Menu

Varant nebo Nordmar?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod TmavyCyklista » sob 19. črc 2014 15:21:01 » Re: Varant nebo Nordmar?
Tak jsem právě dokončil Faring, kterej byl poslední město v Myrtaně (Gothu jsem vynechal, protože ta se osvobuzuje rovnou), a šel do Nordmaru. Udělal jsem Ejnarovu hrobku (zatím jenom vymlátil, kámen má stále Rathgar) a řekl si, že pudu do Vlčího klanu, ale došel jsem leda do... Ani po hodině jsem tam netrefil :D Takže jdu do Varantu, tam se ztratit nedá :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » sob 19. črc 2014 16:29:19 » Re: Varant nebo Nordmar?
Ve Varantu do města vždy pomocí mapy trefíš, ale když jsem hledal něco mimo město, Např. Paladina, který má ten kalich. Tak to bylo leckdy taky utrpení :D
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod MordragCZ » sob 19. črc 2014 20:11:30 » Re: Varant nebo Nordmar?
marco5445 píše:Ve Varantu do města vždy pomocí mapy trefíš, ale když jsem hledal něco mimo město, Např. Paladina, který má ten kalich. Tak to bylo leckdy taky utrpení :D

Tak tak, nebo nákýho nomáda, vždycky sem našel jinýho než sem potřeboval :D
MordragCZ
Uživatel

Příspěvekod nunacek2001 » pon 04. srp 2014 21:12:24 » Re: Varant nebo Nordmar?
El Kamil No myslím si že v tomhle je právě gothic 3 super . strašně mě štvalo že gothic 1 a 2 byl v tomto ohledu velmi hardcore. Pro mě je gothic 3 skvělý díl a velice se povedl. na gothic
1 a 2 se mi zase líbí že je to ta RPG klasika. Ale teď se tu nebudu bavit o tom jak je gothic série skvělá. To by bylo na 9 hod
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » pon 25. črc 2016 8:54:59 » Re: Varant nebo Nordmar?
Já vždy prolezu celou myrtanu pak se půjdu podívat za xardasem do nordmaru pak do varantu pak do nordmaru a pak..... to už je jen na mě :D :D
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Předchozí