Menu

Meč Bastard - Větrná bouře

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Dolero » stř 23. říj 2013 16:22:53 » Meč Bastard - Větrná bouře
Zdarec,
chtěl bych se zeptat, kde najdu "HROT" meče Větrná bouře... Nikde jsem o něm nic nenašel a tak mě zajímá kde ten hrot je... Tu 1. část sem našel na malém ostrově na jihovýchodě mapy...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » stř 23. říj 2013 16:31:45 » Re: Meč Bastard - Větrná bouře
Návod píše:Poměrně slušný meč bastard Stormwind (poškození 60) je rozdělen na dvě části, které musíte najít, abyste splnili tento úkol. První se nachází v ruině s Gyrgerem v části s nemrtvým pánem, druhá v truhle v jeskyni na malém ostrůvku na jihu.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Dolero » stř 23. říj 2013 16:41:01 » Re: Meč Bastard - Větrná bouře
Njn... Člověk má hru v CZ a pak když něco čte kde jsou názvy v AJ tak si toho nevšimne... Každopádně díkes za HELP :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Jémák » stř 23. říj 2013 16:59:12 » Re: Meč Bastard - Větrná bouře
anebo ještě lépe z FAQ viewtopic.php?p=206652#p206652
Jémák
Crysis fighter no. 1