Menu

Úkol - najdi 5 částí meče (blade) a dones Donovi - v bažinác

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Ahoj lidi, prosím pařím Risen, super gamesa, a mám teď problém´, že díky bugu se mi nezapisují questy do deníčku, takže nevím co mám dělat a co jsem již udělal - jsem odkázán na papír.
Můžete mi někdo napsat kde sehnat 5 částí meče (blade) pro Dona? Mám 4 části a nevím kde tu pátou, takže bych potřeboval vyjmenovat všech pět lokací - jednu jsem získal od opilce, druhou našel v jeskyni tuším u mrtvého těla či v jedné truhle, o jedné mi povídal Brenen ale nevím kam jít. Díky moc.
tantalan
Uživatel

Jednu má Craig - musíš ho zmlátit v aréně.
Jednu má Branon (nebo jak se jmenuje) - musíš ho zmlátit v aréně.
Jednu má mrtvý bandita v jeskyni.
Jednu má opiles Luis.
Jedna je zakopaná na jednom pracovním místě v bažině (byly tam původně ty můry).
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

To byla rychlost :-) Jdu to zkusit díky. Je fakt, že Craiga ani brenena jsem ještě nezmlátil.
tantalan
Uživatel

Branon je celkem silný, tak pozor na něj :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Kamile, Kamile... ty bys furt někoho mlátil :-). Není nad to hezky někoho okrást :).
tonyskate
Moderátor

Tak na vysvetlenou to neni Branon ale Brogar - vudce fighteru. Dal jsem ho asi po pul hodine hrani :-))) Mimochodem jsem se na nem naucil velmi ucinnou bojovou taktiku proti lidem - dve rany a ukrok stranou -on zautoci - ja dve rany a krok stranou a on zautcoi. pokazde se mu dostanu na zada - nekdy mi jednu natahl....dobra bitka. Diky za radu.
tantalan
Uživatel

tonyskate píše:Kamile, Kamile... ty bys furt někoho mlátil :-). Není nad to hezky někoho okrást :).

Já na zlodějské dovednosti nikdy moc nebyl a taky šetřím body na lepší vlastnosti :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

El Kamil píše:
tonyskate píše:Kamile, Kamile... ty bys furt někoho mlátil :-). Není nad to hezky někoho okrást :).

Já na zlodějské dovednosti nikdy moc nebyl a taky šetřím body na lepší vlastnosti :)

Okrádání lidí ti ušetří hromadu zlata nebo mlácení lidí ve spoustě úkolů.
tonyskate
Moderátor

No jo, ale k tomu se váže ještě slušná obratnost ta další takové věci... A to už je hodně bodů, pokud chceš být třeba mágem :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Já jsem zkusil být zlodějem na zkoušku, ale moc se to nevyplatí, lidí co můžeš okrást je málo a nic moc u sebe nemají. Tak sem nahrál starší save..
Frey
Uživatel

Frey píše:Já jsem zkusil být zlodějem na zkoušku, ale moc se to nevyplatí, lidí co můžeš okrást je málo a nic moc u sebe nemají. Tak sem nahrál starší save..

Lze ale totiž ukrást především úkolové předměty nebo klíče od truhel.
tonyskate
Moderátor

Brogar nemusi byt vobec taky tazky :wink:. Staci sa porozpravat z lovcom, ktoreho Brogar prinutil pilit drevo. Odkaze vas na majitela farmy, co je nad bazinou. Ten vam potom preda zvitok magickej ochrany...suboj bude aj potom dost tazky ale zvladnut sa da v pohode :).
beren
Nováček

Abych nezakladal dalsi topic, hodim to sem, taky se to taky tabora v bazine. Nemuzu naji Enrica(jeden z delniku, ktery mam donutit pracovat), prosel sem snad vssechno, mohl by me nekdo rict jeho polohu? Nekde sem cetl ze se obcas vysskytne bug, ze nejaka postava chyba(propadne se pod textury), doufam ze to neni muj problem. Diky za radu
LeJoe
Nováček

LeJoe píše:Abych nezakladal dalsi topic, hodim to sem, taky se to taky tabora v bazine. Nemuzu naji Enrica(jeden z delniku, ktery mam donutit pracovat), prosel sem snad vssechno, mohl by me nekdo rict jeho polohu? Nekde sem cetl ze se obcas vysskytne bug, ze nejaka postava chyba(propadne se pod textury), doufam ze to neni muj problem. Diky za radu

Když jdeš do bažin, tak směrem doprava můžeš vstoupit do samotné bažiny, pak pár metrů doprava narazíš na Enrica.
tonyskate
Moderátor

Zdravim, más s tímto ukolem menší problém: jak vyzvu Brogara k souboji? Vůbec na mě nereaguje.

Popravdě se se mnou už nějak nechce nikdo v taboře banditů bavit, kromě obchodování a treningu...
Terentius
Nováček

Další