Menu

Oblubene mesto / Real Gothic

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Oblubene mesto

Al-Shedim
0
Žádná hlasování
Ardea
6
6%
Bakaresh
5
5%
Ben Erai
0
Žádná hlasování
Ben Sala
0
Žádná hlasování
Braga
2
2%
Cape Dun
5
5%
Faring
6
6%
Geldern
2
2%
Gotha
3
3%
Ishtar
5
5%
Klan Kladiva
0
Žádná hlasování
Klan Ohna
8
8%
Klastor
4
4%
Lago
8
8%
Montera
6
6%
Mora Sul
11
11%
Nemora
1
1%
Okara
0
Žádná hlasování
Reddock
1
1%
Silden
10
10%
Trelis
0
Žádná hlasování
Vengard
11
11%
Vlci klan
2
2%

Celkem hlasů : 96

Příspěvekod crazyhorse » úte 23. črc 2013 11:13:35 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
Určite Silden ale keby to malo byť v nordmare tak vlčí klan. :D
Ale silden je najkrajšie mest v myrtane :wink: a potom pripadá do úvahy Montera Cape Dun alebo Ardea.
Trelis Geldern Faring ani Wengard nepripadá do úvahy :!:
A ešte v najvedšej núdzi by som mohol bývať v Gote :lol:
crazyhorse
Nováček

Příspěvekod Brouzi » stř 24. črc 2013 20:40:02 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
crazyhorse píše:Určite Silden ale keby to malo byť v nordmare tak vlčí klan. :D
Ale silden je najkrajšie mest v myrtane :wink: a potom pripadá do úvahy Montera Cape Dun alebo Ardea.
Trelis Geldern Faring ani Wengard nepripadá do úvahy :!:
A ešte v najvedšej núdzi by som mohol bývať v Gote :lol:

A prečo nie vo Faringu alebo vo Vengarde ? Necháp ma zle, som len zvedavý, že prečo by si tam nechcel prebývať :D Nezdôvodnil si to. Ale s tým Trelisom a Geldernom s tebou súhlasím.
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod crazyhorse » čtv 01. srp 2013 22:20:41 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
Vo Faringu by som býval radšej ako vo Vengarde pretože sa mi nepáči(Vengard) je zničení a velký a v podstate tam nič nie je . Proste nepáči sa mi.
Vo Faringu by som dokázal bývať iba dole v dedine hore je to už velké mesto a rozbitý chrám.
Naposledy upravil crazyhorse dne pon 05. srp 2013 11:11:38, celkově upraveno 1
crazyhorse
Nováček

Příspěvekod sleeper » ned 04. srp 2013 20:22:52 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
Ja mám rád Varant, ale chcel by som bývať skôr v Nordmare, v Klane ohňa či vo Vlčom klane.
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pát 23. srp 2013 17:55:01 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
Silden, Ben Sala, Klan Ohně, Vlčí klan. V těžké potyčce vítězí Klan Ohně.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod El Kamil » ned 06. říj 2013 6:56:44 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
sleeper píše:Ja mám rád Varant, ale chcel by som bývať skôr v Nordmare...

Taky mám rád Varant, hlavně z vizuálního hlediska. Ta nekonečná poušť se siluetou Mora Sul je opravdu oku lahodící :) ... Ale jinak bych se asi usídlil v Myrtaně. Taková Ardea by se mi líbila. Klídek (samozřejmě až po vyhrané válce), kousek od hlavního města... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod zelinho » pon 23. pro 2013 19:58:27 » Re: Oblubene mesto / Real Gothic
Dohrál jsem Gothica už 3x a pokaždý za lovce... vždycky si řeknu, že zkusim za někoho jinýho, ale nějak mi to vždycky sklouzne k tomu luku a šípu, kterej je můj oblíbenej... takže bych bral jedině Silden jakožto lovecký ráj... v Nordmaru je zima, ve Varantu je horko... Myrtana a její příroda a lesy jsou ideální...
zelinho
Uživatel

Předchozí