Menu

Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Sára Krocan » stř 22. led 2014 18:11:43 » Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Jsem ve čtvrtké kapitole a potřebuji si udělat svitky, jenže nemám pera. U koho je zakoupím?

Mágové v klášteře v budově s posvátným plamenem je neprodávají. Rekrutové z kláštera jsou dávno po smrti. Obešla jsem spoustu jiných obchodníků, ale nikdo z nich je neprodával... Víte, kde je seženu?

Potřebuju si totiž udělat svitky na odstranění magických barier (u vchodů do jeskyní s titánskou zbrojí). Nezjistila jsem, jak jinak bych je mohla překonat... Pokud i na tohle máte někdo návod, budu ráda.

Díky!
Sára Krocan
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » stř 22. led 2014 19:21:31 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Tak pera na svitky tuším prodával Kašpar, už nevím jestli zahynul v Klášteře. Ale osobně jsme nepotřeboval dělat tyhle svitky a všechny bariéry jsem prošel. To jsou ty modré tuším, že ? Já myslím, že v Donově táboře ten Mág je prodával, či dával. A ty červený ta co byla u Eldrika, když ho máš osvobodit, tak ten Mág co ho potkáš u chýše Eldrica ti jich dá více než jednu.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Emperor » stř 22. led 2014 19:37:01 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Popř. jej lze ukrást popř. vymlátit z Enza - pokud je mrtvý, měl by ho mít v inventáři ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Sára Krocan » stř 22. led 2014 21:44:10 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Moc děkuju. Kašpar je mrtvý a Enzo taky. Eldrik už je dávno osvobozený. Ta bariéra jde odbourat jen runou z sarkofágu u Titána. Podle návodu mám z ní vytvořit svitek nebo mi ho prodá Iluminar - ten mi nic prodat nechce...

,,Kusů včetně zbraně je celkem pět a nacházejí se ve chrámech Saurianů. Tyto chrámy jsou chráněny mocnými magickými bariérami. Ursegor ovšem vytvořil runu, která dokáže tyto bariéry překonat. Najdete ji v jeho sarkofágu, takže ji seberte. Jako bandité nebo vojáci Inkvizice si musíte vyrobit svitky. Nebo můžete zaskočit za Illumarem, který vám je vyrobí sám.!

Zatím obcházím mapu a uvidíme, jestli tomu přijdu na kloub... :-)

EDIT: Možná je problém v tom, že se mi nedokončily nějaké úkoly. Např. otevřít velkou bránu v sopečné pevnosti nebo zbavení kláštera Sauriánů (nebo oznámení něco mistru Iluminarovi - snad ještě z 1. kapitoly). Možná je to naprogramované tak, že pomoc mistra Ilumanara co se týče svitků na magickou bariéru se objeví až po splnění těch sauránů. Jenže já zabila všechny a nic mu nejde oznámit...

Sloučení příspěvků.
Sára Krocan
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 22. led 2014 22:49:28 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Předáš Mendozovi disky, on tě pošle za Iluminarem, jestli nepomůže, pak se vrátíš za Mendozou, otevřete bránu, ze které vyběhnou ještěřani, kteří se objeví i v klášteře. Musíš je všechny zabít a obejít všechny mágy - včetně mrtvého Pallase. Pak by měl Iluminar reagovat.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Sára Krocan » stř 22. led 2014 22:59:19 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Děkuju. Já už se ale nacházím v pozdější části hry - Menodza utekl k Titánovi (už se k němu nejde dostat), většina kláštera je po smrti.

EDIT:
Risen.cz:

,,Lokace: Chrám ve vulkánu
Zadá: Ursegor
Kapitola: 3

V rámci úkolu Find all the pieces of the Titan Armour máte najít nějakého mága, který vám pomůže s překonáním magických bariér v chrámech Saurianů. Tento úkol získáte jen jako bandité nebo vojáci Inkvizice, jelikož tyto dvě frakce nemohou použít runu, kterou na odstranění bariér, kterou od Ursegora dostanete. Pokud ovládáte dovednost výrobu svitků, můžete si svitky vyrobit sami (Abrax vám dá potřebné byliny). Nicméně lepší způsob je promluvit s Illumarem, který vám potřebných 5 kusů vyrobí sám. Tím je úkol splněn. Pokud budete potřebovat další svitky, vraťte se "

Tady bude asi problém, tenhle úkol jsem vůbec nedostala...

Sloučení příspěvků.
Sára Krocan
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 23. led 2014 6:16:45 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Zapni konzoli a zadej tam toto:

Kód: Vybrat vše
It_Scr_BlueBarrier 5

To ti přidá pět svitků na zničení modré bariéry. Zapnutí konzole najdeš zde viewtopic.php?p=269343#p269343 (v prvním příspěvku pod všemi odkazy)..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Sára Krocan » čtv 23. led 2014 8:39:52 » Re: Kde koupit pero na svitky ve 4. kapitole?
Ano, to je přesně to, co jsem se rozhodla dneska najít! Moc děkuju za radu, konečně nemusím jen tak bloumat lesem a zabíjet vlky!
Sára Krocan
Uživatel