Menu

Změna frakce

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Příspěvekod vanilor » sob 21. lis 2009 16:54:40 » Změna frakce
Pořád mi vrtalo hlavou, jestli je možné změnit frakci po tom, co vás odchytne inkvizice.
Postupoval jsem tak, že jsem NEJDŘÍV udělal úkoly v bažině - tzn. dostal jsem se k Donovi, jeho prokecl co nejvíc šlo a to samé s Fincherem nebo jak se to jmenoval.
Potom jsem se dobrovolně nechal chytit Inkvizicí - jelikož jsem vyhladil tábor Inkvizice u ruiny nejblíže bažinám, musel jsem jít až na farmu pod klášterem.
Jako rekrut jsem udělal co nejvíc možných úkolů, kdy mi zbyl pouze úkol od Pallase - jít do města pomoct inkvizici.
Došel jsem do města, tam jsem udělal pro jistotu všechny úkoly pro dona (nejvíc mě zmátl Weasel, který říkal, že je škoda, že jsem se nepřidal k banditům) a pak jsem šel za Scordem - který se mnou mluvil, jako kdybych v klášteru nikdy nebyl a dal mi balíček pro Dona.
Tak jsem zašel k Donovi, kterému jsem balíček odevzdal a... tatadadá! stal jsem se Lovcem, tedy úspěšně se mi povedlo změnit frakci.
jen si nejsem jistý, jak je to s brněním, protože si nepamatuju, kde jsem dostal to brnění lovce když jsem se nenechal chytnout inkvizicí, protože když jsem měl na sobě róbu novice, tak jsem žádné nedostal. Ale je možné, že jsem si ho jen nevyzvedl, to už nevím.
vanilor
Uživatel

Příspěvekod Ridus » ned 22. lis 2009 9:14:01 » Re: Změna frakce
TO je normalni jdes k banditum pak do klastera a o frakci rozhodnes av ve meste kdyz projdes klasterem, nebo taborem banditu tak jsi vlastne jeste bez frakce...
Ridus
Nováček

Příspěvekod vanilor » ned 22. lis 2009 9:17:02 » Re: Změna frakce
právě když tě odchytnou a jdeš do kláštera, je z tebe rekrut a všichni už tě berou jako člena inkvizice, v táboře banditů už žádný úkol nedostaneš a i ve městě s tebou mluví jako s rekrutem inkvizice. Proto mě zajímalo, jestli to ještě jde, vím že se o tom v nějakém topicu mluvilo a co vím tak to nikdo nevěděl, jak to vlastně je..
vanilor
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 22. lis 2009 9:27:39 » Re: Změna frakce
jj, je to tak, když tě čapnou a stane se z tebe rekrut inkvizice, máš už smůlu.. teda měl by jsi, do té doby než sem četl tenhle topic.. jestli to tedy jde, je to super..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » ned 22. lis 2009 10:55:35 » Re: Změna frakce
Hm, tak to asi jde. Musím to taky vyzkoušet. Já jsem to jednou zkoušel, ale na začátku jsem nesplnil úkoly v bažině a nezískal přístup k Donovi. Když jsem pak splnil úkoly ve městě pro Dona, nešlo mi nijak se za ním dostat.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Socirel » sob 12. pro 2009 18:30:04 » Re: Změna frakce
Tímto způsobem jsem hrál,je to divné a jde vidět že se nad tím tvůrci nezamysleli.udělal jsem všechny mise v bažině pak mě chytila Inkvizice udělal jsem všechny mise v klášteře krom Palasovy zkoušky šel jsem do města udělal jsem mise pro dona ovšem Bandité mě považovali za stoupence inkvizice,některé ukoly pro první kapitolu u banditu nebyli vůbec přistupné myslím tím vedlejší ukoly jako například u Lasiceho Collect from Alvaro a Collect from Konrad,nebo u Delgada Protection money from Josh.pak jsem šel za Palasem řekl jsem mu že nastali komplikace pak jsem šel ještě za Ignácem řekl jsem mu že mám všechny zkoušky hotové,šel jsem k donovi tam jsem mu dal balíček udělal ze mě Lovce ovšem nedostal jsem žádné hadry poslal mě do kláštera tam jsem šel k Mendozovi udělal ze mě vojáka Inkvizice,dal mi hadry,pak jsem si s ním promluvil podruhé začal mi nadávat že jsem psanec a co tu dělám, řekl jsem že jdu vyjednat mír a šli jsem pak k sopečné pevnosti...jsem napůl bandita a na půl voják inkvizice. můžu využívat krystaly a taky si udělat sekeru a meč na lv 10 a kapsářství na lv 3 což by normálně u inkvizice nemělo jít.
Socirel
Nováček

Příspěvekod mixomatozis » sob 09. led 2010 4:04:45 » Re: Změna frakce
vanilor píše:Pořád mi vrtalo hlavou, jestli je možné změnit frakci po tom, co vás odchytne inkvizice.
Postupoval jsem tak, že jsem NEJDŘÍV udělal úkoly v bažině - tzn. dostal jsem se k Donovi, jeho prokecl co nejvíc šlo a to samé s Fincherem nebo jak se to jmenoval.
Potom jsem se dobrovolně nechal chytit Inkvizicí - jelikož jsem vyhladil tábor Inkvizice u ruiny nejblíže bažinám, musel jsem jít až na farmu pod klášterem.
Jako rekrut jsem udělal co nejvíc možných úkolů, kdy mi zbyl pouze úkol od Pallase - jít do města pomoct inkvizici.
Došel jsem do města, tam jsem udělal pro jistotu všechny úkoly pro dona (nejvíc mě zmátl Weasel, který říkal, že je škoda, že jsem se nepřidal k banditům) a pak jsem šel za Scordem - který se mnou mluvil, jako kdybych v klášteru nikdy nebyl a dal mi balíček pro Dona.
Tak jsem zašel k Donovi, kterému jsem balíček odevzdal a... tatadadá! stal jsem se Lovcem, tedy úspěšně se mi povedlo změnit frakci.
jen si nejsem jistý, jak je to s brněním, protože si nepamatuju, kde jsem dostal to brnění lovce když jsem se nenechal chytnout inkvizicí, protože když jsem měl na sobě róbu novice, tak jsem žádné nedostal. Ale je možné, že jsem si ho jen nevyzvedl, to už nevím.

Má to jednu drobnost... Když se dáš chytit od inkvizice zruší se ti všecnny questy pro dona, konkrétně 'Hlášení o situaci pro Dona', 'Promluv si s Mistrem Ilumarem', Hledá se lovec pokladů' a 'Řekni Finchovi o tajemném vchodu do chrámu'. To jsou questy, které zbydou potom co jsem vyřešil tábor v močálu a dostal se k Donovi... Tak co s tím? Mám jít prvně do města a udělat všechny kvesty pro dona a až pak se nechat zajmout? :shock:
Tento podpis byl smazán administrátorem.
mixomatozis
Uživatel

Příspěvekod baltaxxl » pon 11. led 2010 21:31:39 » Re: Změna frakce
Jémák píše:jj, je to tak, když tě čapnou a stane se z tebe rekrut inkvizice, máš už smůlu.. teda měl by jsi, do té doby než sem četl tenhle topic.. jestli to tedy jde, je to super..

Pokiaľ ťa chytí inkvizícia, nič nie je stratené, len sa nesmieš pohnúť dopredu k tomu mágovi pri bráne kláštora a vo finálnej fáze musíme vlastniť svitok levitácie.
Cúvneme do kúta po našej pravej ruke, odkiaľ po odídení bojovníka z dohľadu (ináč nás napadne) vypalime z kuše (luku) do mága. Ten spokojne postáva so založenými rukami a je ranami odtláčaný do kúta vľavo z nášho pohľadu (bug ako Brno). Potom nám už nič nebráni pobehať po kláštore a trochu to tam "vybieliť" a poplniť pár úloh. Na záver exkurzie (opäť) prenikneme na horné nádvorie (kúzlo alebo sa necháme zmátiť, len bez svedkov, lebo tí regrúti by nás okradli), potom pomocou kúzla levitácie (získame pri gnómoch na ceste do mesta alebo vypáčime truhly v kláštore) opustíme kláštor a pristaneme na zvolenom mieste a môžeme pokračovať v hre bez výberu tábora. Pre tých fyzicky slabších je vhodné pristáť pri chalupe s Jasmínou a vlkom Rufom. Tam si prisvojíme pilku na trofeje a skočíme do vody (prejsť jaskyňou s ghulami by mohol byť aj problém). More nás vyhodí na ostrovčeku za mestom a odtiaľ už ľahko potrafíme medzi ľudí. Sekundárnym javom tohoto postupu je, že nás inkvizícia považuje za svojho človeka a môžeme s nimi veselo debaťiť. Tak môžeme splniť aj úlohu pre Severina, že pred samotným útokom banditov na ruinu odnesieme odkaz tomu druhému inkvizičnému bojovníkovi ( meno si nepamätám) a až potom dokončíme úlohu pre Dona o dobytí ruiny.
baltaxxl
Uživatel

Příspěvekod Texon » pon 19. dub 2010 16:27:31 » Re: Změna frakce
Ale urcite musis nejdriv se dostat k Donovi a pak se nechat zatknout Inkvizici. Ja (blbec) jsem se nechal zatknout hned asi po 10ti minutach hry, aniz bych sel do baziny, udelal jsem questy v klastere a pak sel (jako rekrut) do mesta, tam jsem udelal ukoly pro Dona, Scordo mi dal balicek a ja ze skocim do baziny a to byl konec, v bazine me ignorovali (jelikoz jsem byl rekrut) , k Donovi jsem se nedostal, magem jsem se stat nemohl (jelikoz jsem byl ten rekrut), ale ani k Inkvizici jsem se nemohl propojit, jelikoz jsem ve meste delal ukoly pro Dona. Takze hraju od znova :D :D
Texon
Nováček

Příspěvekod bobio » stř 07. črc 2010 20:40:57 » Re: Změna frakce
když sem hrál risen poprve tak sem šel nejdřiv do tabora k banditum tam sem delal nejake kvesty a ani sem se k donovi do chramu nedostal :D,tak sem šel pak do města tam sem to dělal (kvesty) myslim pul na pul pro bandity aj pro inkvizici nevědel sem co mam delat tak sem chtel odejit ,přeskočil sem městskou zed predni a tam me zajali rekruti žebraci jedni v klastere sem nevyresil vrazdu hemlara,neudelal sem zakladni vycvik a taky sem s tama zdrhl jak je tam ta bojova arena tak tam bliz zdi sem se proskakal dolu a delal sem co sem chtel :D
začal sem to hrat od znova a hral sem to za kazdou frakci prvni za maga,pak za banditu a ted hraju za vojaka inkvizice-ted vyzabijavam tabor banditu :D škoda že nejdou zabit nektere npc třeba oscar,rachel.. este v donove chramu a sme klidni.. :D
bobio
Uživatel