Menu

TITAN

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Milhaus » stř 21. říj 2009 9:12:42 » Re: TITAN
To já titána nesledoval vůbec, jen podlahu. Měl jsem neustále zapnuté krytí štítem. Pokud udělal vlnu, nebo laser, spolehlivě mě sejmul :D, naštěstí to moc nezraňovalo. Pokud na mě hodil takový ten roj kuliček, tak mě upozornil na to, že jee čas jít k útoku, neboť si po nich vždy klekl. Důležitější je ale prostě ta podlaha, než titán samotný.

Osobně si myslím, že ten boj mělu dělat lépe, místo podlahy tam měli třeba nechat objevovat nějaké ohnivé slabší potvory a titán jako takový měl mít normálně zdraví, jako jakákoliv jiná obluda.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » stř 21. říj 2009 9:20:30 » Re: TITAN
Aha - toho, jak píšeš roje kuliček, jsem si nevšimla, zkusím tvoji taktiku. :) Já jsem se ho právě pokoušela neustále sledovat, abych věděla, kdy si klekne a mohla na něj naběhnout.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Charly » pát 30. říj 2009 23:49:00 » Re: TITAN
Nevím, jak vy, ale po naprosto skvělé hře považuji za docela pitomé, že se do hlavního bosse můžu trefit jenom když si klekne. Jak to mám, kua, čuchat? Nebýt fóra, tak jsem byl přesvědčen, že se mi ve hře objevil některý z vzácných bugů a boss je nesmrtelný, protože se do něj prostě nešlo trefit.

Tohle není o obtížnosti hlavního bose, tohle je o tom, že po skvělých šermířských soubojích, jež jsem si užíval poslední dva týdny, je tohle prosté (|)n :twisted:

No, jsem zvědav, jestli vyzbrojen touhle vědomostí budu schopen hru dohrát - protože kdybyste to tu nenapsali, tak sám bych na to nepřišel ani omylem. A to jsem si vyslechl poctivě každý dialog až do konce, včetně těch "učících" a jsem si takřka jist, že nikde nebyla ani zmínka o taktice pro boj s titánem. GRRRR.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » sob 31. říj 2009 0:00:42 » Re: TITAN
Když poprvé vlezeš za titánem, tak se ti objeví taková ta nápověda, která ti postupně představuje, co titán dělá, a co máš dělat ty. Pokud tu nápovědu nemáš náhodou vyplou. Nicméně je pravda, že i já jsem z toho byl poprvé trochu paf. Pak to ale šlo ....
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Dard » sob 31. říj 2009 12:37:29 » Re: TITAN
Tiež som sa nevyznal v boji, nevedel som kedy je zraniteľný a ostatným nástrahám som sa po niekoľkých pokusoch naučil uhýbať. Upozornenia sa postupne objavujú. Tu sú nejaké pomôcky. Pozrite si-postupujte zľava v riadkoch.
Titan1.JPG
Titan2.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zhora mám všetko na dosah, sekeru, štít, ale smrti sa už nevyhnem.
Obrázek
Dard
Uživatel

Bydliště: Prístavné mesto,Donov barák,číslo 2/4,ale nebývam často doma

Příspěvekod Charly » sob 31. říj 2009 12:40:22 » Re: TITAN
El Kamil píše:Když poprvé vlezeš za titánem, tak se ti objeví taková ta nápověda, která ti postupně představuje, co titán dělá, a co máš dělat ty. Pokud tu nápovědu nemáš náhodou vyplou. Nicméně je pravda, že i já jsem z toho byl poprvé trochu paf. Pak to ale šlo ....

Aha. Nápovědu a titulky jsem si vypnul hned na začátku hry a tak nějak jsem se bez nich plně obešel. Ani do žurnálu a do mapy jsem nekoukal s výjimkou asi dvou questů.

V životě by mě nenapadlo, že pro závěrečný souboj bude ještě vůbec nějaká nápověda :roll: Na pomyslném žebříčku od jedné do deseti jsem té hře právě ubral celé dva body z devíti, jež jsem jí dosud nechal, protože tohle mne doslova znechutilo a pro mne dost znehodnotilo předchozích padesát hodin kvalitní zábavy. Považuji to za vysloveně trapné a hloupé a rozhodně recenze, již bych byl býval byl napsal včera, kdybych byl býval byl nějakou napsal, by byla dosti odlišná od té, již bych byl býval byl napsal dnes. Jdu to zkusit dohrát :evil:
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod El Kamil » sob 31. říj 2009 12:48:05 » Re: TITAN
Tak já bych zase podle závěrečného souboje tolik nesrážel celou hru. Ten souboj nebyl nejlepší, ale když se ti líbila celá hra kromě tohoto, tak si to nezaslouží takovou srážku :).
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Zero » sob 31. říj 2009 12:55:05 » Re: TITAN
Tohle má být závěrečný souboj?!
Přijde mi to stupidní a jako když vystřižené z nějaké hloupé hry na mobil, kde taky musíš skákat, uhýbat apod. Od RPG (natož Risenu) jsem teda čekal mnohem víc.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Charly » sob 31. říj 2009 13:10:51 » Re: TITAN
El Kamil píše:Tak já bych zase podle závěrečného souboje tolik nesrážel celou hru. Ten souboj nebyl nejlepší, ale když se ti líbila celá hra kromě tohoto, tak si to nezaslouží takovou srážku :).

Abych pravdu řekl, tak jámám spíš pocit, že jsem ještě mírný. Závěrečný souboj nemá se zbytkem hry společného ani *!?@#@?!*, je to v podstatě úplně jiná hra.

Pro mě osobně to je prostě nedohratelné. Nevadilo mi, že musím nahrávat hru i desetkrát, než šermířskou taktikou udolám silného soupeře, to k tomu tak nějak patří, ale tak jak je udělaný závěrečný souboj, tak pro mě ta hra je prostě nedohratelná. Nehledě na to, že je v podstatě úplně jedno, jak si člověk vybudoval postavu a na jakou taktiku boje si v průběhu hry zvykl - tady prostě musí hopsat jak zajíc s posolenou řití a mlátit do bosse kladívkem.

Ani má bohatá slovní zásoba neobsahuje slova dostatečně hnusná, jež by adekvátně vyjádřila můj názor na toto. Nejblíž je tomu asi ten pocit, jaký člověk má když kousne do krásného červeného jablka, vychutnává tu sladkou šťávu a pak se na jablko podívá a zjistí, že překousl v půli červa....
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » sob 31. říj 2009 13:15:11 » Re: TITAN
Taky mě to znechutilo, asi jsem lama, ale asi po 20. loadu, kdy jsem se sama zabila pádem do lávy, jsem hru naštvaně ukončila. Je to zřejmě moje neschopnost vnímat víc věcí najednou, takže kvůli tomu bych hru rozhodně neodsuzovala, ale ten závěrečný souboj mi fakt "nesedl". :sad:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Charly » sob 31. říj 2009 13:25:32 » Re: TITAN
kloudici píše:Taky mě to znechutilo, asi jsem lama, ale asi po 20. loadu, kdy jsem se sama zabila pádem do lávy, jsem hru naštvaně ukončila. Je to zřejmě moje neschopnost vnímat víc věcí najednou, takže kvůli tomu bych hru rozhodně neodsuzovala, ale ten závěrečný souboj mi fakt "nesedl". :sad:

Přesně tak jsem na tom já. A to mi až dosud ta hra seděla jak ušitá, rochnil jsem si blahem. Ale co je mi to platné, když se bez podvodu nemám šanci dozvědět, jak to skončí?
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Stepus » sob 31. říj 2009 13:49:18 » Re: TITAN
Mě už ta hra moc nebavila od prostředka třetí kapitoly a hrál jsem to jen proto, že jsem doufal, že mě to zase pořádně chytne jako v první a druhé kapitole.

Ten titán mě tudíž tolik nenaštval, říkal jsem si, že ZASE skončím nějakou hru u posledního bosse, tak jsem jenom koukl na fórum abych přišel na ten fígl. Podle mě tam jde hlavně o dvě věci:
1) Stoupat si na a nebo za ty runy, aby bylo hned jasné, když zablikají, že se člověk propadne.
2) Dávat si hlavně pozor na ty titánovy magické kuličky, protože po nich odpočívá...

Dal jsem ho asi na 10-15 pokus... :???:
Stepus
Uživatel

Příspěvekod Charly » sob 31. říj 2009 17:29:16 » Re: TITAN
Je nějaký cheat, abych se mohl podívat na konec hry? Protože tohle mě fakt nebaví.
Charly
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » sob 31. říj 2009 17:32:30 » Re: TITAN
jestli ti jde jenom o to mrknout se na konec, tak se mrkni sem.. na čumandu to stačí :wink: :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Charly » sob 31. říj 2009 17:40:17 » Re: TITAN
Jémák píše:jestli ti jde jenom o to mrknout se na konec, tak se mrkni sem.. na čumandu to stačí :wink: :wink:

To už jsem si přehrál z disku pomocí Rad Playeru ;) Nic dalšího už pak ve hře tedy není?
Charly
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší