Menu

Znovuhratelnost Risen

Vstupte do tajuplného ostrova Risen, plného nebezpečných monster a prastarých ruin.
Příspěvekod Shinzawai » čtv 14. led 2010 17:50:19 » Re: Znovuhratelnost Risen
1,5x za mě. Poprvé za Inkvizitora a to dobrovolně, to mě děsně žralo. Pak jsem to zkusil znovu a za banditu s tím, že budou jiný questy a dialekty. Bohužel nic takového, takže když jsem došel do půlky a Inkvizitor po mě chtěl disky, přestalo mě to bavit. Možná časem si to zahraji, není to dlouhá hra.

Jen tak pro shrnutí:
Gothic 1 hrán cca 6x (do konce 3x)
Gothic 2 hrán cca 10x (beru i datadisk)
Gothic 3 hrán 1x (nuda, chyběla mi vazba ke světu)
Risen 1,5x (zatím)
"Is That You John Wayne? Is This Me?"
Shinzawai
Uživatel

Příspěvekod DanTurek25 » čtv 04. úno 2010 19:01:54 » Re: Znovuhratelnost Risen
Risen jsem dohral jen jednou a to za banditu s mecem... za maga me to netahne, vzhledem k tomu ze sptreba many je moc velka a je to caem uz az prilis otravny... kdyby se pomalu aspon mana doplnovala :d ale takhle nic moc... casem to urcite dohraju jeste, ale vzhledem k tomu ze jsem to dohral vcera se mi o toho ted moc nechce :D ...

jinak jsem dphral Gothic I (4x), Gothic II (1x) a mam rozehrany Gothic III asi s lvlem 65 :D
DanTurek25
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 05. úno 2010 9:22:23 » Re: Znovuhratelnost Risen
No tak manu za mága si samozřejmě musíš zvýšit. Dost ti můžou přidat prsteny a amulety, můžeš si ji taky zvýšit pomocí lektvarů... podle mého je se 100 many a maximální úrovní některého krystalu ta hra naprosto bez problému :)... (až na pár výjimečných situací)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Konrad » sob 06. úno 2010 22:38:26 » Re: Znovuhratelnost Risen
Se znovuhratelností to není sice tak dobré jak s G1 a G2, ale na druhou stranu to není tak špatné jak s G3, který jsem pomalu nedohrál ani jednou. U Risen maximálně dvakrát a dost.
http://www.ericclapton.cz
neoficiální česká stránka
Konrad
Uživatel

Příspěvekod banan » ned 07. úno 2010 1:24:55 » Re: Znovuhratelnost Risen
risen prejdem asi zajtra :) ( chyba mi uz len jedna cast zbroje a hura na titana ) , hram za banditu s mecom - presne som vedel za cim idem po skusenostiach z gothic serie :) - magovia su super ale od polky hry sa s nimi hra prilis lahko na moj vkus :)
ci budem hrat zas? NIE... hra je pekna, som rad ze som to rozhybal na mojom notebooku, ale okrem par novy questov zo zaciatku za maga by to bolo zase o tom istom. hral som uz vela hier, samozrejme ako asi vacsina ludi tu na fore-gothic je moja srdcovka ale len zniekolko hier som si zopakoval(mozno5...? medzi nimi aj gotic komplet v poľštine - vrelo odporucam, je to lagodne :))
trochu mi na risen vadi maly svet a posledne dve kapitoly tiez nie su velmi podla mojho gusta- 3.tia-takmer cela v podzemi,, a vo 4tej sa vlastne vsetko dolezite odohrava zase v ´´kanaloch´´ :D
banan
Nováček

Příspěvekod Kennedy_R » stř 10. bře 2010 13:43:11 » Re: Znovuhratelnost Risen
Risen dohrán zatím jednou za banditu, časem chci ještě za mága. Ale dám přestávku, svět byl menší a konečná kapitola předvídatelná a stereotypní (to je problém mnoha RPG - nejlepší je začátek s úkoly a výzvamy). Přesto skvělá hra. Hodnotím mezi G2 - G3. Teď mám rozehraný G3 s CP1.72 a je to také výborné, díky CP úplně jiná a lepší hra.
Naposledy upravil Kennedy_R dne pon 04. bře 2013 22:48:38, celkově upraveno 2
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod El Kamil » čtv 11. bře 2010 8:23:52 » Re: Znovuhratelnost Risen
Tak ono všeobecně je na hře zajímavé ono objevování neznámého. V Gothicovi 1 a i 2 bylo i po prvním dohrání opravdu co objevovat, hrát různé tipy bojovníků atp. Jenže v Risen již po prvních dvou kapitolách prvního hraní opravdu není nic k objevování. Ani frakce se od sebe příliš neliší, prostě pak ta hra ztratí tu jiskru. Někdy si to nejspíš ještě zahraju, ale v nejbližší době určitě ne...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Lucanus » čtv 18. bře 2010 12:42:40 » Re: Znovuhratelnost Risen
Tak já jsem si osobně sjel Risen dvakrát.
Poprvé to bylo za Dona a jeho bandity, jako čistý bojovník přes meče.
Podruhé jsem si to dal za Inkvizici přes hole a trošku krystalové magie.
Obě hry byly vcelku zajímavé, ale jak řekl El Kamil, ono po první hře již není moc co objevovat.
Většinu úkolů jsem vyřešil už v první hře a tak druhá byla jen o tom, vyzkoušet si to z pohledu druhé strany...
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod lord dominik » sob 27. bře 2010 22:27:25 » Re: Znovuhratelnost Risen
Ja sem to prvně vihrál za dona podruhí za valečníka inqvizice a za třetí za mága ale za mága se mi blbě bojovalo s titánem
lord dominik
Uživatel

Bydliště: Na svém tropickém ostrově ve své horske pevnosti poblíš mého přístavního města.

Příspěvekod Velbloud » pát 09. dub 2010 15:11:57 » Re: Znovuhratelnost Risen
Risen jsem dohrál za vojáka inkvizice. Po asi týdení přestávce jsem si rozjel banditu, nyní jsem cca. uprostřed hry. Risen je pro mě znovuhratelný a stále k mému překvapení objevuji zajímavé dialogy, které jsem předtím odklikal.
Podpis byl odstraněn Charlym. Může se vám to nelíbit, můžete dokonce protestovat, ale to je tak všechno, co můžete dělat.
Takže Obrázek
Velbloud
Uživatel

Příspěvekod foster » pát 09. dub 2010 15:47:59 » Re: Znovuhratelnost Risen
Já jsem to dohrál jednou za vojáka inkvizice ovšem jak jsem šel do mesta už jsem mel 5.Úroveň meče tak jsem šel s mečem.Podruhé jsem šel za Dona ale to me už nebavilo tak jsem si udelal další hru znovu z Dona ale teď s cheatmi a to práve hraju.
foster
Uživatel

Příspěvekod tantas » čtv 26. srp 2010 22:46:25 » Re: Znovuhratelnost Risen
Já hru rozehrál snad 10krát ... jak říkáte všechny kombinace jsem zkoušel, ale pokaždé jsem skončil nakonci druhé kapitoly a teď když už jsem se rozhodl za co hrát ... se mi ty dvě kapitoly hrát znova zkrátka nechtějí :D možná později
tantas
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 16. říj 2010 18:15:26 » Re: Znovuhratelnost Risen
První hra za banditu dohrána, někdy možná zkusím hrát za mága, ale chybí tomu něco, co měl Gothic a co tě "nutilo" hrát pořád dokola a dokola ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Leonidasss » ned 07. lis 2010 16:31:31 » Re: Znovuhratelnost Risen
Risen jsem dohrál pouze jednou a to za banditu. Když jsem hrál svou první hru, tak jsem si říkal, že to hned po dohrátí rozehraju znova za mága, ale nějak jsem se k tomu zatím nedostal. Myslím, že si to ještě někdy určitě zahraju, ale Risen určitě na Gothic (1,2) co se týče znovuhratelnosti nemá.
Leonidasss
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 12. pro 2012 11:12:03 » Re: Znovuhratelnost Risen
Po dvou letech hráno po druhé, tentokrát za mága. V tomto Géčka jasně vedou ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

PředchozíDalší