Menu

Optimální průchod hrou

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod HrBeC » čtv 03. črc 2014 20:19:13 » Re: Optimální průchod hrou
Normálka. Ardea - Reddock - Cape Dun - Montera - Okara - Gotha - Trelis + chrám - Nemora - Geldern - Silden - zpět do Nemory - Průsmyk - Braga - Ben Erai - Lago - Ben Sala - Bakaresh - Mora Sul + chrám - Al Shedim + chrám, - (Ištar) - zpět do Gothy - Farring - Vlčí klan - Klan Kladiva - Klášter - Klan ohně. Pak se začnou čistit hrobky v Nordmaru a skřeti v Nordmaru. Skřeti v Myrtaně. Hašišiní ve Varantu. Volba Innos či Adanos. Za beliara jsem to nedohrál, zkoušel jsem 3x, ale nedokážu zabíjet tehdejší přátele, když jsem hrál za Innose či Adana. Zaráží mě, i když jsem byl skřetí žoldák skřeti v nordmaru a v a okolí Vengardu, že jdou po mě.
HrBeC
Uživatel

Předchozí