Menu

Varant nebo Nordmar?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod CholMa » sob 12. lis 2011 7:16:49 » Re: Varant nebo Nordmar?
Já chodím vždy stejně. Arde - Reddock - Cape Dun - Faring - Gotha - Montera - Okara - Silden - Geldern - Trelis - Nemorra - Varant - A pak až nordmar. Vynechal jsem Vengard protože ten vždy osvobozují ,,až se mi chce,,
CholMa
Uživatel

Příspěvekod kosic2222 » sob 19. lis 2011 13:39:00 » Re: Varant nebo Nordmar?
Já vždycky chodím Ardea - Reddock - Cape Dun - Montera - Trelis - Braga - Mora sul - Bakaresh - Ben Sala - Lago - Ben Erai - zpátky do myrtany kde projdu zbylé města , tábory až k faringu a jdu do nordmaru.J e teda pravda žen Ben Erai a Ben salu jen letmo projedu
kosic2222
Uživatel

Příspěvekod Masak » ned 18. pro 2011 18:51:40 » Re: Varant nebo Nordmar?
CholMa píše:Já chodím vždy stejně. Arde - Reddock - Cape Dun - Faring - Gotha - Montera - Okara - Silden - Geldern - Trelis - Nemorra - Varant - A pak až nordmar. Vynechal jsem Vengard protože ten vždy osvobozují ,,až se mi chce,,

Tíííjo!!! To je můj postup... tak to nejsem sám :D :D
"Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem?"
"Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil."
"Ne, já jsem tvůj otec!"
"Ne, to snad ne. To není pravda!"
Masak
Uživatel

Příspěvekod Arkatos » čtv 22. pro 2011 15:33:31 » Re: Varant nebo Nordmar?
Určitě Varant, nejen, že je bezpečnější, ale také proto... proto.. protože tribut!

Můj osobní postup vždy byva nejak takhle: Ardea - Reddock - Cape Dun - Montera - Okara - Gotha - Trelis - Nemora -Faring - Zpatky k Trelisu a Nemore - Pres prusmyk k pousti Varant.
Arkatos
Nováček

Příspěvekod nunacek2001 » sob 21. dub 2012 6:54:54 » Re: Varant nebo Nordmar?
Určitě si nech první Varant. Je to úžasná země. Moje srdcovka. Hašašini jsou nejlepší. Nordmar je drsná ledová země. Moje nejméně oblíbená
Naposledy upravil nunacek2001 dne pon 04. srp 2014 21:05:38, celkově upraveno 1
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » sob 14. črc 2012 19:14:28 » Re: Varant nebo Nordmar?
dablik123 píše:Ve Varantu je to hodně pusté a podle mě nudné, takže pro mne jasná volba.

Alespoň to ale prostě není tak nebezpečné.
A rozhodně je mi příjemnější koukat na uklidňující žlutou, černo- červeně oděné hašišiny, hnědé rebely, modré mágy Vody a Temné mágy, než pozorovat kdy na mě co bafne zpoza nepřehledného zasněženého terénu.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Genessis » ned 17. úno 2013 9:00:08 » Re: Varant nebo Nordmar?
Ja to dělám takhle Ardea-reddock-Cape dun-Montera-Gotha-okara-vengard-silden-trelis-nemora-geldern a pka pujdu do nordmaru se naučit boj se skřety a těžké zbraně ur. 3 pak do varantu se naučit až pak nakonec osvobozuji města, ale nejdřív osvobodím cape dun a gothu :-)
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 02. bře 2013 15:23:38 » Re: Varant nebo Nordmar?
Mám nejraději Nordmar, takže nejdřív pořeším nudnej Varant, abych to měl co nejdřív z krku a tradá hurá na sever.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Huro » úte 05. bře 2013 9:06:58 » Re: Varant nebo Nordmar?
Moj postup je Adrea - Reddock - Cape Dun - Montrea - Okara - Gotha - Silden - Geldern - Nemora - Trelis - Faring a potom cely Nordmar a až nakoniec Varant.
Huro
Uživatel

Příspěvekod natanie9 » čtv 23. kvě 2013 16:51:48 » Re: Varant nebo Nordmar?
Podle mě je Nordmar daleko lepší než Varant hlavně proto, ze je tak nebezpečný. Ve Varantu to projedete rychle, ale Nordmar je opravdová výzva. Abych se přiznal, tak do Varantu chodim jen kvuli bojovému umění, hl. linii a zlodějině. Jinak tam ani nelezu. V Nordmaru trávím nejvíce času. Strašně se mi tam líbí. Jsou tam široké lovecké pláně, plno zvěře, za které dostane hodně zkušeností a plno vzácných trofejí. Ale ani klany Nordmaru nestojí za odbyt. Nejvíc se mi líbí ty jejich zbraně a zbroje, no prostě boží. Ale hlavně úkoly. V Nordmaru se to úkoly jenom hemží, a navíc za ně dostanete patřičnou odměnu ve formě zkušeností. Nordmar je prostě nejlepší. Pokud je ale chcete kochat krásou krajiny, tak bych vám doporučil zajít si do Sildenu. Strasně se mi líbí ta lovecká pláň kolem Sildenu. Nejvíc ale doporučuji zajít k vodopádům. Ty mě dostaly málem ze židle. Je to příkemné místo pro relaxasi. Nuže, abych shrnul. Nordmar je nej, a nejlepší místo na odpočinek je Silden.
natanie9
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 06. říj 2013 7:09:36 » Re: Varant nebo Nordmar?
Na lov je Nordmar opravdu dobrý, jestli chcete výzvu, tak bych navrhoval cestu Ardea -> Nordmar, v ruce skřetobij a jde se na věc :lol: ...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dragon75 » ned 06. říj 2013 7:26:57 » Re: Varant nebo Nordmar?
El Kamil píše:Na lov je Nordmar opravdu dobrý, jestli chcete výzvu, tak bych navrhoval cestu Ardea -> Nordmar, v ruce skřetobij a jde se na věc :lol: ...

To by nebylo špatné :D teď zrovna mám na PC gothic 3, takže bych to mohl zkusit :D
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 06. říj 2013 7:58:45 » Re: Varant nebo Nordmar?
Vtip je v tom, že ono by to asi šlo zvládnout :) ... i když by to byla fuška, ale v G3 by to šlo. Narozdíl třeba u G2, tam kdyby se dalo od Xardasovy věže na začátku hry jít do hornického údolí na skřety, tak by člověk neměl nejmenší šanci ... :) A to je tak to, co mi na G3 asi vadí nejvíc, ten vývoj ze slabocha na hrdinu tam není tak viditelný... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dragon75 » ned 06. říj 2013 16:01:38 » Re: Varant nebo Nordmar?
El Kamil píše:Vtip je v tom, že ono by to asi šlo zvládnout :) ... i když by to byla fuška, ale v G3 by to šlo. Narozdíl třeba u G2, tam kdyby se dalo od Xardasovy věže na začátku hry jít do hornického údolí na skřety, tak by člověk neměl nejmenší šanci ... :) A to je tak to, co mi na G3 asi vadí nejvíc, ten vývoj ze slabocha na hrdinu tam není tak viditelný... :)

Přesně! už ze začátku se dá zvládnout vlastně cokoliv
Ale k tématu: Nordmar je nej! :D
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod MordragCZ » sob 19. črc 2014 1:42:51 » Re: Varant nebo Nordmar?
El Kamil píše:Vtip je v tom, že ono by to asi šlo zvládnout :) ... i když by to byla fuška, ale v G3 by to šlo. Narozdíl třeba u G2, tam kdyby se dalo od Xardasovy věže na začátku hry jít do hornického údolí na skřety, tak by člověk neměl nejmenší šanci ... :) A to je tak to, co mi na G3 asi vadí nejvíc, ten vývoj ze slabocha na hrdinu tam není tak viditelný... :)

Taky sem si tohleto říkal, ale tak zase v 1čce byl zelenač a pak ho Xardas musel portnout a on zeslábnul, ted jenom jel lodí, takže schopnosti zůstali, já sem rad, že už na začatku krosí skřety akorat je blbý že zabije takřka každýho no...

Jinak ja bych volil Varant je to tam lehčí, ja jel Myrtanu a pak Varant a pak Nordmar, v Myrtaně a Varantu se hezky naexpím na tu ledovou krajinu. Jinak asi nejsympatičkejší je pro mě Myrtana a to místo kamenýho kruhu jak tam ten týpek loví jeleny.
MordragCZ
Uživatel

PředchozíDalší