Menu

Gothic 3 znovu vzkříšen

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Rad » pát 18. kvě 2018 14:13:17 » Gothic 3 znovu vzkříšen
Ahoj lidi. Před nějakou dobou jsem si na GOG.com koupil opět Gothic 3, i když jej mám již dříve koupený na cédéčkách. Gothic 3 teď na GOGu stojí 10 dolarů. Kupuji si mnoho starších dobrých her na GOG.com, protože instalace jsou vesměs bezproblémové, bez nutnosti zadávání klíčů a bez ochran, které v minulosti dokázaly počítač i slušně zdevastovat. Instalace na GOGu je i s nejnovějším komunitním patchem 1.75.14 a možností nastavení českých titulků. I když jsem Gothic 3 v minulosti dohrál již několikrát, sedím u něj už druhý den jako přibitý. Grafika je vylepšená, moc hezká a komunitní patch 1.75.14 je myslím zatím nejlepší verze, která byla vytvořena. G3 mě opět fascinuje svým obrovským světem, který je přeplněný životem, který myslím, co do rozlohy a pestrosti života žádná jiná hra ještě nepřekonala. Takže ať žije náš Gothic 3 a díky všem tvůrcům komunitního patche. :D
Rad
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 18. kvě 2018 14:46:33 » Re: Gothic 3 znovu vzkříšen
Lokace jako Nordmar nebo Varant byli fajn ovsem na G3 je smutna ta prazdnost sveta. Mozna to patche vylepsili.
Hodne dobre je to v G2 Navraty2 kde prebrali spoustu modelu z G3 (coz neni dovoleno) a je to super.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » pát 18. kvě 2018 17:57:17 » Re: Gothic 3 znovu vzkříšen
Beowulf píše:...Hodne dobre je to v G2 Navraty2 kde prebrali spoustu modelu z G3 (coz neni dovoleno) a je to super.

Navraty 2 nie sú jediné. Ilegálne módy existujú aj na Gothic 3: príkladom je "WGM-mod", ktorý je aj napriek upozorneniam, že sa pohybujú na hrane, stále vo vývoji. Môj brácho s kamošom to použili na tvorbu komixu. Tak ako v Navratoch 2 su modely z G3, tak sú vo WGM mode napr. Geralt z Rivie, Cirilla, Dandelion, Yenn, Triss, Anna Henrieta, alebo Cristina Vespucci, Ezio Auditore, atd... A kto s tým čo robí? Nikdo nič... Ja im fandím, aspoň máme pre G3-komixy solídny kompars :lol:
Ramesse
Uživatel