Menu

Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net

Chcete-li něco říci k webu GOTHICZ.NET, pište sem.
Příspěvekod Tresorr » ned 10. kvě 2015 18:34:22 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Rozhodně se najde dost lidí co si tuto hru kopili akorát, že s Gothicem nemá moc společného ale i tak je to jakoby pokračování série, i když pro mě skončila ve Forsaken Gods. No a kde jinde bys chtěl hledat informace než na nejvyhlašenější fanstránce o této herní sérii v čr?? To samé bys mohl napsat o hrách Risen2 a Risen3 na které též nejsou moc dobré recenze.

Byť už by to tady někdo udržoval pouze pro jednoho hráče, cenu to jistě má, ty lidi co se starají o ten web to baví... tak proč né viď. Jinak co se týká rozšíření módů pro G1 a G2a s tebou souhlasím, jistě by se tam toho dalo ještě spoustu věcí připsat a zveřejnit, hodně informací by se dalo přeložit z jiných webů, samozřejmě s jejich svolením ale na to musíš mít bohaté jazykové znalosti. Mě tam teda ta Arcanie nevadí, no nevím jak tobě :)...
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Mě nevadí.
HOGOFOGO
Uživatel

Nebylo by možný doplnit do G2NH nový statistiky zbrojí a kouzel? Kdyžtak bych byl ochotnej zjišťovat údaje. :)
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 03. bře 2016 10:07:51 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Bohužel momentálně se věnuju jiným věcem než webu, takže mi na to bohužel nevychází čas :-/ ...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Předchozí