Menu

Obsidianové kovářství

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Příspěvekod Milhaus » čtv 29. říj 2009 17:29:55 » Re: Obsidianové kovářství
jo, je tam také modrá bariera a získáš jí až ve 4 kapitole. Ještě můžeš zkusit oběhnout jiné kováře, třeba ve městě, jestli něco nemají.

Ale ony ty hole jsou vcelku logicky rozdělený. S meči, ono je více druhů mečů, ale jejich zranění jako takové taky není o moc vyšší, než u holí. V první kapitole si pravda můžeš poskládat ten obouručák s útokem 70, nebo lizárdí bastard se stejným útokem, ale autoři hry zjevně nepočítali s tím, že by si to dělal. Tedy oni tam tu šanci dali, ovšem s tím, že jí jen tak kde kdo nepoužije. Protože například jen málo kdo dá hned v první kapitole 2 elitní ještěry, nebo jen málo kdo dá v první kapitole dva ogry současně (ti hlídají jednu část toho meče). Takže prostě u mečů je to bráno tak, že existují tři úplně odlišné typy, ve hře jsou tedy tyto typy zbraní
Jednoruční meš
bastard
obouruční meč
sekera
hůl

a každá ta zbraň má určitý počet typů, které můžeš najít a kde se pomalu zvedá zranění. Takže u mečů jsou prostě tři odlišné verze, kde ovšem pravda autorům trošku ujelo to, že hráč může všechny používat za určitých okolností jako jednoruční (což ovšem také není tak snadné docílit).

Takže mě osobně přímo nepřijde, že by byly hole nějak znevýhodněny, ono většina hry se dá opravdu projít se zbraní s útokem 40 a u holí se navíc počítá ono zvýšené zranění jako takové a také to, že autoři zřejmě předpokládají, že jí bude používat mág/inkvizitor, který má i magii.

Co určitě nemůžeš očekávt, že pokud bys tedy onu hůl, která má zranění o 6 větší, než tu, co máš, získal, že najednou budeš king a budeš ještěry ve třetí kapitole dávat. S tím jakože nepočítej, protože ještěrům to bude ubírat víceméně stejně (on ten rozdíl bude zanedbatelný), ale je pravda, že už pro ten pocit, že má hráč něco lepšího a že je tedy silnější, tam ta hůl prostě u toho kováře je. To, že jej máš mrtvého, mě udivuje :D, ale hold máš smůlu, no :).

Pokud můžu doporučit hned, jak se dostaneš do 4 kapitoly, tak jdi jako první chrám do toho, co je nad táborem banditů, získej přilbu a nejlepší hůl. (ale ono i tak ti to nepomůže a i tak budeš mít s většími skupinkami ještěrů problémy, zvláště s nemrtvými, nebo elitními).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod machr458 » ned 01. lis 2009 11:01:54 » Re: Obsidianové kovářství
hodně lidí se ptá kde vzít obsidian ja jsem našel 3 ložiska což je 15 kousku a stačí na každý meč v chramu z diskem a kolem něj pokud někdo bude mít zajem mužu nafotit fotky kde přesně se ložiska nachazí.
machr458
Nováček

Příspěvekod Eru » ned 01. lis 2009 12:15:18 » Re: Obsidianové kovářství
Nemusíš. Obsidiánových ložisek je po celém ostrově víc než dost.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod sttewe » pon 16. lis 2009 21:47:28 » Re: Obsidianové kovářství
ano opravuji nabidne se ale obourucak z osidianu bastard a normalní jednorucak muze driv
sttewe
Nováček

Příspěvekod DarktroopX » úte 17. lis 2009 0:03:15 » Re: Obsidianové kovářství
V prvni kapitole mi walter nabid jen jednorucak, takze bastard pujde asi az od druhy kapitoly
DarktroopX
Uživatel

Příspěvekod Mrakoplaš » pát 20. lis 2009 19:40:00 » Re: Obsidianové kovářství
chtěl bích se zeptat kolik opsidianua je pořeba na nělepší měč pokud vůbe de vykovat pokud něde tak kdeje a kolik se naněj potřebuje síly.
Takže obouruč pode asi až ve 3k
Mrakoplaš
mák Neviditelné univerzity

Příspěvekod Eru » pát 20. lis 2009 19:49:33 » Re: Obsidianové kovářství
12 kusů rudy, 90 síly, 4.kapitola.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Shaidarol » sob 28. lis 2009 11:56:57 » Re: Obsidianové kovářství
Milhaus píše:nebo jen málo kdo dá v první kapitole dva ogry současně (ti hlídají jednu část toho meče)

Není problém se proplížit ogrům za zády, odemknout truhlu a zase se odplížit pryč :)
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » úte 08. pro 2009 20:04:06 » Re: Obsidianové kovářství
Shaidarol píše:
Milhaus píše:nebo jen málo kdo dá v první kapitole dva ogry současně (ti hlídají jednu část toho meče)

Není problém se proplížit ogrům za zády, odemknout truhlu a zase se odplížit pryč :)

nebo zakouzlil Iluzi a nechat je se kochat - možná že by to zabralo :-o :-o
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod El Kamil » čtv 14. led 2010 18:15:10 » Re: Obsidianové kovářství
Dotaz: Obsidiánový bastard Walter nabídne ve 3.kapitole?
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Eru » čtv 14. led 2010 18:45:46 » Re: Obsidianové kovářství
Ve druhé.
Eru
Uživatel

Příspěvekod baltaxxl » čtv 14. led 2010 19:55:28 » Re: Obsidianové kovářství
[quote="Milhaus"]ten kovář většinou stojí tam, kde vždy a alespoň mě to vždy přežil (nevím, jestli může zemřít, protože se mi zdá, že ta úmrtí těch NPC postav jsou naskriptována a že ke skutečnému boji tam ani nedojde).

Kováč v kláštore môže byť zabitý pri útoku lizardov, stačí mu predtým ukradnúť tú jeho zbraň, čo má na pleci, vtedy je celkom zraniteľný. Ináč by to mal zvládať v pohode.
baltaxxl
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » čtv 14. led 2010 19:58:45 » Re: Obsidianové kovářství
Eru píše:Ve druhé.

Díky!
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Prom » ned 23. čer 2013 4:00:06 » Re: Obsidianové kovářství
Kluci, nemáte pravdu!!! Právě jsem ve druhé kapitole u Waltera ten zm..d mi furt nabízí jen jednoručák, přestože goldů i obs. rudy mam dostatek!!! Tadle firma je nechutně amatérská!!! Fakt neskutečný paka!!! V životě si od nich nic nekoupim!!!
(Mam naisnstalovaný všechny patche)
Prom
Nováček

Příspěvekod Prom » ned 23. čer 2013 4:08:11 » Re: Obsidianové kovářství
Jo, a adekvátní kovářství mam (ukul sem si ocelovej bastard) a lizardi sou skutečně v první kapitole, pár sem jich sejmul v chrámu za Severinovou farmou, jak jsou ty škorpíci, tak dva lizardí elite warrioři jsou v jeskyni dál za nima. PŘESTO MI ZMETEK WALTER NABÍZÍ FURT JEN JEDNORUČÁK, II V KAPITOLE 2!!!! Piranha bytes jsou neskutečný nýmandi!!! Uvažoval jsem o koupi dvojky, ale s timhle přístupem na ně už navždycky s..u!!! Přišli o prachym d..enti
Prom
Nováček

PředchozíDalší