Menu

Co vám chybí na webu

Chcete-li něco říci k webu GOTHICZ.NET, pište sem.
Příspěvekod Jémák » sob 27. dub 2013 15:05:43 » Re: Co vám chybí na webu
díky za připomínku, časem se něco z toho rozhodně na webu objeví - musíme postupně :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Zina » čtv 06. čer 2013 13:18:28 » Re: Co vám chybí na webu
Ahoj,

chybi mi moznost dobouchat se tady nebo na strankach gothicz.net na spravce, admina kohokoliv, s kym by se dala domluvit nejaka akce/soutez o krabicky Gothicu ci Arcanie. Soukome zpravy mam jako novy uzivatel zatrhle, tak se mi prosim ozvete budto jejich prostrednictvim nebo na e-mail marketing@comgad.cz. Pro zacatek mi staci nejaky e-mailova adresa :-). Diky.
Zina
Nováček

Příspěvekod unnamed user » pon 22. črc 2013 19:39:52 » Re: Co vám chybí na webu
Sekce G2 addon (což dnes většina lidí hraje oproti G2 classic) je naprosto nedodělaná, je tam docela prd, možná ani ten ne. Začnu postupně - 1) bestiář se jeví jako dobrý, ale chybí další dvě poměrně podstatné odolnosti - odolnost proti povalení a odolnost proti tupým zbraním (najdete například zde) http://mondgesaenge.de/G2ADB/
2) V sekci mapy by mohly např být mapy bylinek (alespoň odkaz).
3) Návod je dobrý, naopak se mi nelíbí změna u gothic 1 a 2, líbilo se mi když jsem si mohl i hlavní úkoly rozkliknout a vědět případně, kolik je za ně expů.
4) Seznam NPC postav je hodně velká bída. Jednoznačně by tam měly být všechny postavy, protože v datadisku mají úplně jiné staty (většinou jsou silnější). Nedozvím se tedy jaký level, kolik životů... mají postavy, které byly už ve dvojce.
5) Tipů je tedy hodně málo - mohlo by se přidat např. některé tipy Millhause z topicu ohledně OLOGu, dále tip vybití Inubisovy hrobky na pár svitků (v G2 nebyly tak brzo přístupné), což lze v podstatě na levelu 0 :D .
Dále tipy ohleně taktiky na zvířata (všechno to souvisí s odolnostma a typy útoků), využívání luku zpočátku hry. Tip jak na skřety mi přijde nesmyslný - dovednost ve zbrani je důležitější než síla, u kuší je důležitější obratnost - sílu jen vyžaduje, obratnost však zvyšuje damage, dále je mnohem lepší toho skřeta oběhnout a mlátit ho do zad.
6) U učitelů opět chybí ti ze dvojky, kteří teď učí jinak.
7) U zbraní chybí dosah.
8) Zbroje jsou ok, ale kde jsou ostatní předměty.
9) Na webu je spoustu nefungujících odkazů - překvapivě hlavně u G2.
10) Zajímavou inovací by mohla být sekce principy hry (samozřejmě v G2a)- typy poškození, systém criticalů u zbraní (nekritický úder je desetkrát menší)..., závislost dovednosti na rychlosti sekání, působení ledových kouzel na ohnivé stvoření a naopak (dvakrát větší damage)...
11) Rozhodně by měly být nově runy (v sektoru věcí z inventáře), hra za mága je nejlepší, co mi chybí jak na webu, tak na fóru jaké runy se učit, jaké mají druhy poškození ( pamatuju se, jak jsem si zvyšoval ochranu proti ohni před pátračovým ohnivým deštěm - marně :D (poškození magií)), a hlavně kde jaké runy najít (pro ostatní, já to vím :D)
12) Potom další předměty, ale nejdůležitější jsou ty runy.

Všechny tyhle věci by pomohly těm, co nad tou hrou mávnou rukou, že je moc těžká (nebo jí kvůli toho snižují hodnocení) , ona je právě moc lehká.
Dříve jsem si nestěžoval (říkal jsem si, že toho je holt hodně), ale když jsem viděl, že se pracuje na sekci Arcania, když je Gothic 2 + datáč v takovém stavu. :sad: .
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 22. črc 2013 22:10:17 » Re: Co vám chybí na webu
Jsem moc rád, že někdo prošel a navrhl nějaké chyby na webu. Jsou však věci, které se momentálně dělají anebo které jsou prozatím v přestávce, protože se dělají věci jiné - momentálně pracujeme na webu Arcanie a tomu dáváme vše. Pokud si myslíš, že to je práce zbytečná a máme se věnovat věcem jiným, tak je to tvůj názor, který ti nebereme - prostě se věnujeme věcem, na které si hráči nejvíce stěžovali a bereme to postupně. Až přijde řada na G2A, tak se dodělá tento web.. Prostě to ber tak, že nás není moc, většina členů má i jiný osobní život, práci anebo i jiné koníčky, které jsou prostě mnohdy důležitější, než práce na webu. A pokud tomu čas dá, pracujeme na tom a snažíme se vše dělat tak, aby byli členové komunity spokojení.. Chce to ale čas...

unnamed user píše:9) Na webu je spoustu nefungujících odkazů - překvapivě hlavně u G2.

a které odkazy nefungují (tedy kromě not)?? neříkám že se to nemůže stát, osobně jsem však nefunkční odkazy nedávno prošel a vše dodělal..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod unnamed user » úte 23. črc 2013 11:00:42 » Re: Co vám chybí na webu
Jémák píše:a které odkazy nefungují (tedy kromě not)?? neříkám že se to nemůže stát, osobně jsem však nefunkční odkazy nedávno prošel a vše dodělal..

Například v seznamu NPC postav z G2 mě to odkazuje na NPC z G1, u kterých je navíc jen prázdná šablona.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 23. črc 2013 18:25:29 » Re: Co vám chybí na webu
tak to ti bohužel neporadím, protože mě fungují všechny, včetně odkazů na úkoly, které s nimi souvisí - vše jsem nedávno osobně opravoval a doplňoval.. Teď jsem to zkoušel a vše je tak, jak má být.. Zkus promazat cookies anebo zaktualizovat načtenou stránku..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod unnamed user » úte 23. črc 2013 19:26:53 » Re: Co vám chybí na webu
Jémák píše:tak to ti bohužel neporadím, protože mě fungují všechny, včetně odkazů na úkoly, které s nimi souvisí - vše jsem nedávno osobně opravoval a doplňoval.. Teď jsem to zkoušel a vše je tak, jak má být.. Zkus promazat cookies anebo zaktualizovat načtenou stránku..

Máš pravdu, teď už alespoň jdou vidět NPCčka, ale odkazy úkolů nefungujou správně (např. u Maria mě odkaz pátrači přesměruje na úkol pánev pro Hildu.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 23. črc 2013 19:32:10 » Re: Co vám chybí na webu
hmm, tak zase nějaký šotek - je to pár měsíců, co jsem to kompletně procházel a vše fungovalo tak, jak má - nyní je to opět nějaké posunuté.. tak nevím, určitě se na to podívám.. :???:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jémák » úte 23. črc 2013 21:20:38 » Re: Co vám chybí na webu
tak ty odkazy u NPC jsem opravil - ještě musím opravit odkazy v jednotlivých úkolech, ale to až asi zítra.. Jinak ty NPC by opět měli fungovat, tedy jestli jsem někde něco nepřehlédl :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Genessis » čtv 25. črc 2013 21:25:21 » Re: Co vám chybí na webu
Rád bych k tomu G2A něco měl a to, že souhlasím, že je tam velký nedostatek a chybí tam dost věci, ale nějak rozumím těm kdo dělají webovky, protože už mám s tím zkušenosti a nějak pokud unnamed user chceš mít co nejdřív dodělaný web G2A tak skus pomoct pokud nějaká může být. :D nijak dobrá práce s NPC postavami. :wink:
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 29. črc 2013 19:59:33 » Re: Co vám chybí na webu
teď jsme dodělali další věc z Arcanie a to návody a recepty - pak jsem ještě stihl projít a upravit úkoly z G2 a upravit odkazy na ony další úkoly. Vše by nyní mělo fungovat tak, jak má..

Teď přijdou na řadu další věci - určitě dojde i na G2A :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod tomas352000 » sob 16. lis 2013 17:05:19 » Re: Co vám chybí na webu
mě chybí kniha kouzel v gothic 2 a gothic 2 nh, sice tam jsou ukázány runy které se dají vytvořit, ale ne všechno existuje jako runa :D
tomas352000
Uživatel

Příspěvekod Dante » sob 16. lis 2013 17:29:09 » Re: Co vám chybí na webu
Byl jsem zvyklý se z Gothicz přepnout na Risen, tady to už nejde. Nebo lze a já jsem slepej :D
LOOK LEFT =================> YOU FAILED
Dante
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 16. lis 2013 18:19:23 » Re: Co vám chybí na webu
odkaz tam opravdu chybí - co si tak matně pamatuju, tak jsem se o tom s kamilem bavili, ale nějako to vyšumělo :) zkusím ho ještě trošku naťuknout :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod azzurit » čtv 12. pro 2013 9:46:06 » Re: Co vám chybí na webu
Nevím, kam to jinam dát, tak to dávám sem - tip na článek/novinku:
http://www.pcgames.de/Risen-PC-212721/N ... n-1101047/
azzurit
Nováček

PředchozíDalší