Menu

Gothic 3: The Beginning (Gothic pro mobilní telefony)

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Twelve » pon 15. říj 2007 19:54:48 » Re: G3 na mobil
Přidal bych se k názoru Gothic a konzole. Jak už bylo psáno Gothic je PC hra, taková by měla zůstat, proč by měli šidit nás fanoušky Gothicu tím že by Gothic dělali i pro konzole... Je to jen ztráta času a lidé kterým se Gothic líbí a mají jen PS nebo XBOX tak už mohli vidět že Gothic je od prvopočátku dělaná na PC.... Verze pro mobily mi připadá jen jako bezvýznamné, pro někoho možná zpestření, ale hrám na mobilu vskutku nefandím - to neznamená že vy nemůžete :D :wink:
Twelve
Nováček

Příspěvekod Malcom » ned 21. říj 2007 18:56:26 » Re: G3 na mobil
Ja myslim ze to bude docela good a doufam ze mi to pujde na nokia n-gage :lol:
Malcom
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » ned 04. lis 2007 20:05:21 » Re: G3 na mobil
El Kamil píše:na webu první "screenshoty" :)

můj dotaz: až to vyjde, byl by někdo schopný ochoten sepsat nějaké info na web, popř návod?

zkusim to :) ty screeny vypadaj docela dobře a i ta stínová zbroj jak tam je :) podle mě to ujde, třeba půjde o tu ranou válku se skřety :) ale nějak extra náročný to asi nebude, když to neni ani ve 3D...ale tim líp
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod Charles » ned 18. lis 2007 20:21:30 » Re: G3 na mobil
Podle mě to bude dobrý aspon budu mit cohrat na mobilu a ne porad samy blbosti a tahle firma je dobra jejich hry jako je townsman je dobra no ja myslim ze to bude skvele udelany ale bojim se stylu boje.
ZA SVOBODU!!
Charles
Uživatel

styl boje ? to bych řekl že bude jenom bum jeden, bum druhej :) ale je to na mobilní telefon, takže od bojového systému nic neočekávám :)
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

beru jako velký pozitivum, že se příběh odehrává před g1, to je určitě téma, jaké fandy hodně zajímá, škoda jen, že jej nedokreslili PB ale někdo jiný...

jinak v mobilních hrách se neorientuju, ale ty efekty kouzel tam nevypadaji nejhur :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

bude to super hra na dlouhé cesty ale jinak o používáný ňják zvlášť ve větší míře neuvažuju ale super nouzová hra když nemáte co dělat :roll:
draconian
Uživatel

Ale by mě zajimalo proč se to jmenuje Gothic 3 když to je 140 let před Gothic 1
Robik
Uživatel

je to čistě marketingový tah...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Cau, takze je Gothic 3 The Beginning uz i v CZ ?

Kde to koupim v CZ ? Nevidel jsem, ze by meli primo napsano: Hra je v CZ, nebo CZ vlajecku. Nebo to jako nekdo teprve preklada ? Nebo uz se to da stahnout ?

Jestli nekdo neco vite, pls odepiste, diky. :)
Gothic ? Nejlepsi RPG :)
LP3W7
Uživatel

Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Takze JoWood mi poslal konecne hotovu hru, takze ked ju ma clovek zadara tesi sa na nu este viac :)) Plny ocakavania som si hru nainstaloval na svoj Sony Ericsson K810i. Hned po spusteni sa na mna usmieva logo Gothicu 3, zatial co v pozadi zneje povodny soundtrack z G3 samozrejme v kinderkvalite. Hra zacina akousi vyziou mladeho Xardasa(vasa herna postava) ,v ktorej sa mu prihovara duch menom Buthomar -ochranca magie, a ziada nasho hrdinu o pomoc. Nas Xardas tak bude musiet vyhladat styroch vyvolenych za pomoci ktorych sa dostane za brany klastora a informuje magov o bliziacom sa nebezpecenstve, hlavne ale velmi rychlo, aby sme uz nemuseli vymyslat pribehove blbiny. Xardasa sa zobudza, ako inak velmi zmateni a snazi sa zistit co sa deje..medzi tym na vas vybafne milion tutorialovych okien, ktore sa ale nastastie daju vypnut :) Co sa grafiky tyka ide o dalsiu so serie pokemonoviek z vtacej perspektivy co ste si uz urcite vsimli zo screenov. Nas hrdina si z truhlice vezme potrebne vybavenie vratane prvej zbrane a hor sa za dobrodruzstvom :D Vlk! Co len budem robit, klikam co sa len da len ten prekliaty noz neviem pouzit, tak teda bestiu teda umlatim rukami. Great success! Ked uz som takyto master vyberiem sa do klastora ohna, ale pozor, vchod je okupovany orkami...Kedze orkovia maju vacsie ruky ako ja snazim sa im elegantne vyhnut a preniknut za brany citadely..Uz som tam skoro bol, ked na mna urshakac vytiahol luk a niekolkymi presnymi sipmy ma zostrelil k zemi. V kaluzi vlastnej krvi lezim a nasrany hru vypinam...:D Skusim stastie zajtra...

Hodnotenie (10 min.hrania)
Pro: Povodna hudba, mila grafika a mlady Xardas
Proti: Keby sa to nevolalo Gothic asi by som to uz davno vymazal...
Celkom: 65%

(chcem len podotknut ze hry na mobile nehravam, takze to neviem prilis objektivne porovnat s inymi hrami podobneho zanru, mna to ale proste nebere. Zajtra si to v klude zahram a uvidime ci sa nieco zmeni ale asi ano. Moju "recenziu" ale neberte prilis vazne a radsej si pockajte na tu Paulieho, ten hru mozno oceni o nieco viac :)

UPDATE

Taaakze som si hru zahral cestou vlakom, splnil som par questov, trochu sa aj snazil sustredit na pribeh, ktory mi cim dalej tym viac lezie na nervy..Tak isto sa mi nepaci vyladenie nepriatelov, zatial co young wolfa zabijem par ranami, na normal wolfa nemam ziadnu sancu...Magia nema aspon na zaciatku hry takmer ziadnu moc a moje firebally su ucinne asi ako ked hasite vodu ohnom.. :)
Su to len take moje postrehy, ci napisem aj recenziu uvidime..Co mi chyba je motivacia plnit ulohy, a to je to najhorsie co sa mohlo stat.....
Naposledy upravil Gaspy dne pon 21. led 2008 11:55:46, celkově upraveno 1
Gaspy
Dark Nameless Hero

Keldorn píše:Stahuje např. tady: http://mobil.stahuj.centrum.cz/hry/rpg/ ... beginning/

No diky to vim. Ale je to opravdu v CZ ? Mate to nekdo uz vyzkousene ? :)
Gothic ? Nejlepsi RPG :)
LP3W7
Uživatel

LP3W7 píše:
Keldorn píše:Stahuje např. tady: http://mobil.stahuj.centrum.cz/hry/rpg/ ... beginning/

No diky to vim. Ale je to opravdu v CZ ? Mate to nekdo uz vyzkousene ? :)

Ano, je to v češtině.
Wibbly Wobbly Timey Wimey Stuff...
Paulie
Zasloužilý člen fóra

Ahoj lidi,
nesmějte se mi, říkám to předem, ale já nemám mobilní telefon, ale rád bych vyzkoušel tuhle hru. Mám nějakou šanci (emulátory)? Díky,
Barney
Obrázek
Barney Rubble
Uživatel

PředchozíDalší