Menu

Zasekávání se v texturách

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Skiper » sob 24. led 2015 22:19:53 » Zasekávání se v texturách
No zkrátka:
Vždy když skočím na určité kamenné plošiny (ještěranský chrám, východní chrám, všeobecně jeskyně) tak můj hrdina náhle zmizí. Nejde s tim nic dělat, menu zaponout nejde, spelly taky nejdou používat nejde skákat,sekat,zapínat inventář,přehled postavy, přehled úkolů prostě nic. musím hodit risen na plochu a restartovat ho
Nevíte co s tim ? (normálně to řeším kouzlem levitací, ale těch svitku nekoneno být nemůže a ted v ještěranském je to skoro všude... :?: :?: :?:
Skiper
Uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 02. led 2014 22:02:58

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé