Menu

Nazor na krale Rhobara

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Natalia13 » úte 10. pro 2013 23:28:46 » Re: Nazor na krale Rhobara
Já sice ještě G3 nevyhrála a 1,2 jsem nehrála ( jsem 55 lvl ) ale jsem schopna udelat si obrázek podle Toho co tu píšete.Nechápu co proti němu tak máte ... No co měl dělat. Vše se mu sesipalo jako domeček z karet. A jestli udelal nějakou chybu určitě myslel na dobro lidstva a rači chtěl ušetřit co nejvíce životů a pro leea ( nebo jak se jmenoval ) už tam prostě nezbylo místo ( obrazně řečeno ) je to Jen člověk co dělá chyby ... Jako by jste ve hře nikoho nepodrazili nebo něco ... A myslím že vy chlapi jste dost žárlivý aby jste se pomstili za nevěru ( třeba tomu věřil ) je to jako v našem světě ... Nějaká celebrita se ořere a hned je to všude ale normální lidi to dělaj furt . A vlastně I v normálním životě,opravdu jste nikdy nepodrazili kámoše ? Teť si asi říkáte že by jste ho ale rozhodně neposlal za barieru ... Ale v Gothicku je na to nahlíženo jinak tam se vraždí. Takže já tedy krále nezabiji a budu my pomáhat.JE TO JEN ČLOVĚK
Natalia13
Nováček

Příspěvekod marco5445 » stř 11. pro 2013 19:25:55 » Re: Nazor na krale Rhobara
Natalia13 píše:...

No, s něčím souhlasím, ale jde o to, že Lee je kámoš bezejmeného. Krále Rhobara II potkáš až v G3. Lee tě už provází od prvního dílu. K tomu pro mnoho lidí (i mě) je G1 a G2 srdcovka, oproti tomu G3 - nepříliš povedený díl. To podle mě taky v rozhodování má určitý vliv. Kdybych si měl tedy vybrat mezi Rhobarem a Kámošem (Lee). 100% bych zvolil Leeho.
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Kennedy_R » pát 13. pro 2013 9:03:50 » Re: Nazor na krale Rhobara
Chudák král. Hraje to dobře a za svou roli nemůže. Scénář mu napsaly přece piraně. Za to můžou ony. :P
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod Emily Monastic » čtv 19. pro 2013 9:29:20 » Re: Nazor na krale Rhobara
Můj názor na krále Rhobara II ? No, jednoduše....příjde mi, že si neumí poradit se svým královstvím, že prostě neumí vládnout. Je to ale bezmocná situace...tolik skřetů po celé zemi, bída, hlad, otroctví..... :|
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod HrBeC » čtv 03. črc 2014 20:29:55 » Re: Nazor na krale Rhobara
Když ho vidím, nejradši bych ho zabil na místě. Bohužel bych tak musel zabít i ty okolo něj, což nechci. To s Leem mě mrzí, to když jsem ho v 1. díle potkal na tý přehradě, to si pamatuji dodnes. Nemám ho rád, ale Innose rád mám. Snažím se ho vyhledávat co nejméně.
HrBeC
Uživatel

Příspěvekod PD321 » sob 04. črc 2015 15:19:36 » Re: Nazor na krale Rhobara
Rhobar neni ideální, ale pořád lepší než skřeti nebo hasasini. Proto jsem ho nechal naživu a Leeho nechal stát v chrámu. Už jenom proto, že se mi nechtělo zabíjet to kvantum Paladinů, se kterýma jsem byl v G1 a G2 tolik zadobře.

Tady udělali tvůrci hry chybu, protože Xardas mi o nutnosti získat od něj žezlo Varantu řekne až po zničení artefaktů. Což mi téměř znemožňuje splnit úkol a nechat Rhobarara naživu. Naštěstí jsem použil dřívější uloženou pozici, kde jsem ještě nezničil artefakty v peci.
PD321
Nováček

Předchozí