Menu

Záhady a tajemno

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Dolton » čtv 24. led 2013 20:01:16 » Re: Záhady a tajemno
michibartak1 píše:Ja sem pod vodopádama v Sildernu , pod tím uplně v pravo našel nějaký nápis .Něco jako PB na věži ve Vengardu .

Je tam napsané "HANS TRAPP.CPT" Je to přezdívka jednoho z vývojářů.
Dolton
Nováček

Příspěvekod Petrash2 » pát 05. dub 2013 16:00:50 » Re: Záhady a tajemno
Zdarec borci,no me by zajimalo k cemu je ta velka pec v Báni u Klanu Kladiva..nevím mam naucene vsechno kovani a mam jakousi drahou cistou rudu a je to ukolovy predmet tak nevim...a taky sme se chtel zeptat co to je v Bojovych schopnostech ty Tri otazniky..to se da jako u nekoho i naucit? a co to vubec je,,..dik za odpoved..mam tu vic zahad akorat sem je zapomell..pozdeji dodam ..dik znovu cc
Petrash2
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 05. dub 2013 18:51:08 » Re: Záhady a tajemno
tu pec použiješ časem na něco jiného, pokud nechceš, tak nečti !! http://www.gothicz.net/gothic-3/navod/2 ... u-adanose/
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod PIXEL » stř 27. lis 2013 18:01:31 » Re: Záhady a tajemno
Pěkné jak se i v tak známé hře objeví tolik tajemna :)
PIXEL
Uživatel

Příspěvekod Andrew Anderson » stř 27. lis 2013 20:19:57 » Re: Záhady a tajemno
Mě zase zajímá jak se dostaly draci pod Cape Dun a nikdo se je nevydal zabít. Vždyť se o nich muselo něco vědět. Neví někdo něco nich je to poměrně dlouho co sem Gothic 3 hrál.
Andrew Anderson
Nováček

Příspěvekod Emily Monastic » ned 26. led 2014 20:52:18 » Re: Záhady a tajemno
Já taky mám něco zajímavého. Když jste v Nordmaru u Baldarovy hrobky, tak do ní potřebujete kámen Baldara. Ten má Stínová šelma napravo od vstupu do hrobky. Když ale projdete křovím v té malé jeskyni narazíte na zeď skály, na které je napsáno : ANNO. Pod tím malými písmenky CPT. Je to vyrobené z prkýnek. Docela mě zajímá, co to je??? :shock: :shock: :shock: :D
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 26. led 2014 20:56:25 » Re: Záhady a tajemno
Emily Monastic píše:Já taky mám něco zajímavého. Když jste v Nordmaru u Baldarovy hrobky, tak do ní potřebujete kámen Baldara. Ten má Stínová šelma napravo od vstupu do hrobky. Když ale projdete křovím v té malé jeskyni narazíte na zeď skály, na které je napsáno : ANNO. Pod tím malými písmenky CPT. Je to vyrobené z prkýnek. Docela mě zajímá, co to je??? :shock: :shock: :shock: :D

Zřejmě Easter Egg od autorů :wink:
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 26. led 2014 20:59:49 » Re: Záhady a tajemno
Community Patch Team ... ale to jen hádám ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod sleeper » čtv 30. led 2014 12:45:48 » Re: Záhady a tajemno
Je to tak, doslovne "od community patch teamu" :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod MordragCZ » sob 19. črc 2014 1:15:33 » Re: Záhady a tajemno
Ja v 3jce našel tajmnýho jen to jak máte v Nordmaru toho druida Bogira a jak zabijete toho vlka Bílýho smrtáka tak on řekne, že de umřít. Tak sem ho sledoval kam dojde a šel docela dlouho až došel do lesa a tam popíjí kořalku. :D Nevím jestli je to náký tajemný bo tak ale tohle sem našel já
MordragCZ
Uživatel

Příspěvekod unnamed user » čtv 28. srp 2014 19:45:14 » Re: Záhady a tajemno
Pro mě je největší záhada, proč modely postav vypadájí lépe v prvních dvou Gothicích.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod Girion » ned 04. úno 2018 22:19:27 » Re: Záhady a tajemno
Já naprosto souhlasím s Keldornem v úvodním příspěvku - hned při prvním hraní mě absence přístavů zklamala, protože jsem se těšil na město, co bude mít podobně úžasnou přístavní atmosféru jako Khorinis... Já bych i chápal, že z Vengardu vyplula Esmeralda, přeci jen mohla být postavena jinde, u Vengardu jen zakotvila a paladinové na ní doveslovali na malých člunech. Ovšem v G2 bylo zmíněno, že před koncem G1 probíhal čilý obchod s pevninou, z Khorinisu odjížděla jedna loď za druhou s rudou a zpět přijíždělo nejrůžnější zboží. To už by na člunech fakt nešlo :D

Abych též přispěl něčím novým, mě udivilo hlavně obyvatelstvo Myrtany - kde jsou všechny ženy a proč té mužské populace je tak strašně moc? Před válkou přeci museli lidé nějak žít a živit se, takže bych třeba čekal, že tam bude žen víc než asi tak tři :D
Když si vezmeme všechny rebely a skřetí žoldáky, tak je to tolik lidí... Jak se vůbec před válkou do těch měst vešli, tolik domů tam přeci není. A jak se tam uživili? Plus spoustu lidí určitě zahynulo při válkách před začátkem G3.
Další záhadou pro mě je, když na konci hry osvobozuji města a po osvobození se objeví dav anonymních rebelů, které jsem nikdy předtím nepotkal. Prostě odkaď se všichni ti lidé berou, když svět G3 má být ta hlavní pevnina?
V G1 mě toto nepálilo, protože to byla trestanecká kolonie, v G2 také ne, protože původní populace (farmáři a měštané) tam byla realistická a přebytek lidí tam byl kvůli uprchlým trestancům a paladinům co připluli z Myrtany.
Where can I find... the church?

Lord Almighty! Has Innos stricken you blind? Where is the church? Oh my, where could it possibly be.
Girion
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 04. úno 2018 22:48:38 » Re: Záhady a tajemno
Třetí Gothic prostě nemá žádnou logiku, neřešil bych to... Ale je to smutný, jak Piraně po skvělém G2A tak moc upadli takřka ve všem u G3. Ta hra je zkrátka omyl :D
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Předchozí