Menu

chrám na východě

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod zdenek čepi » sob 15. pro 2012 19:29:30 » chrám na východě
Ahoj, prosím o radu. Ve východním chrámu nemůžu najít cestu ven, v návodu je popsána místnost se sarkofágem a díra ve stropě. Už tam šaškuju pěkně dlouho a nic nemůžu najít...
zdenek čepi
Nováček

Příspěvekod Liflaen » ned 16. pro 2012 12:34:36 » Re: chrám na východě
Tu hru jsem hrál pár let zpět, ale pokavaď mi popíšeš kde se nemůžeš hnout a v jaké oblasti je ten chrám, tak si snad vzpomenu. Ale většinou když si v koncích je na stropě tlačítko nebo někde díra pro šneka.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod zdenek čepi » ned 16. pro 2012 13:54:01 » Re: chrám na východě
Je to chrám v jeskyni poblíž velké bažiny, měl jsem tam najít východ pro tři hledače pokladů, poslední východ má být v místnosti se sarkofágem, kde se má vyskákat po levé straně a projít jakousi dírou, kterou jsem tam však nenašel, je to celkem důležitý ůkol, protože za tím východem je ještěr s diskem pro inkvizitora
zdenek čepi
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 16. pro 2012 14:11:04 » Re: chrám na východě
zkus Mildův videonávod - http://youtu.be/FcQ4PIO-daQ?t=1m11s
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod zdenek čepi » ned 16. pro 2012 15:55:27 » Re: chrám na východě
Mockrát děkuju, pomohlo to, byl jsem v jiné místnosti...
zdenek čepi
Nováček

Příspěvekod Liflaen » ned 16. pro 2012 16:43:03 » Re: chrám na východě
Jo tenhle, no myslím, že videonávod ti to vyřeší .. :)
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj