Menu

Jakou cestou jste se vydali ?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Natalia13 » pon 09. pro 2013 19:37:35 » Jakou cestou jste se vydali ?
Ahoj,právě jsem začala ještě jednu hru a to za mága ale nevím jestli mám následovat Innose, Beliara nebo by se měl stát mým vzorem Xardas ... Vždy když zabíjím rebeli je mi jich líto ale za Innose už mám hru rozehránou.Koho jste si zvolili vy a jaké jste měli při hře pocity ? A kdo myslíte že je dobrý pro mága a jaké jsou nejpraktičtější kouzla ?

Děkuji za odpovědi :D Pomůžou mi si vybrat
Natalia13
Nováček

Příspěvekod sleeper » pon 09. pro 2013 19:42:02 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
Ťažko povedať, ja som hral za všetkých a všetci majú svoje kúzlo, je to na tebe. Za správnu volbu považujem Adanosa - Xardasa, Xardasovi hrdina pomáhal celý čas tak by mal aj teraz. Osobne mám ale najradšej cestu Beliara, páč mám rád Varant a hashasinov. ALe ak chceš najlepšie kúzla, podľa mňa je to temná mágia... :D
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 09. pro 2013 19:46:22 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
nejlepší je vycházet z jednoho savu před samotným rozhodnutím - pak si můžeš projet vcelku bez problémů všechny tři konce.. alespoň já to tak dělal. Osobně jsem pro Xardase, ale ani Innos mi nikdy nebyl cizí.. Asi nejméněkrát jsem to dohrál za Beliára, ten byl vždy až tak nějak na třetím místě :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Emperor » pon 09. pro 2013 19:47:57 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
Osobně jsem hrál nejraději za mága ohně, vystačil jsem celou hru jen s ohnivou koulí, zvyšoval jsem jen manu a znalosti prastarých. Oatatní kouzla mi přišla zbytečná, jen jsem je ze zvědavosti vyzkoušel, ale pak jsem je už nikdy nepotřeboval použít. Ohnivá koule, znalost prastarých kolem 600 a regenerace many stačilo na velmi pohodlnou hru na střední obtížnosti.
Většinou jsem hrál za Innose, popř. Adanose, za Beliara jen jednou a měl jsem z toho nepříjemný pocit, zejména při zabíjení vodních mágů.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Natalia13 » pon 09. pro 2013 19:57:47 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
JEŠTĚ JEDNA OTÁZKA
Ještě bych se zeptala (vím že mé otázky jsou nekonečné a doufám že si této v komentéřích někdo všimne)
JAKÝ NEBEZPEČÍ ?
nevíte jak moc hodná musím být k orkům aby mi vždy ten velitel neřekl že nehodlá snášet nebezpečí a zabil mě ? Mně se to MYSLÍM le jen myslím stalo i v cape dun ... a to jsem vlastně ještě nevivraždila ani jedno město
Děkuji :D
Natalia13
Nováček

Příspěvekod Emperor » pon 09. pro 2013 20:04:44 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
A nekradla jsi tam?
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Natalia13 » pon 09. pro 2013 20:17:38 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
NE ale i kdyby .. žekli my to i v poušti .. to první město .. nevím jak se jmenuje
Natalia13
Nováček

Příspěvekod helpo1 » pon 09. pro 2013 20:19:56 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
Stává se to recidivistům - kleptomanie, vraždění, přepady, jakákoliv opakovaná trestní činnost. Nejprve tě varují, pak (jestli nemáš schopnost "vymlouvání se") tě napadnou. :)
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 09. pro 2013 20:21:00 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
braga.. anebo se může jednat o bug, několik takovýchto případů tady již také bylo. Co máš za patch??
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Natalia13 » pon 09. pro 2013 20:23:45 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
No pravěže vždy když sem mohla jit k tomu velitelovy jak sem měla 75% tak mi to řekl a to sem tam ani nekradla ... ikdyž kleptomaka sem šlohnu vše :D ani jsem je nezabíjele vždy mi ten nejviší šéf řekl " Nehodlám dál snášet nebezpečí pak mě nějak nazvali ( nebylo to MORA) a pustili se do mě :D ... ale zabila jsem je :D

Co já vím co mám za patch ... jsem jen 13 letá holka - takže počítačům a hrám moc nerozumím :D Ostatně holky moc hry nehrajou :D
Naposledy upravil Emperor dne pon 09. pro 2013 20:28:28, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Natalia13
Nováček

Příspěvekod Emily Monastic » čtv 19. pro 2013 9:23:04 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
Já jsem si zamilovala boha Innose. Pomáhám rebelům, se skřety se nebavím, pomáhám klanům v nordmaru...Problém je ,že nemusím boha Beliára, ale ve Varantu se mi líbí. Dělám reputaci u hashisinů, ale až na to příjde, vtrhnu do Ištary a propíchnu Zubena, abych mohla nechat Innose vládnout. Nejradši mám Klášter a mágy ohně, věřím, že to je ten správný konec ... :wink:
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Howky » pon 28. črc 2014 12:37:21 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
No nejradši mám asi Beliara ale Adanos je taky sympaťák :)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod nunacek2001 » pon 04. srp 2014 20:51:17 » Re: Jakou cestou jste se vydali ?
No mě osobně už nebaví hrát za dobro. Být pokorný služebník innose, to není můj šálek čaje. Já dohrál už hru za rebely ale nejvíce miluji a mám teď znovu rozehranou hru za beliara a částečně Adana. Mám moc rád magy vody a hašašíny. Skřety mám také rád ale neváží si mě a z toho nejsem moc nadšený. Ve Varantu se cítím nejlépe. Určitě nejjednodušší a zároveň velmi silné kouzla jsou jak na straně ohně tak vody a tak také temné magie např : blesk, ledové kopí a ohnivá koule. Ale je na tobě jakou cestou se vydáš
nunacek2001
Uživatel