Menu

Možnost používání krystalové magie i za bandity

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Prosím pokud by toto nefungovalo tak mě omluvte ,ale dohral sem za bojovnika inkvizice takže si nejsem jistý jestli to bude fungovat ,kdyžtak někdo potvrdte!

V poslední kapitole sem nahodou našel diamant,šel sem ke kovařině a udělal si krasnej amulet+2 ke všem krystalum tak mě napadlo jestli by s tímto amuletem nemohl používat krystaly i bandita ,pokud to nepujde omluvte mě :wink:
Obrázek
Sirkovnice
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 09. úno 2010 6:15:24 » Re: krystaly i za bandity
Vidíš, to mě ještě nenapadlo - jestli to náhodou nemají nějak ošetřené, tak proč by to memohlo fungovat? Já bych to i vyzkoušel, ale nemám hru rozehranou za banditu, ale za mága, takže osobně ti to nepovím..

Ono jestli to i bude fungovat, stejně to asi jako bandita moc nevyužiješ, potože jsi body dával jinám a mana bude dost nízká a určitě máš vyšší třeba luky nebo kuše..

Mohla by se najít nějaká dobrá duše a třeba to i vyzkoušet - hrát za banditu a zkusit si amulet vložit přes konzoli
Kód: Vybrat vše
give It_Am_Sapphire
a napsat, jak to dopadlo..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » úte 09. úno 2010 10:16:25 » Re: krystaly i za bandity
Vyzkoušeno za banditu i za nezávislého a ... funguje to. Skvělý tip, tohle mě vůbec nenapadlo... i když to bude většině asi k ničemu, určitě to šoupnu na web...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

zrejme to uz viaceri viete ale nezaskodi napisat takze ak hrate za banditu a chceli by ste si taktiez vyskusat krystalovu magiu napr. ja som velmi chcel to zmrazovanie tak krystaly sa daju lahko zohnat ohnivy je v ruine pod klastorom ladovy sa od majstra pallasa (po utoku jasteranov na klastor) a magicka strela v truhle tam v miestnosti za kniznicov no a ked ste bandita a chcete si uzit tu krystalovu magiu staci si zohnat amulet ktory vam dava 2 ku vseckym krystalom nasadit a mozte zmrazovaz ostante krysy atd...
BobrovskyD
Nováček

JJ je to dobry a taky me to parkrat napadlo ale nikdy jsem to nezkousel protoze je to podle me na nic protoze k tem krystalum se dostanete az pozdejc takze uz mate dobry zbrane a hlavne dve urovne krsytalu jsou docela na nic a na exkrement. Ale jinak dobrej objev, akorat jaksi nepouzitelnej.
pecha nuda
Uživatel

jo dobrej typ, na to jsem přišel kdž jsem před koncem hry díval do inventáře na amulety a tam narazil na tento, tak mě napadlo jsestli to půjde. a šlo to. měl jsem u sebe všechny tři druhy krystalů a tak jsem se postavil na střechu v přístavním městě a posbíral jsem si pár zkušeností :)
Obrázek
dablik123
Uživatel

Funguje to, taky jsem na to přišel, ale ten amulet přidává jenom dvě úrovně, takže jsem radši zůstal (když jsem hrál za banditu) u starých dobrých kuší, jinak za mága a inkvizici jsem amulet též hodně využíval. :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

je to super, to je fakt - za bandity se ale asi vyplatí používat kuše - ty jsou závislé na síle, což se předpokládá, že se bude zvětšovat - síla 100 + ( skoro bez bodu - lektvary trvalých změn), meč na úroveň 10 a kuš také - skroo neporazitelný válečník :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

určiteě to vyzkouším protože za banditu se mi hraje nejlíp...
Scar
Uživatel

Jj, funguje to. Ale s tým veľa škody nenarobíš, lebo na takej úrovni je to strašne slabé. Ja keď hrám za banditu, tak si vedľa sekery alebo meča trénujem aj kušu a s ňou vieš nepriateľom tiež poriadne zatopiť :)
Brouzi
Uživatel