Menu

Gothic 3: The Beginning (Gothic pro mobilní telefony)

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Barney Rubble píše:Ahoj lidi,
nesmějte se mi, říkám to předem, ale já nemám mobilní telefon, ale rád bych vyzkoušel tuhle hru. Mám nějakou šanci (emulátory)? Díky,
Barney

Včera jsem tuhle hru hledal na pár nejmenovaných místech. Marně. A stejně tak se obávám, že emulátory na hry pro mobil nejsou. Ono by to ani nemělo moc smysl.
Wibbly Wobbly Timey Wimey Stuff...
Paulie
Zasloužilý člen fóra

Koukám na wog, mezi podporovanýma telefonama je i můj SE W810i, potom pošlu smsku, přijde mi odkaz a....

Váš telefon tuto hru nepodporuje.
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Paulie= ak by si chcel mohol by som ti jedno z tych nemenovanych miest pomenovat. :wink: Len by to tu asi dlho nevydrzalo co...
Gaspy
Dark Nameless Hero

Tak sem to konečně sehnal :D sice v AJ, ale co. Jinak se hrou sem nad míru spokojen, čekal jsem že to bude horší, skoro vše se dá použít, sebrat atd :shock:, ale co mě vadí že to trošičku postrádá atmosféru gothica no, ale přece jenom je to mobilní hra. Shrnuto podtrženo kdo se sem tam ocitne v situaci, že nemá co dělat Gothic 3: The Beginning je pro nej jasná volba :wink: :lol:
Obrázek
(provizoní stránka)
>>Homepage<<

Jedno slovo jeden klik prostě dík! ;) :)

Prosím, omluvte mé pravopisné chybi.
Juk-Ben
Nováček

mnojo ja si hru koupil a doufal ze ji rozebehnu na my stary nokii 7650, pisou ze na 6600 funguje, ale 7650ku tam nepisou, zatim mi vetsina veci co maj jit na 6600 bezi i na moji 7650 (stejnej symbian, java, rozliseni displaye). ale tohle mi nefunguje achjo. aspon ze 79 korun neni tak moc.
kdyz uz tu hru mam nevite nekdo jak to rozebehnout treba na pc, popr. jestli to na tom mobilu treba taky nejak nerozchodim? vim ze se to urcite nevyrovna gothicu2+notr :) ale porad je to gothic a chtel bych to aspon zkusit
gothicmys
Nováček

Jedine co ti mozem poradit je- kup si novy mobil. Ale kvoli tejto hre sa to aj tak prilis neoplati.
Gaspy
Dark Nameless Hero

Barney Rubble píše:Ahoj lidi,
nesmějte se mi, říkám to předem, ale já nemám mobilní telefon, ale rád bych vyzkoušel tuhle hru. Mám nějakou šanci (emulátory)? Díky,
Barney
Emulator stahnes tady - http://kwyshell.myweb.hinet.net/ nebo tady - http://www.myfreewares.com/software-146 ... nload.html

Hru kde stahnes ti ale uz rict nemuzu
moolker
Čestný člen fóra

pls kde se to da sehnat zadarmo ? hodte mi soukromou zpravu pls. mylsite ze mi to pude na htc s710 ? je to v podstate o hodne lepsi nez mobily. procesor, ramka atd ale bohuzel nvm esli na to ta hra pude. ma to podporu java ale vic o otm nvm
Grafická karta: Gainward 0025-Bliss GTX260 GS 896MB||RAM : 4x1 GB Kingstone 667 Mhz ||Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual core 6000+ s 3,2 Ghz||Zakladni deska: ASUS M2NPV-MX||HDD : 250 Gb WD2500JS SATAII/300||Zdroj: Fortron 500W ATX FSP500-60GLN
Bohnice05
Uživatel

ten mobil co budu ted mit ma windows mobile 6. tak byhc potreboval zjistiti esli to tam pude. nebo aji jestli nekdo vi jaky jiny hry na mobi (rpg) by se dali na htc s710(vox) s wm6 sehnat pls nutn potrebuju napiste mi najakou stranku kde by to mholo byt do soukrome zpravy nebo rovnou na mail Bohnice05@seznam.cz diky
Grafická karta: Gainward 0025-Bliss GTX260 GS 896MB||RAM : 4x1 GB Kingstone 667 Mhz ||Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual core 6000+ s 3,2 Ghz||Zakladni deska: ASUS M2NPV-MX||HDD : 250 Gb WD2500JS SATAII/300||Zdroj: Fortron 500W ATX FSP500-60GLN
Bohnice05
Uživatel

tak jsem zkoušel AJ verzy no a teda vubec mě to nenadchlo.
ovládání je dos šílený i na mobilní hru. Příběh mi trošku uniká. Jo a nevíte jak zabít byť jen obyčejnýho vlka a jak doplňovat heal bez lektvaru nenašel jsem nic čim se třeba joko na PC vyspání doplní a moje největší trofej jsou asi 2 little bloodfly i normal wolf mne killne
Sertr
Uživatel

No ja som rad ze to uz aj na mobil prislo, sice som necakal, ale na to ako rychlo to vyslo sa s tym asi nepobavkali ako inokedy tak to bude asi dost odflaknuta hra, lebo cim dlhise to produkuju tym je vacsia sanca ze hra stoji za to hrat... inak na mobile je dost zlozito hrat takuto hru, a dost je to na ovladanie tazke na pocitaci tak neviem ako to bude na mobile... No dufam ze to ovladani nejak rozumne vyriesili... alebo dali na jedno tlacitko viac funkcii asi tak
Zhora mám všetko na dosah, sekeru, štít, ale smrti sa už nevyhnem.
Obrázek
Dard
Uživatel

Bydliště: Prístavné mesto,Donov barák,číslo 2/4,ale nebývam často doma

Hral sem eng verzi prez 5 hodin, neni to vubec spatny, ale s gothic prostredim to nema asi nic spolecnyho krome par nazvu jako Khorinis a Xardas. Pribeh je docela chudej, ale neni to spatny. Questy dobry. Mel sem stejny problemi jak psali lidi, zboucham vlcka jako prd, ale kdyz sem narazil na velkyho nasranyho vlka tak si me daval. A mam na to navod. Kupte si co nejlepsi zbroj co budete moct koupit. Bez toho se nehnete
Dark Devil
Nováček

Beriem naspat vsetky negativne vyhlasenia o tejto hre...uplne som jej prepadol sakra :D Inak ta anglicka verzia je beta, stiahol som cesku a je to o nicom inom..viac npc, nove ikony a pod
Gaspy
Dark Nameless Hero

tak už taky hraju ale mam jeden problem:mam už runu ohnivej šíp a ten chlap ve městě mě poslal do opatství promluvit s cedrikem tam mi dali quest kterej sem splnil promluvil s cedrikem a když ted du do domu toho chlapka v korinisu sou tam banditi který nemůžu zabít poradí mi někdo pls?
Obrázek
baslik
Nováček

tak ais musis jeste udelat nejaky levli treba na zviratech mimo mesto. a hlavne si kup armor. bez toho se nehnes
Bohnice05
Uživatel

PředchozíDalší