Menu

Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net

Chcete-li něco říci k webu GOTHICZ.NET, pište sem.
Příspěvekod Emperor » úte 30. črc 2013 17:35:13 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Fortuno píše:Mozna mas pravdu.... ;)

možná že spamuješ ... já moc nechápu, jak přehledněji bys chtěl web či fórum mít, myslím, že i podprůměrně inteligentní jedinec se v tom dokáže lehce orientovat. :roll:
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Dragon75 » úte 30. črc 2013 18:46:37 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Fortuno píše:Mozna mas pravdu.... ;)

Ano, má pravdu. Je to tu naprosto přehledný a nevím, co na tom vidíš.
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 30. črc 2013 21:40:21 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Fortuno píše:Hele ...

todle je na udělení bánu a to dost dobře možná trvalého. Emperor je moderátor fóra. Což znamená, že pokud on nazná, že porušuješ pravidla, tak je porušuješ a máš se podle toho zařídit. Pokud se nezařídíš, dostaneš ban. Tedy on je v tomto king a nemusí si na něj hrát. Tak to prostě je a ty nemáš jinou možnost, než to akceptovat.

Pokud to ale navíc komentuješ a to ještě způsobem, jak si to udělal, už to není jen o porušení pravidla o spamování, ale navíc zpochybňuješ jeho hodnocení tvého chování z pozice moderátora. Což je nepřípustné. Používání vulgárních slov je pak zakázané a použít vulgaritu v kombinaci s komentováním hodnocení moderátora, je přímo na nejvyšší trest.

Na tvém místě bych ten příspěvek editoval, upravil, omluvil se a modlil se, že si toho nikdo z vedení fóra nevšiml.

edit. hmm, tak asi pozdě :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sleeper » sob 05. říj 2013 17:54:39 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Mám pár návrhov k webu a fóru:
1. Na web by som pridal: viewtopic.php?f=30&t=17258 a viewtopic.php?f=30&t=17259 a viewtopic.php?f=57&t=172692.
2. Na web risen.cz by som pridal Duchov Varionu a Lizard invasion , teda samozrejme ak by súhlasili autori, ale myslím že prinajmenšom webu by to prospelo a komiksy majú špičkovú kvalitu
3. Do profilov užívateľov na fóre by som pridal špeciálnu kolónku, kde by boli napísané výhry v súťažiach, proste výherca komiksovej súťaže by to tam mal napísané.
4. Mohli by ste urobiť súťaž s motívom Risenu.
sleeper
Uživatel

1. Určitě to tam v nějaké formě půjde. Teď G3 hraju a shromažďuju materiály, takže ta sekce se dočká širšího doplnění. Jen to nějakou dobu potrvá, protože je toho opravdu hodně :)...

3. To je dobrý nápad. Napadá mě třeba nějaký systém "odznaků", tj dejme tomu nějakých menších ikonek, které by mohl uživatel sbírat. Ty by se pak zobrazovaly třeba pod jeho avatarem. Mám dojem, žejsem to už někde kdysi viděl :) ... Tohle by ale chtělo promyslet, navíc jakýkoli zásah do fóra je tak trochu hraní si s ohněm a já se momentálně jako žhář moc necítím :) ...

K ostatním bodům se musí vyjádřit fanartisti. S Risen fanartem je to trochu blbé, že na Risen webu pro něj není takové zázemí jako na Gothicz...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Přehled run a kouzel pro sekce G1, G2, G2A a G3
Obrázek
Sir Mordrag
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 02. zář 2014 11:26:16 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
V G1 je stránka Kniha Kouzel. Stejná sekce se plánuje pro G2/A/3 ... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

A! Moje chyba, promiňte :D
Obrázek
Sir Mordrag
Uživatel

Příspěvekod Matej Greg » stř 04. úno 2015 9:04:23 » Módy
Chcel by som aby tam bol ten mód z fanfilmu Z temnot: Gothic L´hiver edition version 0.8.
Čo vy na to?
Matej Greg
Nováček

Příspěvekod marco5445 » stř 04. úno 2015 21:48:13 » Re: Wishlist - Co byste chtěli na webu Gothicz.net
Jo, taky bych ho tam dal... zdá se mi, že je to zde dost oblíbený texturpack, myslím, že by měl mít místo na webu, ale spíš až bude třeba verze 1.0 ...
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Promiňte za Double post
Chtěl bych se zeptat, jestli se neplánuje udělat seznam NPC postav pro hru Arcania a její datadisk, jak je tomu u předešlých dílů?
Rovnou se zeptám (i když to sem nepatří) na to stejný, akorát u hry Risen 3?

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

U Arcanie jsme to s Kamilem začali, ale nějako nedotáhli, snad někdy v budoucnu se nám do toho bude chtít :) U Risen 3 určitě :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Arcanii kašlete, ta nikoho nezajímá, spíše se zaměřte na mody k jedničce a dvojce :)
HOGOFOGO
Uživatel

HOGOFOGO píše:Arcanii kašlete, ta nikoho nezajímá

To je dost subjektivní názor :) Mě třeba zajímá :)

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Jsem četl samé negativní recenze, co myslíš? Má cenu si to koupit? Má to s Gothicem společného alespoň z poloviny oproti G3 ? Díky :)
HOGOFOGO
Uživatel

PředchozíDalší