Menu

Nazor na krale Rhobara

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Delicius169 » pát 13. črc 2012 18:09:45 » Re: Nazor na krale Rhobara
Algirion píše:Nevzpomíná si někdo proč Xardy zničil runy? A jinak když jsme u toho, tak válku prohrál jen hero, protože bez něj by se Xardy nedostal z bariéry a runy by zůstaly :-D

Nebylo to proto, že chtěl zasadit velkou ránu Innosovi a zabít mu tak jeho válečníky?
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Illidan61 » pát 13. črc 2012 18:50:05 » Re: Nazor na krale Rhobara
Ne, potřeboval tu energii pro zničení těch artefaktů. Tak ji vysál a vložil ji do toho svitku nebo runy.
Illidan61
Uživatel

Příspěvekod Kaiser » pát 13. črc 2012 18:51:26 » Re: Nazor na krale Rhobara
Kolohnatek píše:Vcelku vtipná představa, že Hero a Xardas prohráli Myrthaně válku :)

No sice paradox ale je to tak, hlavně za to může Hero Xardas už je "jenom" dorazil :)

Illidan61 píše:Ne, potřeboval tu energii pro zničení těch artefaktů. Tak ji vysál a vložil ji do toho svitku nebo runy.

Že ji nepoužil na něco lepšího :D
Kaiser
Trvalý ban

Příspěvekod Huro » pát 13. črc 2012 20:32:23 » Re: Nazor na krale Rhobara
A naco lepsie by ju použil ved pokial viem tak jemu islo o to aby nadobro ukončil valku medz inosem a beliarem a aby znicil tie artefakty tak potreboval niečo co tu lavu v tej vysokej peci este viac rozžeravi a prave na to puzil to ohnisko
Huro
Uživatel

Příspěvekod Algirion » pát 13. črc 2012 22:01:44 » Re: Nazor na krale Rhobara
Jop, potřeboval odstranit vše božské z tohoto světa. Ale já bych tu energii využil právě k podpoře Rhobara, pak by se skřeti porazili hned a přišel by mír, ve kterém by každý Rhobara označoval za nejlepšího vládce etc...
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Huro » sob 14. črc 2012 19:08:36 » Re: Nazor na krale Rhobara
No algirione to čo hovoris je sice pravda ale nas xardy chcel tie artefakty zničit preto lebo kebyze si vyberieme innose alebo beliara valka by sa skončila ale iba na niekolko 1000 rokov pretoze potom by vypukla nova valka a niekto by tie artefakty mohol znovu vyuzit preto ich chcel znicit aby nevypukla nova valka a toto tam aj sa xardy povie.
Huro
Uživatel

Příspěvekod Karlos » pon 13. srp 2012 20:47:16 » Re: Nazor na krale Rhobara
Jelikož mám rád Leeho je pro mě Rhobar sprostý had.
Sold my soul to rock n roll!!!
Karlos
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » čtv 23. srp 2012 16:27:40 » Re: Nazor na krale Rhobara
Těžko se mi někdo jako on hodnotí, je to složitá osobnost, a právě tolik toho vykonal dobrého jako špatného, bohužel to špatné mělo největší vliv...

Nejvíc mi vadí jeho arogance a domýšlivost. Když jsem s ním ve Vengardu mluvil, a vyslechl si jeho tvrzení, že mu hrdinu hodit za Bariéru poručil Innos, a že tak všechny zásluhy za hrdinovy skutky patří jemu, našval jsem se do té míry, že jsem zabil jeho a vyvraždil celý jeho hrad. :twisted: Pak jsem už jen nahrál poslední uloženou pozici a hrál dál... :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod natanie9 » čtv 23. kvě 2013 17:07:45 » Re: Nazor na krale Rhobara
Já pokaždé jdu proti králi. Ať už hraju za skřety nebo rebely, vždycky ho chci zabít. Poslal do trestanecké kolonie nejen hlavního hrdinu, ale i lidi, kteří si to vůbec nezaslouzili. Lidi jako Diega, Lestra, Gorna, Miltena, Larese a dalsí lidi. Nejvíc mě ale naštvalo, že za bariéru hodil Leeho. Tenchlápek si to nezaslouzil, byl neviný, a on ho tam třesto šoupl bez jakýchkoliv rozpaků. To mě dožralo do takové míry, že jsem si zapřísáhnul, že každou hru budu hrát roli králokata.
natanie9
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » ned 07. črc 2013 20:39:42 » Re: Nazor na krale Rhobara
Lidi jako Diega, Lestra, Gorna, Miltena, Larese a dalsí lidi.
Vždyt to byli zločinci, Lester byl tuším zloděj a Milten dezertér, a ani bych se nedivil, kdyby i Gorn s Diegem byli pěkní parchanti.
Já si myslím, že s tím Leem, neměl na výběr- pokud potřeboval podporu šlechty ve válce (ti by se na něj mohli vyprdnout a přidat se k hašišákům), myslím, že nebyl špatným králem. Aspoň obyvatelé Myrtany na jeho vládu vzpomínají s nostalgií.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod crazyhorse » úte 23. črc 2013 10:53:46 » Re: Nazor na krale Rhobara
podla mňa je to chmulo
S tým vyhnanstvom spravil blbosť. Musel som ho zabiť. :D
Naposledy upravil crazyhorse dne stř 31. črc 2013 11:34:45, celkově upraveno 1
crazyhorse
Nováček

Příspěvekod ondralukas1010 » sob 27. črc 2013 20:19:29 » Re: Nazor na krale Rhobara
Všichni křivdíte Rhobarovi že poslal Leeho za bariéru, ale šlechta ho chtěla zabít. A poslat ho za bariéru byla jediná možnost jak mu ulechčit trest. V té době měla šlechta prostě velkou moc a ani král si nemohl ze šlechtou začínat.

Takže co by jste chtěli radši.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod crazyhorse » stř 31. črc 2013 11:38:57 » Re: Nazor na krale Rhobara
Delicius169 píše:
myslím, že nebyl špatným králem

Bol dobrým králom ale mal bl*ého syna
crazyhorse
Nováček

Příspěvekod sleeper » ned 04. srp 2013 17:05:23 » Re: Nazor na krale Rhobara
Delicius169 píše:
Lidi jako Diega, Lestra, Gorna, Miltena, Larese a dalsí lidi.
Vždyt to byli zločinci, Lester byl tuším zloděj a Milten dezertér, a ani bych se nedivil, kdyby i Gorn s Diegem byli pěkní parchanti.

Ja ti dám Diego a parchant! :twisted: Diego bol do kolónie hodený preto, že bol žiakom jedného Khoriniského obchodníka, "jméno už nevím", ktorý sa bál toho, že ho Diego ohrozoval a tak naňho niečo našil a hodili ho do kolónie. (viz G2).

Kaiser píše: :!: OVŠEM :!:
Je zde otázka zdali mu válku neprohrál Hero s Xardasem :P ...
Hero zlikvidoval bariéru
Xardas zničil RUNY

Vojnu prehral Rhobar keď poslal hrdinu na Innosov príkaz do kolónie. Aj keď, neviem, či by pri ňom Innos stál keď by ho neposlúchal...

Xardas123 píše:Rhobara nesnáším furt jenom breptá o tom svým Innosovi.

Presne tak, SPÁČ S TEBOU! :D
Naposledy upravil sleeper dne ned 04. srp 2013 17:20:42, celkově upraveno 2
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » pon 26. srp 2013 16:26:07 » Re: Nazor na krale Rhobara
Ja ti dám Diego a parchant! :twisted: Diego bol do kolónie hodený preto, že bol žiakom jedného Khoriniského obchodníka, "jméno už nevím", ktorý sa bál toho, že ho Diego ohrozoval a tak naňho niečo našil a hodili ho do kolónie. (viz G2).

Já vždy myslel, že Diego byl Gerbandtův učedník, poskok, který pro něj dělal špinavou práci. Kdyby mu pomáhával jen vyskládávat zboží z krámu, proč by se ho zbavoval?
Zuby
Delicius169
Uživatel

PředchozíDalší