Menu

Illumar

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Luklas1 » čtv 15. říj 2009 18:25:59 » Re: Illumar
Díky, ale pořád nezabírá.....nevím, jak novice přimět, aby mi to řekli....všechny ostatní testy už mám.
Pro 1 z noviců u Illumara jsem splnil úkol..učí mě za to lovit.. PRo splnění úkolu pro toho 2. potřebuju znát zase recept na nihilius spell a to taky nevím, kdo mi poví...nějaké zapeklité je to :roll:
Luklas1
Uživatel

Příspěvekod vanilor » čtv 15. říj 2009 18:37:48 » Re: Illumar
ten je v knihovně (v té podzemní, kam se jde tajným vchodem v knihovně) - poradím, že se k němu dá dostat levitací přes hlavní místnost, pokud nemáš přeměnu ve šnečka. ;)
vanilor
Uživatel

Příspěvekod Luklas1 » čtv 15. říj 2009 19:08:30 » Re: Illumar
Díky:)

to stačí přečíst?
to už jsem přečetl dřív...teď říká jen "nothing new"....ale má postava, jakoby to neregistrovala...
novicové na toto téma vůbec nereagují..nějak mi už dochází nápady. Kdo mi řekne Light spell?
Luklas1
Uživatel

Příspěvekod Enarien » pát 16. říj 2009 19:12:30 » Re: Illumar
Zdravim,

no..tak jsem to zacal plnit a ze bych s tohohle testu byl nejakej moudrej se rict neda :D Anglicky moc neumim takze jedu podle tohohle fora a nahody :D

Nemohl by mi nekdo rict co presne se v tom ukolu dela ?
Enarien
Nováček

Příspěvekod Riki » ned 18. říj 2009 19:16:46 » Re: Illumar
Fajn takže zbývají mi poslední tři a neím kde je mám najít: Přeměna Nautlius, Jest a Telekinese. Prosím poraďte.
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod mig » pon 19. říj 2009 15:02:09 » Re: Illumar
Riki píše:Fajn takže zbývají mi poslední tři a neím kde je mám najít: Přeměna Nautlius, Jest a Telekinese. Prosím poraďte.

Jest spell tě myslim naučí ten jeden novic za krocana ale ot nvm jistě. A Nautilius je v tajné knihovně vedle v knize vedle orbu na přeměnu v nithliuse (musíš se tam dostat bud levitací, nebo přiměnou v nithliuse.
Obrázek
mig
Uživatel

Příspěvekod Riki » pon 19. říj 2009 15:07:59 » Re: Illumar
To je divný... tu knihu jsem četla. No nevím. A jakýho krocana? :?:

EDIT: Tak už tomám... Erlan vymění Illusion za Nautlius a Nautliuse vyměním s tím vedle jarvise. Quest hotov! :lol:
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod The.Day.X » sob 24. říj 2009 0:09:26 » Re: Illumar
Luklas1 píše:Díky:)

to stačí přečíst?
to už jsem přečetl dřív...teď říká jen "nothing new"....ale má postava, jakoby to neregistrovala...
novicové na toto téma vůbec nereagují..nějak mi už dochází nápady. Kdo mi řekne Light spell?

Mám stejný problém, bookstand s informacemi o Nautlius scrollu jsem už dávno přečetl, ale Erland to nechce registrovat a kašle na mě.
Neví někdo co s tím? ... musím ještě před tím splnit quest s krůtou? (Erlan and Enzo's turkey)
The.Day.X
Nováček

Příspěvekod Bushidocz » sob 24. říj 2009 8:06:53 » Re: Illumar
Tak je to tak,že teď tušim Enzo,chce vědět co potřebuje na Nautilus spell výměnou za Jest a Erlan chce vědět Illusion spell výměnou za Nautilus spell...takže,u mistra Abraxe je na přečtení Old Bookstand...tam je spell Illusion...
Já mám jiný problém,už jsem pro všechny mistry test splnil a Ignatius se mnou nechce mluvit...v ukolech mám stále The Test of the Masters...ale už mám všechny testy hotovy...docela mě to štve,už to hraju kvůli tomu podruhé,netuší někdo jak dál ?

edit: tak to mam,stacilo spustit konzoly napsanim MINSKY v menu,a do ni vlozit - setqueststatus Pallas_ReportToMasters succeed
a bylo ;)
Bushidocz
Nováček

Příspěvekod jirkosaurus » čtv 05. srp 2010 10:23:38 » Re: Illumar
pro mne to byla hruza asi den sem nad tim dumal ale prisel sem :D :shock: :idea:
jirkosaurus
Nováček

Příspěvekod Vaana » úte 14. srp 2012 12:58:14 » Re: Illumar
mám otázku.rufus mě naučí kouzlo lehké léčení výměnou za knihu boj a moudrost.nevíte kde ji sehnat, protože podle návodu jsem ji na hřbitově nenalezl.v truhle bylo jen zlato a lektvar many, a možná jěště něco.a v druhé kterou jsem vykopal bylo jen hemlarovo zlato.nevíte kde doopravdy je
Vaana
Trvalý ban

Příspěvekod Liflaen » úte 14. srp 2012 15:20:46 » Re: Illumar
Je v tý Berengirově truhle ke který najdeš klíč přímo u něho (v jeho kostře) nebo někde v regálku. Ne přímo na hřbitově ale v tý kryptě.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Vaana » pát 17. srp 2012 10:52:04 » Re: Illumar
moc dík fakt mi to pomohlo
Vaana
Trvalý ban

Předchozí