Menu

Varant nebo Nordmar?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Gerchan » úte 08. lis 2011 15:38:54 » Varant nebo Nordmar?
Zdravim. Pomalu končím v Myrthaně, Faring a Vengard si nechám až na konec, chybí mi ještě Geldern, Silden a Okara. Můj dotaz je, kam je nejlepší jít po Myrthaně? Do Varantu nebo do Nordmaru. Lákají mě ty jejich kovářské schopnosti, už se těším, až si vykovám meč z magické rudy, ale zas se mi zdá, že Varant je lehčí. A s tím Vengardem si tež nejsem moc jistý, jestli ho není lepší udělat hned po Myrthaně. Faring si nechávám jako takovou přestupnou lokaci do Nordmaru a hlavně je tam aréna, do které budu moct jít až po aréně v Mora Sul. Já fakt nevím :-)
Gerchan
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 08. lis 2011 15:40:59 » Re: Varant nebo Nordmar?
Já chodím vždycky: Ardea- Cape Dun- Montera - Trelis - Braga - Varant - zpět do myrtany- dokončit myrtanu - nordmar- Xardas...
Takže být tebou, asi bych šel do Varantu- je to opravdu lehčí. :wink:
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod dablik123 » úte 08. lis 2011 16:57:12 » Re: Varant nebo Nordmar?
no já nevím, mně se Nordmar líbí nejvíc z celé hry, takže já chodím většinou Ardea-Cape Dun-Faring-nordmar.

Ve Varantu je to hodně pusté a podle mě nudné, takže pro mne jasná volba.
Obrázek
dablik123
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » úte 08. lis 2011 18:11:32 » Re: Varant nebo Nordmar?
Ja vzdycky lozil do pouste, mam ji z nejakeho duvodu rad :) Fakt je, ze v Nordmaru chodis skoro nonstop s vytasenym mecem, popripade fireballem, protoze je tam potvor jak naseto a jsou mnohem tuzsi, nez jinde.
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod hex-os » úte 08. lis 2011 18:18:49 » Re: Varant nebo Nordmar?
Je lepší jít do Varantu, bo je lechčí. míň potvor, nezabloudíš atd.
Nordmar je sice mnohem krásnější, ale pokud nemáš nesmrtelnost, tak si to neužiješ dokuŤ tam budou tě furt vopruzovat ňáki goblini vlci a jiná havěŤ.
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
hex-os
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » úte 08. lis 2011 18:25:44 » Re: Varant nebo Nordmar?
Jop, to je taky fakt. Na to jsem zapomel, ze v Nordmaru je to navic samy utes, skala, husta vegetace a prurva... poprve jsem tam bloudil jak house bez domova.... Poust je belka, otevrena, prehledna a svobodna :)
Obrázek
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 08. lis 2011 19:36:08 » Re: Varant nebo Nordmar?
Lovec-mag píše:Jop, to je taky fakt. Na to jsem zapomel, ze v Nordmaru je to navic samy utes, skala, husta vegetace a prurva... poprve jsem tam bloudil jak house bez domova.... Poust je belka, otevrena, prehledna a svobodna :)

Přesně tak.. já vlastně v nordmaru dělal jen to, co se týkalo hlavní linie- jinak nic :D
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Algirion » úte 08. lis 2011 20:33:42 » Re: Varant nebo Nordmar?
Ale zase bych si být tebou do nordmaru zaskočil pro vlčí kožešiny a ignoty rudy. Vlky najdeš hned na začátku a v jednom pouštním městečku se ti budou hodit do questu, který je důležitý pro zase další quest... Ale bacha, lední vlci jsou tuzí a nepoddajní jako všechna zvířata, která měla stovky let, aby se přivikla tomuto drsnému životu ;-)
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 08. lis 2011 20:35:06 » Re: Varant nebo Nordmar?
Jo jasný, to vím (v lagu je jeden šílenec chce) ... :D Ale krom těchto málo úkolů + hl. linie tam nelezu :D
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Algirion » úte 08. lis 2011 21:06:06 » Re: Varant nebo Nordmar?
Macraschley1 píše:Jo jasný, to vím (v lagu je jeden šílenec chce) ... :D Ale krom těchto málo úkolů + hl. linie tam nelezu :D

To, že je chce ten pošuk v Lagu jsem nepsal proto, abych neprozrazoval autoru toppicu děj :lol:
Naposledy upravil Algirion dne pát 10. srp 2012 10:21:51, celkově upraveno 1
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 08. lis 2011 21:08:16 » Re: Varant nebo Nordmar?
Aha.. já neznalý :???:

:P
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Lovec-mag » úte 08. lis 2011 22:48:12 » Re: Varant nebo Nordmar?
Algirion píše:
Macraschley1 píše:Jo jasný, to vím (v lagu je jeden šílenec chce) ... :D Ale krom těchto málo úkolů + hl. linie tam nelezu :D

To že je chce ten pošuk v Lagu jsem nepsal proto, abych neprozrazoval autoru toppicu děj :lol:

Ted jsi me dostal, odkdy ma prosimte G3 nejaky děj?! :D
Jinak to ja si zase Nordmar uzivam, jen rikam, ze diky tomu terenu tam stravis 10 x tolik casu, co v pousti, ktera je mnohem vetsi.
Obrázek
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Algirion » stř 09. lis 2011 7:22:05 » Re: Varant nebo Nordmar?
S CP 1,74, CM 2.3 a HQP4 se to opravdu podobá ději :-)

Jj, v tom Nordmaru jsem si to vždy "užil". Z Wolf clanu je to do té Ejnarovi (nebo jak) hrobky vzdušnou čarou 50m, alew musím to obcházet 1km.... A ještě při prvních hrách jsem se vždy ztratil, hledal cestu a z křoví Ugluz Potbely BAF!! A za chvíli mě pekli goblini...
Obrázek
Algirion
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » stř 09. lis 2011 7:51:39 » Re: Varant nebo Nordmar?
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Presne tak. I kdyz je to G3, tak na to hledani hrobek se vzdycky tesim :) Osvobozovani vysoky pece, Xardyho vez, likvidace skretich taboru... Myslim, ze i presto jak tu hru zprasily, prave proto jak je dlouha si clovek vytvori k te svoji postave takovej jakoby citovej vztah a proto me to ke konci snad i bavi a nevadi mi, ze to ma slaby pribeh etc.. Snad mi rozumite :D
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Snad nevadi, ze jsme tak trosku OT :)
Obrázek
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod hex-os » čtv 10. lis 2011 16:55:22 » Re: Varant nebo Nordmar?
né kdyš je to ve spojéru.
Jo jasný, to vím (v lagu je jeden šílenec chce) ... :D Ale krom těchto málo úkolů + hl. linie tam nelezu :D

no von neni šílenec, jenom moc hulí 8-)
Ted jsi me dostal, odkdy ma prosimte G3 nejaky děj?! :D

technicky vzato má děj i tetris...., G3 má dobrej příběh, je to změna voproti předešlejm, a jediná výraznější věc kerá lidi může přesvědčit o tom, že to neni dobrá, hra je......
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
nebudete to mu věřit...BUGY
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Ale zase bych si být tebou do nordmaru zaskočil pro vlčí kožešiny a ignoty rudy.

nehcodit tam jen za hlavní linii, je samozřejmý, ale chce to bejt už naskillenej, Nordmar je mnohem bohatší než poušť VArant, jen to najít, a přežít
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
hex-os
Uživatel

Další