlet. Já osobně ...jsem Mág Ohně a líbí se mi v klášteře. Takové útulné gotické centrum pro mágy. Pak se mi líbí Ištar, ale tu bych brala jako na dovolenou od zimy 8-) :D :D :D Bratrovi se líbí v Sildenu a okolí...
A co vy, kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ??? :?: :wink:
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 07. led 2014 22:48:27 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Tak to je docela těžká otázka....

Nordmar -> strašně se mi líbí Vlčí klan, takže bych byl možná nějaký lovec s pěně vyzdobeným domem plným kořisti a krásnou ženou :lol:

Myrtana -> tady fakt nevím.... Možná bych byl Mágem ohně ve Vengardu (za dob slávy) :D

Varant -> asi obchodník v Mora Sul...
Naposledy upravil Dolero dne pon 28. črc 2014 13:20:32, celkově upraveno 1
Dolero
Templář

Příspěvekod Emily Monastic » stř 08. led 2014 19:18:53 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Tak to je pěkný, díky za odpověď :) Vengard za dob slávy...taková nostalgie... :cry: :cry: :cry: :D :D :D
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » úte 14. led 2014 17:08:11 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
V Nordmare v Klane ohňa ako bojovník a lovec Orkov 8-)
Myrtana - Na Faringu alebo v jeho okolí ako lovec.
Varant - v Ishtare alebo v Mora Sul (veľmi pekné mestá).
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod Emily Monastic » čtv 16. led 2014 16:14:52 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Taky pěkný :wink:
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Howky » pon 28. črc 2014 12:57:12 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Asi někde ve Varantu (ale tam jsem byl jen v Bakareši - a ten se mi líbil xD)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod nunacek2001 » pon 04. srp 2014 20:43:16 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
No buď zaprvé bych chtěl moc bydlet ve Varantu v Mora Sul a nebo za druhé někde u mágů vody. Studoval bych magii a byl služebník a mág Adana :)
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 04. srp 2014 22:02:31 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
V G3 je mi nejbližší Nordmar, tedy tam ... nejspíš někde ve srubu v lese ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Milhaus » úte 05. srp 2014 5:14:10 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
V Nordmaru je zima, ve Varantu zase příliš horko, takže nejspíše někde v Myrtaně. Možná v Sildenu jako lovec, nebo Monteře jako hraničář.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Tresorr » úte 05. srp 2014 10:28:05 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Nejspíš ve Faringu nebo Vengardu, kde bych si postavil kovárnu, ještě před válkou. Pracoval bych jako kovář a pravidelně odcházel do Nordmaru se vzdělávat. Jednoho dne, na začátku války, bych byl jeden z nejlepších kovářů v Myrtaně :)
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod lpdp » úte 05. srp 2014 12:09:32 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Za mě též Silden, přijemné podnebí a úžasné okolí, ale nejspíš bych nežil přímo v Sildenu, ale někde v blízkém okolí
lpdp
Uživatel

Příspěvekod zxretrosoft » stř 19. lis 2014 13:24:00 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Já bych se osobně klidně vyhl městům a vyšším řádům. Často jsem si představoval, že bydlím třeba v Reddocku, kde mi přišla taková správná, upřímná rebelská atmosféra.
V G1 pak Nový tábor.
zxretrosoft
Uživatel

Příspěvekod Nemrtvý rysec » stř 08. úno 2017 21:08:58 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Geldern, bavilo by mě u kopání poslouchat ten pěkný soundtrack :D
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Girion » ned 04. úno 2018 21:35:30 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Za mě Cape Dun, je to taková zapadlá a odlehlá vesnička, kde se vůbec nic neděje, politické dění Myrtany jde mimo ní :D
Jen tak se tam poflakovat jako skřetí žoldák, celý den nic nedělat, popíjet lihoviny, občas zajít na lov, válet se na pláži pod vesnicí, nadávat že se tady nic neděje - to by byl život :)
Krásný soundtrack je další plus!
Obdobně je na tom Lago, ale tam by na mě bylo moc vedro.
Where can I find... the church?

Lord Almighty! Has Innos stricken you blind? Where is the church? Oh my, where could it possibly be.
Girion
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » ned 04. úno 2018 21:55:02 » Re: Kde byste chtěli bydlet v Gothic 3 ?
Osobně jsem poněkud teplomilný živočich, takže bych určitě nechtěl být severněji než ve Vengardu - ale samozřejmě je fakt, že takové pláně v okolí Sildenu mi jsou velmi sympatické.

Zamířil bych tedy někam na jih. Úplně mi nevyhovuje život rebelů - tím padá Nemora, Okara a Reddock. Trelis má tvrdé podmínku hradu a navíc mezi všemi těmi skřety tam... Cape Dun je sympatické, ale... stoka. Ardea je jen malá vesnice. Gothu radši ani nejmenuji se všemi těmi nemrtvými.

Z Myrtanských měst mi tak přijde nejsympatičtější Montera - myslím, že by mě docela bavilo řídit archeologický výzkum.

Ve Varantu bych byl myslím také spokojen. Vedro mi moc nevadí, snáším se s ním docela dobře. Mezi hašišiny má člověk docela luxus - není-li otrokem. Nezabýval bych se obchodem, spíše bych rád poznával - nejlépe mi na toto proto vyhovuje tedy Bakareš nebo Ištar. Ale ani podílet se na výzkumu v ruinách Mora Sul nebo Al Shedim by nebylo špatné.
Vojta1122
Kronikář