Menu

Tipy na kvalitní poklady či předměty

Objevili jste nějaký tip či trik? Nebo zajímavý bug? Pište sem.
Příspěvekod kikopp » stř 11. lis 2009 18:09:59 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Sir FIL píše:Byla to rada do začátku hry ,kdy je picklock 3 zatím jen sen

ved hej ale tema znie "Tipy na kvalitní poklady či předměty" takze preto som to napisal ze s lockpickom 3 to ide bez problemov:-) inak oplati sa skakat po strechach v meste, v klastore aj v tabore...v tabore sa da najst na skale NAD rachel runa najsilnejsieho liecenia....

UPDATE: screen z tej runy este dodam

teraz davam taky malicky poklad ktory sa nachadza v Plains Temple. Da sa tam prejst uz v prvej kapitole ak je niekto extra sikovny ( zdolat dva skorpiony je trosku fuska...a samozrejme ghulov a je tam jeden Ashbeast, sikovnym uhybanim sa da zdolat aj ten) ale ja som tam dosiel az v druhej a boli tam uz aj lizardi...ten chram je celkom dolezity lebo je tam modra bariera (tusim magic field) a cervena bariera(magic barrier)..ked dorazite k cervenej bariere, co by vam nemalo robit problem az na nepriatelov tak sa orientujte podla screenov...este pred tym vchodom(magic barrier) ma tam otravoval lizard tak som ho dal dole, v prvej kapitole tam asi nebude ale nie som si isty..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
dalej sa neda nijak zabludit, cesta je len jedna, po minutke pridete ku sarkofagom kde je cca 500goldov, nejake scrolly a flasky...nic moc ale pomoze

komu sa nezobrazia spravne obrazky pridavam samotne linky
http://img194.imageshack.us/img194/7971/skrysa1.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/3759/skrysa2.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/7012/skrysa3.jpg
Naposledy upravil kikopp dne pát 13. lis 2009 13:23:58, celkově upraveno 1
kikopp
Uživatel

Příspěvekod Greeder » pát 13. lis 2009 0:04:15 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
El Kamil píše:Na pobřeží v úplně severozápadním cípu mapy je loďka a v ní je lektvar +10 života permanentně.

Kousek od této loďky (na stejně pláži jen dál u skály) je truhla, ve které se nachází první polovina meče "Souldrinker". Stojí to litr a píše se tam, že když se najdou obě půlky, lze to spojit v silný meč. Věřím, že bude opravdu silný, nenašel někdo někde druhou půlku?

sould.jpg

Druha pulka je u ogru v truhle kdyz se jde dal do hor nad Druidovo barackem. Ten mec uz jsem zforgoval je to mazec. Ale jeste pred tema ograma je ten podelanej ashbeast, ale kdyz ho nalakate az k druidovi, tak vam s nim helpne mocnyma fireballama :D
Cherrish your life, live for RPG;)))
Greeder
Uživatel

Příspěvekod DarktroopX » pát 13. lis 2009 0:24:32 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Greeder píše:
El Kamil píše:Na pobřeží v úplně severozápadním cípu mapy je loďka a v ní je lektvar +10 života permanentně.

Kousek od této loďky (na stejně pláži jen dál u skály) je truhla, ve které se nachází první polovina meče "Souldrinker". Stojí to litr a píše se tam, že když se najdou obě půlky, lze to spojit v silný meč. Věřím, že bude opravdu silný, nenašel někdo někde druhou půlku?

sould.jpg

Druha pulka je u ogru v truhle kdyz se jde dal do hor nad Druidovo barackem. Ten mec uz jsem zforgoval je to mazec. Ale jeste pred tema ograma je ten podelanej ashbeast, ale kdyz ho nalakate az k druidovi, tak vam s nim helpne mocnyma fireballama :D

na tu truhlu ale treba lockpick 3 ne? s 2kou me nesla otevrit. A jakej ma ten mec blade dmg?
DarktroopX
Uživatel

Příspěvekod ondrex » pát 13. lis 2009 17:33:46 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
DarktroopX píše:
Greeder píše:

sould.jpg

na tu truhlu ale treba lockpick 3 ne? s 2kou me nesla otevrit. A jakej ma ten mec blade dmg?

Po ukování má myslim dmg75, ale myslim že sem to otevřel s odemikáním zámků 2
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop, pokud patříš mezi ostatních 8%, dej si tuto větu do podpisu. Obrázek
ondrex
Uživatel

Příspěvekod Mrakoplaš » sob 14. lis 2009 22:13:43 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
nael sem amulet +10životní síli nevím jesli totu je ale mohlo bi se to hodit pro začátek je v truhlici kdiž jdete stím novicem z tristanovi farmy kb zadnímu vchodu do města tak je tal kousek ot toho skalní převis po ktrém kdiž kousek
hromoví jštr dobrá sterategije je nanj furt utočit jelikož krít se nemá cenu a navíc takle nezautočí ve truhle je míslím njaký lektvar asi zlato a to je asi tak všechno.
Mrakoplaš
mák Neviditelné univerzity

Příspěvekod Jémák » pon 16. lis 2009 19:24:18 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
nevím, jestli to tady už nebylo, ale kousek nad Rhobarovou farmou je nahoře takový dřevorubecký tábor, kde je v truhle prsten boji se sekyrou a runa levitace + nějaké další věci.. dá se tam dostat jedině po cestě nad donův chrám a přelevitovat rozpadlý most.. dále tam jsou i nějaké byliny
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod sttewe » pon 16. lis 2009 21:57:34 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
v chramu pod sopkou je v jedne jeskini s tim zhoubovanym troubou je runovy mec
sttewe
Nováček

Příspěvekod rangerr » stř 18. lis 2009 10:50:28 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
TatkoSmolko píše:Toto nie je typ na dobrý loot ale skôr na loot kde by mohol byť dobrý. Tí skúsenejší v Harbour Town u toho alchymistu Lorenza sa okrem+5 k sile sa dá dostať zozadu aj k nejakým miestnostiam kde sú jedne dvere ktoré však neviem otvoriť (za týmy ktoré otvárate pomocou toho spínača) neviete niekto ako sa tam dostať? Pýta kľúč a ten som Lorenzovi zobral ale aj tak sa tam nedostanem.

A ešte jedna vec, skôr či mi neviete poradiť keď v Harbor Towne mám zohnať tie tri zlaté luky, našiel som 2- jeden som ukradol tomu chlapíkovi v Patty bare a druhý telekinéziou v Jackovom majáku..kde je tretia časť.
Okrem týchto artefaktov (a tých plátov čo máte zohnať 5) je ešte niečo čo sa dá získať či už cez warehouse alebo niekde v meste?

1 Act samozrejme

přesne taky mám ten porblém sebral jsem klíč Lorenzovi a bohužel se tam taky nedostanu
rangerr
Nováček

Příspěvekod eges » stř 18. lis 2009 21:46:01 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty

sould.jpg

jo nasel sem ho kdyz des od chyse kde je ten vlk Rufo, Jasmina a Henrik....pudes porad nahoru po ceste na sever az k vodopadu a hlidaj ji dva obri, nasel sem ji kdyz sem delal hlavni ukol.... ale na lvlu 20 bys je mohl dat solo
eges
Nováček

Příspěvekod eges » stř 18. lis 2009 21:48:55 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Uzziel píše:Celkem nahodou jsem narazil na jeskyni od vodopadem, smerem od zapadniho pobrezi. Je to velmi dlouha jeskyne, do ktere nechodte, pokud si celkem v klidu neporadite s Ghoulem. V jeskyni jich je asi 10 a casto bojujete se tremi najednou, dale je zde nekolik jezku, ale co je nejhorsi, temer na konci se nachazi potvora jmenem Ashbeast, je to takova gorilla, mensi troll dalo by se rici a je opravdu tezka. Pote uz nasleduje jen nekolik Ghoulu a narazite na mistnost, kde se nachazi tento velmi silny mec, kdyz jsem ho nasel, neveril jsem vlastnim ocim, mam jen level 11 a je opravdu silny :-D V mistnosti je pak jeste magicka bariera, bohuzel se daji otevrit pomoci scrollu a zadny jsem nemel, takze je mozne, ze je zde jeste dalsi poklad.

mam sice Souldrinker, ale myslim ze se pro tenhle mec vratim :D a velice rad
eges
Nováček

Příspěvekod Mrakoplaš » čtv 19. lis 2009 14:05:38 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
MIGtheDRAGON píše:Našel jsem démoní meč s útokem 66 ten bersekerskej je sice lepší, ale k tomu skoro neni problém se dostat, protože po cestě k němu nenarazíte v chrámu na žádnou potvoru :D jen mi chvilku trvalo než jsem ho našel je dost schovanej (ten chrám má vstup vedle bažiny).

Obrázek

Obrázek

Prosím nedals bi ktomu i scrinkde je to na mapě.
Mrakoplaš
mák Neviditelné univerzity

Příspěvekod Eru » čtv 19. lis 2009 23:47:23 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Uviděl jsem zajímavě vypadající skálu (chatu v pozadí obývají lovci s vlkem Rufem):
Obrázek

Dokonce na ní i něco bylo:
Obrázek
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Eru » sob 21. lis 2009 15:00:05 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Milhaus píše:pokud by člověk chtěl získat i nějaké ty AC s penězi, kde má za úkol získat 100000, nebo 300000, pak dle mého názoru je dobré ke konci hry co nejvíce věcí prodat a mít třeba 10000, aby hra počítala každý zisk. I tak si myslím, že docílit těchto AC by bylo dost náročné. Nevím sice přesně, jak to hra počítá, jestli jen opravdu největší majetek z každé hry, nebo veškeré toky financí, ale 300000 je opravdu dost a předpokládám, že majetek v naturáliích, který hráč najde nebo získá, do toho nepočítá. Takže pokud by hra počítala, že hráč během jedné hry získá když to přeženu 20 000 (což asi nezíská, zvlášť, pokud neprodá všechno, co má), tak mu to na ten jeden AC vychází na 15 her :D, což asi v případě Risen nehrozí.

SlayeF píše:Myslim, ze by se clovek mel celkem snadno dostat pres 30 000 za hru, pokud na konci udela vyprodej.

Achievement 300 000 zlatých jsem dosáhl na konci 4. hry. Věřím, že hra započítala veškeré mé příjmy (příjem=zlaťáky, které jsem fyzicky obdržel, bez ohledu na to co jsem s nimi poté udělal).
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 01. pro 2009 18:34:24 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
jen taková blbost - víte, že se dá v klášteře projít sudem? je to ten sud v místonosti pod mágem Cyrusem?? kousek za enzem je taková opuštěná místnost, kde je táhlo, kterým se otevře průchod, na jehož konci je další táhlo, které otevře čelní panel sudu..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Mary21 » čtv 31. pro 2009 14:09:10 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty

sould.jpg

Tu najdeš když půjdeš za Eldricovým srubem pořád do kopce, nahoře narazíš na obry a tam u nich je truhla a tam je druhá půlka :-)
Mary21
Nováček

PředchozíDalší