Menu

Porazit Alrica v aréně

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Příspěvekod Balalajka » pon 05. říj 2009 7:35:57 » Porazit Alrica v aréně
Čau lidi. Jsem v aréně ve vulkánoví pevnosti a měl jsem za úkol coby novic Inkvizice porazit pár noviců v aréně. Ty jsme zmíkl ale pak přišel Alric. Nmůžu hosundat a navíc mi vždycky sebere zbraň. Neznáte nějakej fígl jak na něj ?
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod marduk » pon 05. říj 2009 8:02:16 » Re: Porazit Alrica v aréně
ja som mal tiez mensie problemy tak som to robil tak ze po 1-2 zasahoch som si ulozil hru, ked ma zasiahol tak som nacital a tak dookola
je to zdlhave ale funguje to :-)
marduk
Uživatel

Příspěvekod gal » pon 05. říj 2009 10:03:04 » Re: Porazit Alrica v aréně
Když pokecáš o Arlikovi po prví prohře s ostatníma, tak ti ten co zametá u pokojů (nepamatuju si meno) dá meč s poškozením 5 a ten po chlastačce s Arlikem vimněníš za jeho (+30). :P
gal
Uživatel

Příspěvekod Popkornak » pon 05. říj 2009 13:57:41 » Re: Porazit Alrica v aréně
já sem ho umlatil pestma tak rychli že do mě ani jednou nesek :-D
Popkornak
Nováček

Příspěvekod juraT » pon 05. říj 2009 21:16:46 » Re: Porazit Alrica v aréně
No, já jsem Alrica taky nemoh ze začátku porazit. Byl jsem hned v úvodu hry odchycen do kláštera a tam moc bodů k získání na vytrénování není. Hlavně když se nedostanete ven z kláštera. Udělal jsem to tak, že jsem z kláštera utekl přes arénu, skočil jsem dolů a v přírodě pozabíjel pár potvor, získal zkušenostní body, vytrénoval sílu a boj s holí a potom Alrica porazil, ale bylo to až se silou 30 a holí na třetí úrovni. Přesto to byl dlouhý boj a jak už to tu bylo zmíněno, tak pomáhá ta finta s ukládáním hry. :wink:
Win Vista Home Premium, AMD Athlon64 X2 Dual Core 4800+, 6GB RAM, GeForce GTS250 1GB GDDR3... Hraju jen Stalkera, Gothic....a Risen
juraT
Nováček

Příspěvekod Balalajka » úte 06. říj 2009 13:50:46 » Re: Porazit Alrica v aréně
Mě taky na začátku hry odchytil ten chlápek co stojí u tý ruiny. Myslel jsem , že tam tudy vede cesta. No v tom klášteře se fakt nedá nic moc dělat. a nasbírat.. Na Alrica je nejlepší bušit do něj pěstma... ale on vždycky uskočí a dostane mě na dvě rány tim svym mečem.. A na meč nenahromadím takovou sílu protože nejvíc jsem měl v klášteře 300 zlaťáků.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Joe » úte 06. říj 2009 19:37:23 » Re: Porazit Alrica v aréně
tvl to koukam ze sem na tom byl jeste dobre kdyz sem ho mlatil :-D ja ho daval s dovednosti holi na 5, tyckou 32 utok a pres 40 sily a stejne sem mel problem a pekne nervy :-D
Joe
Nováček

Příspěvekod vanilor » úte 06. říj 2009 19:53:53 » Re: Porazit Alrica v aréně
tak já u Alrica strávil pěknou.. nevím jak dlouho, ale možná i tu hodinku.. přece jen síla byla 11, novicovská hůl, pořád mám strach investovat body do něčeho, protože bych pak o něco důležitého mohl přijít.. Osobně jsem praktikoval taktiku blokovat, a jak bouchnul a věděl jsem, že už nebouchne, tak zaútočit. a když se povede, tak ustupovat na bok, a když sekl do prázdna, tak dostal další 3 rány klackem. Ale nervy byly, a ukládal jsem snad 2x, když měl půlku a pak na konci, když měl minimum ale já taky..
vanilor
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » stř 07. říj 2009 5:25:51 » Re: Porazit Alrica v aréně
Nejhorší je když jsem do něj třeba 3x seknul a chěl jsem po čtvrtý a on vzal svůj meč a ten se ve vzuchu střetl s holí. Já jí jakoby z tho nárazu vymrštil nad hlavu a on mě sekl.. A když ě seknul ubral mi víc jak polovinu života.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod wayne » stř 07. říj 2009 10:07:35 » Re: Porazit Alrica v aréně
chvilu som rozmyslal aky Alric, potom mi doslo, ze je to zrejme preklep a jedna sa o Arica (ja mu teda ziadne l v mene nevidim...) Na suboje v arene pomaha stit, rovnako aj na zvierata a dost vyrazne, a este parry, ked pravym mysitkom na lvl2 bojovej zrucnosti sa da zdvihnut utok nepriatela a nachvilku mu odrazit obranu (chce to cvik), pripadne este sipka do smeru/dozadu a skok je rychle uskocenie, najlepsie hned 2x ked nepriatel utoci, to sa sypu rany potom do odkryteho boku :) hlavne to chce trpezlivost a odrazat utoky stitom... este dobra finta je dat si nejake lieciva na hotbar a pocas boja pozrat nejake to maso alebo vypit napoj, staci behat hore dole a stlacit napr 1 (ak mate liecivo na 1tke), postava bude pobehovat, zozere/vypije co ma, a potom vyberie zbran sama znova... mne to pomohlo dost, akruat nesmiete opustit arenu, no ta je dost velka si myslim :) boje su paradne a rozmanite nie je to len klik klik ale chce to aj trochy premyslania a intuicie :)
wayne
Nováček

Příspěvekod wayne » stř 07. říj 2009 10:08:41 » Re: Porazit Alrica v aréně
Balalajka píše:Nejhorší je když jsem do něj třeba 3x seknul a chěl jsem po čtvrtý a on vzal svůj meč a ten se ve vzuchu střetl s holí. Já jí jakoby z tho nárazu vymrštil nad hlavu a on mě sekl.. A když ě seknul ubral mi víc jak polovinu života.

vola sa to parry, vies to aj ty ak mas zbran aspon na lvl2, ked nepriatel utoci, dvihni mu zbran pravym tlacitkom, ale musis byt rychly a presny inak je po tebe ked mavas so zbranou nad hlavou, take zastrasovanie akosi nefunguje :)
wayne
Nováček

Příspěvekod FLER » stř 07. říj 2009 22:49:24 » Re: Porazit Alrica v aréně
Já sem to udělal jednoduše vyzval sem ho v aréně sem mu ubral vic jak pul hp nakonec mě sejmul :D jak mě ale oživil a vracel se na svoje obviklé místo tak sem naněj zaútočil dorazil ho a vzal si jeho meč a pak ho vyzval znova a porazil ho :D
FLER
Nováček

Příspěvekod Balalajka » čtv 08. říj 2009 18:16:57 » Re: Porazit Alrica v aréně
A kde si na začátku sebral tolik zlata ?
Na naučení síly na jeho meč.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod jura » sob 17. říj 2009 7:43:09 » Re: Porazit Alrica v aréně
víš co?natlač ho do rohu.pak se nebrání ani neůtočí.
jura
Uživatel

Příspěvekod mera.duke » pon 19. říj 2009 10:50:27 » Re: Porazit Alrica v aréně
jura píše:víš co?natlač ho do rohu.pak se nebrání ani neůtočí.

Nejjednoduší dělat úkrok do strany(prostě sržet A nebo D ) a točit se proti němu myší. A v okmažiku kdy zaútočí tak v tom pohybu proklouznout za jeho záda ( to přijde samo ). A pak už jen ve správném okamžiku řezat a řezat, nikdo se při stálích útocích ze zadu už neotočí.
mera.duke
Nováček

Další