Menu

Sword 9 i za INKVIZICI!!

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Příspěvekod ViDim » pát 23. říj 2009 21:05:37 » Sword 9 i za INKVIZICI!!
Jak Nést obouruční meč v jedné ruce i za inkvizici ? :

1. Vytrénujte se na ůroveň 7 u Craiga, Cuttera nebo Edgara
2. Podle návodu v tomto tématu najdete 1. prsten Na +1 sw. fight : http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=263&t=7513 (6. příspěvek)
3.A tady přidávám screen 2. prstenu Na +1 sw. fight
Ring Sword +1.jpg

4. Truhla ale vyžaduje Otevíráni truhel 3, takže doporučuju spíš Scroll
5. Když budete nosit oba současně, máte sword lvl 9 , Doufam že jsem vám alespoň trošku pomohl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil ViDim dne sob 24. říj 2009 7:26:35, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ViDim
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 23. říj 2009 21:17:12 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
No nevím, podle mého se prsteny dají obsadit něčím lepším než +2 k meči dohromady ... tip dobrý, ale jestli chce někdo hrát s mečem, ať jde k banditům - šlus hotovo :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod ViDim » pát 23. říj 2009 22:07:53 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
To je pravda jen vím že pár lidí už mluvilo o tom že chtějí swordy ale jsou v inkvizici tak jen jako výcchozí bod z problému ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ViDim
Uživatel

Příspěvekod Eru » pát 23. říj 2009 22:30:45 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Nebylo by jednodušší naučit se meče na 10.level u Finchera ještě jako neutrální?
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pát 23. říj 2009 22:39:43 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
určitě ano :), ale já myslím, že ono možná banditi učí i inkvizitory, od určitého okamžiku během hry. Alespoň já se u toho jednoho učil sekery ke konci hry.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Rad » sob 24. říj 2009 15:53:46 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Taky pořád přemýšlím, jak to vlastně budu hrát, až budu hrát podruhé za mágy. Nějakou zbraň budu stejně potřebovat, kromě magie, hole mi nic neříkají, tak asi zase nakonec skončím u magie + nějaká úroveň meče. Sekyry jsou dost pomalé, luk je fajn, ale mít magii a jen luk to taky není dobré, člověk potřebuje nějakou zbraň na blízko. :wink:
Rad
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 24. říj 2009 16:31:16 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
hole jsou pro mága nejrouzmnější. Musíš to brát tak, že všechno zabiješ pomocí magie, tedy všechna zvířata a havěť, proti které se holí nedá krýt. Hůl tedy využiješ tak maximálně na místech, kde nebude prostor, nebo proti ještěrům, proti kterým se holí krýt dá.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Rad » pát 30. říj 2009 15:23:52 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
S tvrzením, že hole jsou pro mága nejrozumnější, nemůžu souhlasit. Myslím si, že každý může a měl by hrát podle své chuti. Já jsem přišel zrovna teď do kláštera, stal jsem se právě teď novice mágů, ale coby dosavadní neutrál už mám sword 10 a sílu 120. Meč je moje srdeční záležitost. A vůbec toho nelituju, že jsem do síly a meče opět tolik investoval. A přesto mi ještě zůstalo dosti prostoru pro rozvoj magie. Jinak jsem stále v první kapitole na levelu 18 a hraju zatím asi 33 hodin. :wink:
Rad
Uživatel

Příspěvekod Dard » pát 30. říj 2009 17:55:24 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Každú vlastnosť s nejakou zbraňou sa môžete naučiť u kohokoľvek, ja som mág a mám 7 lvl sekeru, luk na 10 lvl.
Zhora mám všetko na dosah, sekeru, štít, ale smrti sa už nevyhnem.
Obrázek
Dard
Uživatel

Bydliště: Prístavné mesto,Donov barák,číslo 2/4,ale nebývam často doma

Příspěvekod Milhaus » pát 30. říj 2009 18:00:03 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
meče mi za mága se naučit na 10 nešli. Ono by to šlo, pokud bych byl neutrální, ale jakmile jsem se stal mágem, měl jsem útrum a učitel, který meče učí, už vůbec tuto možnost v dialogu neměl. Sekera se ale naučit šla, to vím jistě, jen nevím jestli až na deset.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dard » pát 30. říj 2009 18:05:46 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Tiež neviem či mi to pôjde až na maximum, ale v prístavnom meste to dokáže učiť zlobor.
Obrázek
Dard
Uživatel

Příspěvekod Rad » pát 30. říj 2009 20:36:48 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Jak jsem zjistil, právě v tom je účel, zůstat co nejdelé neutrální, splnit co se dá a až pak se k někomu připojit. Poprvé, když jsem hrál za bandity, jsem se k nim hned připojil a tím jsem vlastně ztratil možnost plnit úplně jiné a zajímavé úkoly v klášteře. V tomto mém druhém hraní jsem plnil úkoly jako neutrál v kempu banditů, pak ve městě za Inkivizici a po získání doporučení jsem šel do kláštera, kde se trénuju na mága. Pro bandity můžete splnit v jejich táboře prakticky všechno, jen je nutné nepřijmout hadry lovce. To je asi ten impuls, kterým se hrdina stává jedním z nich a tím si zablokuje přijetí k Inkvizici. Dokonce teď, když mám hadry mága - novice jsem přišel zpátky do kempu v bažinách a čekal jsem, že se na mě banditi vrhnout jako na renegáta, ale vůbec se nic z toho nekonalo, můžu se tam svobodně pohybovat, dokonce mi zůstala chatrč z minulosti, kterou jsem dostal od Rachel po Brogarovi. Takže teď je to úplně super. Myslím, že přidat se hned k někomu úplně na počátku hry není vůbec dobré a hráč se připraví o spoustu questů a tudíž i expů. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Jen jsem tentopkrát neinvestoval nic do dexterity a vybírání kapes, akurát pro zvýšení dexterity pojídám houbičky a to mi stačí. Luk tentokrát taky úplně vypouštím aby mi zbyly zkušenosti pro magii. A ještě jedna věc, dokonce v první kapitole jsem potkal a zabil 2 ještěří elite wariors a jejich high priesta v chrámu nad farmou Inkvizice. Zastavil jsem telekinezí kamenný buchar a za ním byli tito tři ještěráci. Se sílou 120 a skilem meče 10 to nebyl skoro žádný problém. Je vidět, že hra se dá hrát různými způsoby a to je na ni dobré. Pořád doufám, že vydají nějaký datadisk, který ji rozšíří a ještě obohatí, jak tomu bylo u G2. :wink:
Rad
Uživatel

Příspěvekod Dard » pát 30. říj 2009 20:48:46 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Tiež som sa nazdával, že po mne pôjdu banditi, keď sa objavím. Zmena: boli ešte drzejší, ale postupne som to dostal do rovnováhy, keď som im(Donovi) ponúkol zlato.
Obrázek
Dard
Uživatel

Příspěvekod rangerr » stř 18. lis 2009 11:01:04 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
Rad píše:S tvrzením, že hole jsou pro mága nejrozumnější, nemůžu souhlasit. Myslím si, že každý může a měl by hrát podle své chuti. Já jsem přišel zrovna teď do kláštera, stal jsem se právě teď novice mágů, ale coby dosavadní neutrál už mám sword 10 a sílu 120. Meč je moje srdeční záležitost. A vůbec toho nelituju, že jsem do síly a meče opět tolik investoval. A přesto mi ještě zůstalo dosti prostoru pro rozvoj magie. Jinak jsem stále v první kapitole na levelu 18 a hraju zatím asi 33 hodin. :wink:

zajimalo by mě postup jak hrát co nejdýl jako neutrál :) takže banditi bažiny pak klašter a pak město ???
rangerr
Nováček

Příspěvekod Milhaus » stř 18. lis 2009 13:32:40 » Re: Sword 9 i za INKVIZICI!!
ne, prostě jdi k banditům, zde splň úplně všechno a pak se na město a klášter vykašli. Projdi kompletně celý přístupný svět, zabij všechno co se hýbe a až na 18-19 levelu po té, co už bude svět pustý a prázdný, jdi do města.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Další