Menu

3.stupen kradeze

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Liflaen » čtv 09. led 2014 21:38:32 » Re: 3.stupen kradeze
Deli já myslel pokud je bude mlátit. ;-)
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Emperor » čtv 09. led 2014 22:17:15 » Re: 3.stupen kradeze
Zdar Lifly :D

Některý stejně zmlátit nelze, třeba Dona, takže ho můžu akorát okrást, teda pokud je u něj v dialogu vůbec ta možnost ... no nic, vyzkouším to pomocí čítu, nechce se mi to rozehrávat znovu, cesta do města je dlouhá a trnitá ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Liflaen » čtv 09. led 2014 23:38:40 » Re: 3.stupen kradeze
Ahoj, Ahoj :)
A jak panečku, já vždy plnil všechny úkoly co se daly, a zabíjel co se dalo. A to mi trvalo polovinu celého herního času :-) Takže použij číty na unlock god mode of Esteban a jdi na to !
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Delicius169 » sob 11. led 2014 11:27:05 » Re: 3.stupen kradeze
Su z teho nějaký zmatený... :-) Jde ukrást inkvizitorovi okulár?
A zabít Estebana je povinost každého hráče. Už pro ten pocit :-)
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » sob 11. led 2014 11:56:38 » Re: 3.stupen kradeze
Já Estebana nikdy nekuchnul! Jsem vlastně v tý hře nikdy nevymlátil žádnej tábor, ani v Gothicu až na Starý tábor ke konci. A ukrást okulár nepůjde. On je Inkvizitor myslím i UnDead do tý doby než to máš jako úkol.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Delicius169 » sob 11. led 2014 13:35:49 » Re: 3.stupen kradeze
Já tábory nevyvražďuju- nejsu bezohledný sadistický monstromální,... Jen Estebana -heheh
Zuby
Delicius169
Uživatel

Předchozí