Menu

Charakter na blízko, osvobozování měst

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Volný pokec o Gothicu 3.
Odpovědný moderátor: Watty Watts
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Delicius1 » pon 25. pro 2017 21:05:44 » Charakter na blízko, osvobozování měst
Zdravím,
jak tak koukám na screeny na fb Gothicz, tak mě kromě vzpomínek na dávné časy u gothica překvapil i pocit frustrace z osvobozování měst. Vždycky jsem měl pocit, že je G3 velice nevyvážená, zatímco s mágem s regenerací je to procházka růžovým sadem a všichni kolem jen umírají, a já tupě klikám, zase je to nejnudnější; v případě luku/kuše jen prchám na střechy, ustupuju z boje; tak v případě boje na blízko... No v podstatě jsem vždy musel nepřátel vylákávávat po jednom, po dvou, běhat kolem, občas někoho bodnout jedem... prostě mi tu chybělo to, že zvládnu jen tak stát na místě a v klidu zabít dva, tři skřety. Nebo spíše bylo problémem to, že těch skřetů je tolik, a trvá to dlouho a je to pak aj nuda....

tak snad se mi povedlo vyjádřit otázku, nějak to naformulovat,...
měli jste nějakou oblíbenou taktiku jak na tyto velké boje?
Delicius1
Uživatel